Nataliya Sichko• 20 мая в 14:04

Хто може зробити ремонт в Ірпіні?

Дівчата, порадьте майстрів для ремонту в новобудові, Ірпінь. 61 м кв. Наперед всім дякую
Arctic777• 20 мая в 14:05
Будет очень дорого
Чорт і Шо• 20 мая в 14:07
у меня, к сожалению, не осталось контакта человека, который делал ремонт, 10 лет назад) нашла через соседей, чат дома.
Робот Вертер• 20 мая в 14:09
порадьте.... ві их найти попробуйте!!!)
Скокмоно - стокнуно• 20 мая в 14:10
Була бригада, зараз нема нікого
Ми з Ірпеня ..
Щось не спиться• 20 мая в 14:17
Тут дві з половиною людини на форумі
Напланетянка• 20 мая в 14:25
Шукайте на Кабанчику. Варіанти є.

Вам під ключ треба?
автор Nataliya Sichko • 20 мая в 14:26
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Була бригада, зараз нема нікого
Ми з Ірпеня ..
Так, розумію що не вистачає людей ((( тому і шукаю по форумам.
автор Nataliya Sichko • 20 мая в 14:27
Ответ дляArctic777
Будет очень дорого
Я розумію, що це недешеві послуги. Про ціну буду домовлятися з майстрами
Lady luck21• 20 мая в 14:29
по окнам и потолкам натяжным могу посоветовать
Дрібка щастя• 20 мая в 14:56
Ответ дляNataliya Sichko
Можу дати контакти бригади. Кому не радила всі задоволені. Серйозні хлопці
Олександра-Ольга• 20 мая в 15:05
Ответ дляДрібка щастя
Якщо не важко, напишіть і мені контакти, планується ремонт у 2 квартирах. Дякую.
Начальник Анонимов• 20 мая в 15:21
Буквально на днях спілкувалися з приводу вартості послуг по ремонту під ключ з усією технікою. Беруть 417грн/м2. Але це для здачі в оренду. Тому хазяйка квартири не обирала нічого з матеріалів і техніки. Але, якщо пам´ять мене не обманює, то ставили техніку Bosh.
автор Nataliya Sichko • 20 мая в 15:42
Ответ дляДрібка щастя
Буду дуже вдячна. Напишіть будь ласка контакти. Можна сюда або на вайбер 0664711550. Ще раз дякую
автор Nataliya Sichko • 20 мая в 15:44
Ответ дляНачальник Анонимов
Будь ласка, напишіть контакти. Можна сюда або в пп або на вайбер 0664711550. Дуже дякую
автор Nataliya Sichko • 20 мая в 15:50
Ответ дляНапланетянка
Шукайте на Кабанчику. Варіанти є.

Вам під ключ треба?
Спробую на кабанчику. Бажано під ключ бо я сама цим займаюся. Без чоловіка. Навіть нема кому порадити щось мені
Дрібка щастя• 20 мая в 15:54
Ответ дляОлександра-Ольга
Пишу в оп
Дрібка щастя• 20 мая в 15:54
Ответ дляNataliya Sichko
Пишу в оп
Федорино Горе• 20 мая в 16:33
Ответ дляNataliya Sichko
в тик токе поищите джокер Станислав, он прораб, под ключ
Mazdo4ka• 20 мая в 17:54
Ответ дляДрібка щастя
Поділіться, будь-ласка, зі мною контактами.
Дрібка щастя• 21 мая в 22:41
Ответ дляMazdo4ka
Нагадайте завтра відпишу. Бо з телефона не можу писати в особисті чомусь
Mazdo4ka• 22 мая в 15:18
Ответ дляДрібка щастя
Нагадую)
Дрібка щастя• 22 мая в 22:24
Ответ дляMazdo4ka
Нагадую)
Завтра напишу як буду на роботі