ВундерКИНГ• 20 мая в 13:21
В сколько месяцев котенку делать первую прививку?
Через сколько его можно будет вывезти из страны?
Котёнок обычный
220В• 20 мая в 13:28
— 2 місяці:
Перше комплексне щеплення (проти панлейкопенії, кальцивірозу, герпесвірусу)
— 2,5–3 місяці:
Ревакцинація тією ж комплексною вакциною
— 3 місяці:
Чіпування (обов’язково до щеплення від сказу) + щеплення проти сказу
— 3,5–4 місяці:
Можна виїжджати (через 21 день після щеплення від сказу)
Згідно з вимогами ЄС та Польщі, котеня може бути ввезене, якщо:
1. Ідентифіковане мікрочіпом: чіп має відповідати стандарту ISO 11784/11785 і бути імплантованим до вакцинації проти сказу.
2. Має дійсну вакцинацію проти сказу: вакцинація повинна бути проведена не раніше дати мікрочіпування.
3. Має міжнародний ветеринарний паспорт: паспорт повинен підтверджувати мікрочіпування та вакцинацію проти сказу.
4. Від дати вакцинації проти сказу пройшло щонайменше 21 день: це мінімальний період до в’їзду до Польщі.
З 25 липня 2022 року Польща спростила процедуру ввезення домашніх тварин з України:
• Не вимагається сертифікат про стан здоров’я.
• Не потрібен тест на титр антитіл до сказу.
Це означає, що мінімальний вік котеняти для в’їзду до Польщі — 15 тижнів (3 місяці + 21 день після вакцинації проти сказу)
— 2,5–3 місяці:
— 3 місяці:
— 3,5–4 місяці:
katya-lucky• 21 мая в 09:14
Ответ для220В
— 2 місяці:
— 2,5–3 місяці:
— 3 місяці:
— 3,5–4 місяці:
— 2,5–3 місяці:
— 3 місяці:
— 3,5–4 місяці:
Вы даете абсолютно неправдивую информацию, касающуюся вывоза животного.
В 3 месяца чипируете и после этого делаете вакцинацию от бешенства.
Через месяц после вакцинации сдаете анализы на титры.
И только через 90 дней с момента сдачи анализа на титры (и если они показывают достаточный уровень антител) - можно планировать поездку в ЕС. Для этого помимо паспорта и титр нужно иметь Сертификат на вывоз.
220В• 21 мая в 15:52
Ответ дляkatya-lucky
Це ви не розбираєтесь. Титри потрібні тільки для виїзду в ці країни:
🇮🇸 Ісландія
🇲🇹 Мальта
🇫🇮 Фінляндія
🇳🇴 Норвегія
🇸🇪 Швеція
🇯🇵 Японія
🇦🇺 Австралія
🇳🇿 Нова Зеландія
🇮🇸 Ісландія
🇲🇹 Мальта
🇫🇮 Фінляндія
🇳🇴 Норвегія
🇸🇪 Швеція
🇯🇵 Японія
🇦🇺 Австралія
🇳🇿 Нова Зеландія
katya-lucky• 21 мая в 18:01
Ответ для220В
🇮🇸 Ісландія
🇲🇹 Мальта
🇫🇮 Фінляндія
🇳🇴 Норвегія
🇸🇪 Швеція
🇯🇵 Японія
🇦🇺 Австралія
🇳🇿 Нова Зеландія
🇮🇸 Ісландія
🇲🇹 Мальта
🇫🇮 Фінляндія
🇳🇴 Норвегія
🇸🇪 Швеція
🇯🇵 Японія
🇦🇺 Австралія
🇳🇿 Нова Зеландія
Авже ж, як людина, яка декілька разів на рік виїзджає на виставки в ЄС, я зовсім не розбіраюся )))
220В• 21 мая в 22:47
Ответ дляkatya-lucky
Пишете нісенітниці
katya-lucky• 22 мая в 09:07
Ответ для220В
Пишете нісенітниці
Це Ви про себе? Так,згодна.
Наступного разу перед ти як дуже впевнено давати ложну інформацію, подумайте про наслідки. Бо якщо, людина, яка прочитає Ваші фальшіві поради, поїде за кордон, просто маючи паспорт та вакцінацію, то програма мінімум - вона просто повернеться, і почне оформлювати документи згідно діючих правил. А програма максимум, кошеня залишать на кордоні, і мовчки собі поїдуть.
220В• 22 мая в 09:12
Ответ дляkatya-lucky
Це Ви про себе? Так,згодна.
І знову ви пишете маячню.
Стільки трагізму. Скільки тролякам платять нині, доречі
Людина звернеться в клініку, де їй все пояснять.
Так що на цьому і завершимо
katya-lucky• 22 мая в 09:20
Ответ для220В
І знову ви пишете маячню.
Так що на цьому і завершимо
Троляки - це Ви про себе? І з цим згодна. Але щось у Вас методичка ще із 2022 року. Прийшлов час її переглянути.
І трагизму немає. Просто час від часу переглядаю пости волонтерів, або тих хто минає кордон, та стає свідком, як позбавляються тварин, бо немає належним чином оформлених документів.
Тому відкрито і пишу, що ненавиджу тих, хто дуже впевнено надає фальшиві поради або інформацію, не несучи за це відповідальність.
І щоб закрити тему. Ось ОФІЦІЙНІ правила перетину кордону.
Гарного дня. І нехай у Ващому житті трапиться випадок, коли Ви скористаєтесь неправильною порадою, та повністю відчуєте наслідки цього.
220В• 22 мая в 11:39
Ответ дляkatya-lucky
Ваші слова - вам на плечі 🩷
На цьому і завершимо