Капитошечка• 20 мая в 23:45

Чоловік образився на сина

Ми з чоловіком сиділи розмовляли , трохи сперечалися. Поряд син, 13 років йому, щось робив. Чоловік жартома , як би хлопнув мене по щоці. Син не довго думаючи, не зрозумівши , що це жарт,з усього розмаху вдарив його по лиці. Він тепер з ним третій день не розмовляє. Я кажу, ну шо ти як мала дитина, він захистити хотів. А він і чути не хоче нічого. Як би ви реагували на таке?
Миллениалка• 21 мая в 00:12
Ответ дляКапитошечка
Чого ви так думаєте. Це якась миттєва реакція була
Это накопленная агрессия.
А вам самой нормально, что муж вас по лицу, пусть даже в шутку, бьет?
Скіфська пектораль• 21 мая в 00:13
Ответ дляКапитошечка
Так, рідний. Та не піднімає він руку. Може я не так трохи пояснила. Просто малому так здалося.
не брешіть. Не може такого бути і все. Тема вигадана. Міг би вдарити батька якщо той регулярно матір лупцює і сину вже то накипіло. А так, якщо перший раз, то розгубився б, але б точно не вдарив ’на автоматі’. Не може такого бути і все.
автор Капитошечка • 21 мая в 00:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок, а з якою метою ви описали цю ситуацію?
Впевнитись , що я права і стала на сторону сина. Він так все це викрутив, що я вже почала в собі сумніватися
Скіфська пектораль• 21 мая в 00:15
Ответ дляМиллениалка
Это накопленная агрессия.
підтримую абсолютно, я вже прокоментувала, що вдарив би на автоматі тільки якщо батьки регулярно скубуться і йому то вже допекло. А так ні.
Жинси на дитину• 21 мая в 00:16
Ответ дляЦукрові вишні
Мужем похвастаться ))
ну да, ухилянты, они такие
автор Капитошечка • 21 мая в 00:17
Ответ дляЖинси на дитину
ну да, ухилянты, они такие
Забкли ще коронне, чого не в окопі 😉
Корсет_на_шурупах• 21 мая в 00:18
Ответ дляКапитошечка
Сын всё правильно понял - нельзя женщину даже пальцем трогать. Даже якобы в шутку. Сын - мужик, муж - козло.
Love_Love_Love_• 21 мая в 00:23
Ответ дляКапитошечка
Ну але ви оправдовуєте чоловіка. Для вас ок що вас по лиці бʼють
автор Капитошечка • 21 мая в 00:29
Ну як би розлучатись я не планувала, але і йому, думаю, більше не захочеться так жартувати
Рассказница• 21 мая в 00:37
Ми з чоловіком в шлюбі 19 років, а він Овен, запальний, активний, гарячий. Всяке бувало за цей час, але я не можу собі уявити ситуацію, щоб він в суперечці «як би хлопнув мене по щоці». А ваш син вас захищав взагалі-то. От і судіть по вчинках, про який робити висновки у відношенні до вас людини
НеГолосую• 21 мая в 00:39
То есть, у вас в семье самый взрослый сын. И тоже уже пропитался насилием, не осознавая того и желая вас защитить. Печально.
БеллаДонна• 21 мая в 00:42
Ответ дляКапитошечка
Значить є толк від того , що син зробив, це вже добре
НеГолосую• 21 мая в 00:43
Ответ дляКапитошечка
Пффффф, он знает, что с вами так можно’шутить’, это не изменится, даже больше-драться будут и они теперь. Не позволяйте так к себе относиться. У вас растет сын, который впитывает поведение ваше семейное. Как он будет относиться к жене? Думаете, защищать? Вряд ли, его папа пару раз осадит и сын поймет, что слабого можно обижать, а кто слабее?) а как к маме относились? Правильно-будущая жена. И маме в старости в шутку по лицу дать не зазорно будет, модель же впитана…
Скоро_вчера• 21 мая в 02:10
Ответ дляКапитошечка
Не здалося. Це дивно ’жартома’ бити по щоці. Ніхто ж, крім вашого чоловіка в оточенні не дозволяє собі такі ’жарти’, правда? Чи Вас так ’жартома’ і на роботі б´ють, і в магазині?
Шалена красуня• 21 мая в 06:59
Интересная шутка, чтоб показалось, что он вам леща дал.
Сын молодец, муж ваш козел
Жинси на дитину• 21 мая в 07:18
Ответ дляКапитошечка
Забкли ще коронне, чого не в окопі 😉
муж мой в окопе, могу справку показать 😎
LediBlac• 21 мая в 07:51
Завидую вам, у вас есть достойный защитник.
Видящие_помогите• 21 мая в 08:52
молодець хлопець