Бла бла бла• 20 мая 2025
Секс с негром
Два месяца назад познакомилась с очень симпатичным негром. Дело дошло до соития , не могла даже представить что у него такой большой член , я конечно слышала об этом но никогда не верила. 24 см и очень толстый , а парень по телосложению сам худощавый. Теперь даже не знаю смогу ли я заниматся сексом с белым парнем. У кого было нечто подобное ?
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Ну хочеться повністю в сунути деколи так що б до яєць.Робиш деякі фрікції не повні а потім засовуєш на всю довжину.Ну вас нафіг дівчата.В мене вже від цих розмов з вами пішла реакція.
Хаха)
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляtereska
Я кажу про нормальний член середнього розміру, від здоровенного члену буде дискомфорт та біль, не всім до вподоби такі гігантські розміри.
Вміння поводитися з клітором таки має більше значення ніж сам розмір.
Мне больше нравится размер , у меня были парни наши. Самый большой был 19 см , тоже нравилось. Но после этого я просто улетала в космос
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляСмячиком
Ви лінійкою міряли, чи рулеткою?
найточніше курвиметром міряти такі поверхні
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
15 см в матку впирається а 24 буде член в животі.Доречі член якщо в матку під час сексу весь час стукається то теж не дуже приємні відчуття.
бубликами регулюй
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
обманщик, без фото не повіримо,, порадниць не проведеш
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
То як кому.Що ж.Я ж не забороняю.
тю
а хтось питає дозволу?
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
Фото не пошлю не можна таке
Не вмію заміряти• 20 мая 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Беріть негра за мужа,переїдьте в село, будете ніщі але щасливі,його повисять на маршруткі. Родите трьох дітей красивих. Будет свого нєгра здавати в оренду на ніч одиноким односельчанкам. Щоб він своїм потужним товстим чорним членом роздовбав жіночок в селі. Тоді жіночки не зможуть більше секситися з білими парнями. Потрібен буде лише чорний шланг
Оце у вас фантазія
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Фото не пошлю не можна таке
авторе, у Вас вус відклеївся)))
Джага Джага• 20 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
А твоя фотка де?Тоже хочу подивитися.
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А твоя фотка де?Тоже хочу подивитися.
та вже пізно, Ви он вище відповіли)))
Джага Джага• 20 мая 2025
Ответ дляМусик Пусик
та вже пізно, Ви он вище відповіли)))
Ти не переводь стрелок.Давай фотку на сон грядущий.
Мусик Пусик• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
в мене реакції нема((( нема на що реагувати
тема так собі
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
А ви його і в очі називаєте негром? Як реагує?
Нет зову по имени
Не вмію заміряти• 20 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
А що дрочери роблять на жіночому форумі?
Гореотума• 20 мая 2025
Ответ дляtereska
Мені здається, що розмір не має таке велике значення, ніж вміння правильних фрикцій, бути уважним до жінок та відчувати її чутливість. Знати хоча б ази де ті статеві жіночі органи взагалі, розуміти що таке жіночий оргазм та його ознаки, щоб відрізняти актрис.
Як це розмір не має значення,? Був у мене один 23 см. Ну його в баню, боляче.
Бабуся Бетман• 20 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Нет зову по имени
Ну а якщо форум колись відкриє? Або при вас його хтось назве негром - що буде? Він не проти?
Гореотума• 20 мая 2025
Ответ дляСмячиком
Ви лінійкою міряли, чи рулеткою?
Як колись говорив мій знайомий підлі ок, що т,жкопіддавався вихованню - у неї в роті лінійка.
Ща как дам• 20 мая 2025
Ответ дляПростецкая
Жах , 24 см навіть уявити боляче , не вірю , що може бути добре , навіть для рожавшоі
У мене був українець з 25-ма сантиметрами та ще й обрізаний у дитинстві, його мама так захотіла.
Ненька наша• 20 мая 2025
В мене колись був один зальотний довжиною може 15см, але товщиною з кабачок.
Так от, скажу вам, що товщина має значення- чим товщий, а от по довжині краще менший, бо мені і 18см вже боляче на повну....
Ненька наша• 20 мая 2025
Ответ дляБла бла бла
Мне очень понравилось
Він в шлунок заходив?))) Ви притуліть собі лінійку з 24см і подивіться куди дістає))трешак)
Ща как дам• 20 мая 2025
Ответ дляНенька наша
Та годі вам, мо авторка 190 см зростом.
Я сама 188 см.
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Он привык
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляГореотума
Он в рот не помещается )))))
Бла бла бла
• 20 мая 2025
Ответ дляНенька наша
У него толщина тоже не меньше