ЛюбимаЯНЬ• 20 мая в 20:30
JW PEI
Добрий вечір! Замовляла в баєра сумку Jw pei Hanna. Те, що вона мені надіслала через місяць, має жахливий вигляд. Жодної бірки, довгого ремінця, який, до речі, був на фото на сайті, немає. Підкладка іншого кольору, ніж на сайті. Уже почала обдиратися. Баєр стверджує, що так буває. Поділіться, будь ласка, власним досвідом. Чи справді ці сумки можуть приходити в такому вигляді?
Птица Говоруша• 20 мая в 20:43
Хм, у них хорошее качество, есть коробка и пыльник. Уверены, что не б/у?
ЛюбимаЯНЬ
• 20 мая в 20:44
Ответ дляАнна-5c57
те що сумка прийшла не така, це не ваші проблеми, а баєра. Так можна будь що підсунути і сказати, таке буває. Ніколи не стикалася з таким
У мене таке відчуття, що вона купила її на базарі чи на Тему(.
ЛюбимаЯНЬ
• 20 мая в 20:46
Ответ дляПтица Говоруша
Є коробка і мішечок. Але на коробці немає штрих-коду. Всередині сумки також не вшита бірка.
ЛюбимаЯНЬ
• 20 мая в 20:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Фо о не помішало би.
Це окантовка, яка почала уже обдиратися в декількох місцях. Ношу близько 2 тижнів.
Птица Говоруша• 20 мая в 20:51
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
А внутри не напечатано название бренда золотым? Может быть и без бирки. А что если поискать именно вашу модель и посмотреть как выглядит у других на продаже или в отзывах?
А у нас макарошки• 20 мая в 20:54
они в интертопе есть
сходите и сверьте
у байера настолько дешевле?
сходите и сверьте
у байера настолько дешевле?
ЛюбимаЯНЬ
• 20 мая в 21:06
Ответ дляА у нас макарошки
они в интертопе есть
сходите и сверьте
у байера настолько дешевле?
сходите и сверьте
у байера настолько дешевле?
В Інтертопі 6 тис. Через баєра 3500.
ЛюбимаЯНЬ
• 20 мая в 21:08
Ответ дляПтица Говоруша
Назва бренду на кармані є. На фото на інших сайтах виглядає по-іншому. Вживу ще не порівнювала.
А у нас макарошки• 20 мая в 21:51
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
В Інтертопі 6 тис. Через баєра 3500.
139 баксов на офф сайте
малышка 99
может байер подделки продает
малышка 99
может байер подделки продает
Давно без алко• 21 мая в 08:51
Тут очень важно, на каком инсайте вы ее заказывали? Была какая-то акция/скидка? Если на официальном сайте - это одно дело, а если на амазоне и продавец был не сам амазон или же на ebay - то совсем другое.
По крайней мере в Украине (даже тут на кидстаффе) продают копии сумок JW PEI от 1700грн, но где-то кто-то ж может и не указать специально, что это копия.