Радуга-дуга• 20 мая 2025

Обувь из Зары на лето

Пришел мой заказ, создавала тему ранее
4 пары обуви
Лепетун• 21 мая 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
як подолог, скажу,що вони вам малі по повноті. І у вас і так скривлені пальці. Будете носити вузьке взуття, на старість,а то і раніше, буде велика біда. Проблеми з ногами, пальцями і нігтями у жінок у 80% через неправильне взуття- мале, вузьке. Ці босоніжки вам явно не підходять,і не личать. Вони підкреслюють ваші пальці, які,м*яко кажучи,не є ідеальними.
Велика біда від вузького ЗАКРИТОГО взуття, а тут лише шкіряна полоска яка потягнеться. І який Ви «подолог» що хаєте чужі неідеальні пальці? Не хотілося потрапити до такої манікющиці як Ви
Бамбарбия! Кергуду.• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
фото
Они на вас маленькие, стопы свисают по бокам.
Тро Нью-Йорку• 21 мая 2025
Ответ дляЛепетун
я не манікюрщиця. Нема такої професії. Є подолог, який займається лиш ногами, і майстер манікюру. я не роблю манікюри. От ви вивчитеся на подолога,+ закінчите відділення хірургії у медуніверситеті і будете роздавати поради. Таких розумах з покрюченими пальцями я бачила-перебачила. ось такі приходять в 50-55 зі сльозами,зробіть хоч щось.
вчіться,читайте книжки і підвищуйте свій рівень, і хоч якось розвивайтеся, аби не писати на подолога манікюрщиця,і не давати дурні,некомпетентні поради. Біда від дурного розуму і будь-якого вузького взуття і неважливо закрите воно чи відкрите. Устілка вузька-цього достатньо.
МатьЧасть• 21 мая 2025
Не знаю авторе , перепрошую але фігня якась . Вони усі не зручні
Бамбарбия! Кергуду.• 21 мая 2025
Ответ дляЛепетун
Подолог - це лікар, а не ʼманікюрщицяʼ, сором цього не знати або хоча б не загуглити і писати таке людині.
автор Радуга-дуга • 21 мая 2025
Второй день в них
Девочки, пусть мои скрюченные пальцы не идеальны, но мне безумно нравятся эти босоножки, я от них кайфую
Ласковая_львица• 21 мая 2025
Автор, можно фото черных на ноге? Присматриваюсь к ним, еще и скидка сейчас
Тундиринда• 21 мая 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Это открытая обувь! Если и искривила автор пальцы, то только узкими туфлями или ботинками. А чтобы вы не падали в обморок от ее кривых пальцев, советуете ей закрытую обувь летом носить? Ох и специалисты у нас. Окончат недельные курсы или гуру себя считают.
Видящие_помогите• 21 мая 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Капец. В открытой обуви только с идеальными пальцами ходить? Из дома хоть вообще можно выйти остальным, не идеальным?
Тундиринда• 21 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Да конечно, прям медицинский институт окончила и педикюр делает на дому. Верим-верим.
автор Радуга-дуга • 21 мая 2025
Ответ дляЛасковая_львица
Да, приеду домой сделаю)
Тро Нью-Йорку• 21 мая 2025
Ответ дляТундиринда
медуніверситет закінчила, Хірургія + Подологія.
ці босоніжки їй НЕ підходять
Тро Нью-Йорку• 21 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
бо тупе і за життя жодної книжки не прочитало. от і результат. тупість- це результат ’розвитку’
Видящие_помогите• 21 мая 2025
Ответ дляГотова до другої
Вот такие .
Красивые, за сколько Массимо брали?
Бамбарбия! Кергуду.• 21 мая 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
І ʼнавиківʼ, а не нормальної освіти. Люди вже потроху забувають, що це таке.
Готова до другої• 21 мая 2025
Ответ дляВидящие_помогите
Красивые, за сколько Массимо брали?
За 50 евро вроде, это на зимней распродаже.
Но за полную цену я бы не купила обувь в Массимо. Не стоит она того.
Техпаспорт на медузу• 21 мая 2025
Ответ дляa.ostroverh
Второй год как полностью перешла на каблук kitten heel, лично мне очень удобно
Достаточно скептически отношусь к обуви, которую делает любой бренд одежды, но в этом году купила в zara босоножки, и в massimo dutti слингбеки (вот у них кожа мягусенькая)
Посмотрим как в носке, может зря я раньше в их сторону не смотрела
Thong сандали тренд) я в прошлом году все лето бегала, купила вторые

Так что мне Ваша подборка нравится
Класс, отличная обувка
Звезда в шоке• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Второй день в них
Вот сейчас гораздо лучше смотрятся. Надо таки пойти померять
Звезда в шоке• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Да, приеду домой сделаю)
Добрый вечер! Тоже жду фотки черных босоножек
Морковна• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Второй день в них
Ваші ’скрючені пальці’ це результат не підходящого взуття.
Кидайте купувати Зара і Ко і вибирайте підходяще взуття.
Значит надо• 21 мая 2025
Ответ дляКрем для арбуза
Сфоткали так, как будто там 45 )) не обижайтесь )
А если бы и 45, то что, это что-то позорное?
автор Радуга-дуга • 21 мая 2025
Ответ дляМорковна
Скрюченные пальцы это продольное плоскостопие, и высокие каблуки юности. У меня растут косточки, из-за неправильной нагрузки на стопу. А Зара это обувь для выхода в выход 😂🍾 работаю я на кухне в специальной обуви
Сунуся в чужі справи• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Второй день в них
А зачем ногой в междуножье мужику суете?
Сунуся в чужі справи• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Второй день в них
Удалено администрацией...
Сунуся в чужі справи• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Вот какой обувь должна быть ! Удобная и стильная !
ХтоЯкщоНеЯ• 21 мая 2025
Ответ дляСунуся в чужі справи
Толсто. Давайте так
Ласковая_львица• 21 мая 2025
Ответ дляРадуга-дуга
Да, приеду домой сделаю)
Жду
Качка в тапцях• 21 мая 2025
мені такі не подобаються: поки попадеш в ті в´єтнамки, може натирати між пальцями, надто тонка підошва, буде відчуватись кожний камінчик і дуже болітимуть стопи
Кукусикиииииии• 21 мая 2025
Останні точно чудові, а ось перші....вони не втримають ногу, будуть хляпати по п´яті. Надто тонкі ремінці для утримання ноги для взуття на каблучку та через палець.
Просто красавица• 21 мая 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Слухайте, пані подолог, вам з таким рівнем емоційного інтелекту заборонено працювати з людьми. Нехай ви супер-спеціаліст в подології, не берусь судити, але ж вже так розвішувати ярлики - тупе, обісрати пальці, коли ж сама на них спеціалізуєшся... коли аж пре жага до самоствердження за рахунок інших, ну то я не знаю навіть, що сказати. І це лікар