ФрекенБок• 20 мая в 17:28
Яка із професій може бути актуальною в майбутньому? Яка краще?
Подобаються усі, але не може визначитися яку саме найбільше. Планує навчатися на двух одразу. Одна денна, а другу заочно/дистанційно
Результат:
вже голосів:
30 (44.12%)
Відповіді
15 (22.06%)
Маркетинг
9 (13.24%)
Психологія
6 (8.82%)
Графічний дизайн
6 (8.82%)
Дизайн середовища
2 (2.94%)
Лінгвістика
Коли мовчу- приємна жінка• 20 мая в 18:14
Ответ дляКusalochka
И Вы поверили?
В смысле поверила? Я уже даже проверила)
Кusalochka• 20 мая в 18:32
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
10 месяцев ждали?) Я такого ещё не слышала честно говоря. У мужа были большие проблемы со спиной и у моей мамы. Лучше клиники Медос и её основателя Самойленко А. А. едва ли кто-то есть. Там запись за неделю, но если вдруг ппц то примет постоянных до или после приёма. А Вашего как ФИО? Интересно стало))
Русланка з гілки• 20 мая в 18:33
Ответ дляМудробаба
но вы знаете что? но не скажете?
Нет,не знаю. Но эти точно ’неходовые’ в будущем,они и сейчас не особо. Я могу только предложить
А поговорить?• 20 мая в 18:44
Навіщо на двох освітах одночасно? Що за маячня? Нічого знати не буде.
Зі списку вашого - нічого. Все зараз непотріб.
Тоскующая• 20 мая в 18:50
Ответ дляФляшунька
Лидирует психолог ))) скоро ИИ его заменит
не заменит, по крайней мере психотерапию психических расстройств.
П´яна вишня• 20 мая в 18:56
Ответ дляВ гости звали?
+10000000000 за сферу будівництва. За майже 40 років ні разу не пожаліла про свій вибір і ніколи не було, та й нема зараз, проблем з роботою
А ким ви працюєте у будівництві і на кого вчилися?
Дякую
ФрекенБок
• 20 мая в 19:00
Ответ дляА поговорить?
А які є актуальні?
В гости звали?• 20 мая в 19:58
Ответ дляП´яна вишня
Дякую
інженер-будівельник, промислове і цивільне будівництво. Посади різні: будівельник в проектній фірмі, там же ГІП, потім перейшла в реальне будівництво, проектна робота мені не подобалась. В будівництві на різних посадах: від інженера технагляду до директора УКБ і в.о. директора департаменту будівництва. Але паралельно всім посадам технагляд ніколи не полишала, люблю цю живу роботу
Крім того, маю сертифікати кошторисника і інженера-консультанта з будівництва
Червона калина• 20 мая в 22:46
Ответ дляМочалкин блюз
Это протезист ?
Так
Знімне та незнімне протезування, коронки…
Робота завжди буде.