Ms. При теле• 20 мая в 23:10
Дівчата, як ви активувати кисневий порошок
Я кип´ячу воду у каструлі на 5 л, засипаю кисневий порошок, а потім, коли вона прохолоне, виливаю у пластмасову миску вже щоб замочити необхідне. Коли поспішаю, то доливаю холодної води. А це задумалась, чи не зручніше буде купити миску із нержавійки літрів на 8 і не гратися з кастрюлею. А як ви робите?
Щедрик• 20 мая в 23:12
Дуже багато танців з бубном. Купую нормальний німецький пральний порошок і ніяких тазів.
Несу пургу• 20 мая в 23:15
Ответ дляЩедрик
какой?
Яйцеголовая• 20 мая в 23:19
Пересипаю порошком речі, зверху заливаю окропом. Все вибілюється на очах, декілька хвилин і готово. Сенс в ньому замочувати коли охолоне і реакція вже відбулась?
Семенівни сусідка• 20 мая в 23:23
Ответ дляЯйцеголовая
а речі не втрачають форму? Мені футболки хб білі треба вибілити.
Яйцеголовая• 20 мая в 23:23
Ответ дляСеменівни сусідка
Хб точно не втратить.
Зупка_цем• 20 мая в 23:26
Я не чекаю коли охолоне. Заливаю кип´яток в миску, засипаю порошок. Миска пластик, нічого з нею не відбувається.
Роза в вазі• 20 мая в 23:28
А зачем охлаждаете? Весь эффект когда вы залили кипятком и идёт бурление.
Семенівни сусідка• 20 мая в 23:28
Ответ дляМама Карло
Добавляю при стирке в стиралку
на какой температура?
Мама Карло• 20 мая в 23:29
Ответ дляСеменівни сусідка
на какой температура?
60-90
Отлично все отстирывает. С хлопка так точно.
Алгонавт• 20 мая в 23:34
Ответ дляЗупка_цем
Так само роблю. Що це рушники, то посипаю їх порошком та заливаю окропом. Якщо це більш тендітні речі, то в пластиковий таз засипаю порошок, заливаю майже окропом тобто 80-90 градусів, чекаю поки трохи охолоне та занурюю речі.
Якщо перу біле, то 1 ковпачок порошку заливаю окропом в маленькій каструлі, чекаю поки повністю розчиниться і заливаю в машинку, коли вона вже підігріла до 30 або 40 градусів прання
Алгонавт• 20 мая в 23:35
Ответ дляМама Карло
60-90
Лише постільну білизну та рушники Перу на 60б але вони всі кольорові, навіть не знаю чи є сенс додавати кисневий порошок. На 90 градусів взагалі нічого не перу
Фея_3уровень• 20 мая в 23:42
Ответ дляСеменівни сусідка
Так він не вибілює не в гарячій воді
Не гоню• 20 мая в 23:46
Ответ дляЩедрик
Denkmit
Серьезно? И грязные белые носки ребенка становятся опять белыми? Я ,наверное, другой denkmit покупаю
Щедрик• 20 мая в 23:48
Ответ дляНе гоню
Ідеальні. Син носить спортивні. Але порошок, а не гель.
Не гоню• 20 мая в 23:49
Я спочатку заливаю в пластиковому тазу окропом, коли розчинився порошок, додаю води холодної в тоді занурюю речі( дитячі білі шкарпетки ). Пару годин тримаю і потім в пральну машину.
Не гоню• 20 мая в 23:51
Для більшого ефекту можна заздалегідь в холодній воді намилити брудні місця. Тоді взагалі добре діє
Не гоню• 20 мая в 23:52
Ответ дляЩедрик
При якій температурі? Якій використовуєте-унівеосальний чи для білого?
Щедрик• 20 мая в 23:54
Ответ дляНе гоню
Для білої білизни- для білого
Для кольорової відповідно, порошок для кольору
Температура згідно рекомендації на одязі
15 років ним перу
Залізний занавіс• 21 мая в 00:01
Ответ дляНе гоню
Перепрошую, а ви інструкцію до кисневого порошку читали?
ЛижТолько• 21 мая в 08:41
Ответ дляЗупка_цем
Я вчера полотенца в стиралке залила кипятком, остыли потом постирала
Не гоню• 22 мая в 14:31
Ответ дляЛижТолько
Читала, нужно растворять в горячей воде. Но часто читала,что лучше работает, если залить кипятком. Не знаю, насколько это правильно, но работает. Носки становятся после стирки белые без застирыаания.