Грушки-яблочки• 20 мая 2025
Ще трохи конспірології
Явно на горизонті якась світова "грошова реформа". У мене варіанти 2.
1 - протягом кількох років всю готівку змусять покласти на рахунки, а потім масштабна кібератака на банківські системи їх обнулить (як дефолт в совку)
2 - спочатку станеться масштабна кібератака з втратою коштів на рахунках, а вже потім всі повернуться до готівки.
Який варіант на вашу думку більш вірогідний?
П.С. надихнулась останньою частиною Місія неможлива. Там явно дають зрозуміти, що щоб захиститись і зберегти хоч щось в епоху тотальної цифровізації - треба використовувати все "аналогове". Кнопочні телефони без інтернету, авто без навігаторів і автопілотів. Ну і що може бути "аналоговіше" за готівку чи на крайній випадок, золото.
Результат:
вже голосів:
11 (42.31%)
хочу прокоментувати не по темі
4 (15.38%)