Капитошечка• 20 мая 2025
Чоловік образився на сина
Ми з чоловіком сиділи розмовляли , трохи сперечалися. Поряд син, 13 років йому, щось робив. Чоловік жартома , як би хлопнув мене по щоці. Син не довго думаючи, не зрозумівши , що це жарт,з усього розмаху вдарив його по лиці. Він тепер з ним третій день не розмовляє. Я кажу, ну шо ти як мала дитина, він захистити хотів. А він і чути не хоче нічого. Як би ви реагували на таке?
Миллениалка• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Чого ви так думаєте. Це якась миттєва реакція була
Это накопленная агрессия.
А вам самой нормально, что муж вас по лицу, пусть даже в шутку, бьет?
Скіфська пектораль• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Так, рідний. Та не піднімає він руку. Може я не так трохи пояснила. Просто малому так здалося.
не брешіть. Не може такого бути і все. Тема вигадана. Міг би вдарити батька якщо той регулярно матір лупцює і сину вже то накипіло. А так, якщо перший раз, то розгубився б, але б точно не вдарив ’на автоматі’. Не може такого бути і все.
Капитошечка
• 21 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок, а з якою метою ви описали цю ситуацію?
Впевнитись , що я права і стала на сторону сина. Він так все це викрутив, що я вже почала в собі сумніватися
Скіфська пектораль• 21 мая 2025
Ответ дляМиллениалка
Это накопленная агрессия.
підтримую абсолютно, я вже прокоментувала, що вдарив би на автоматі тільки якщо батьки регулярно скубуться і йому то вже допекло. А так ні.
Жинси на дитину• 21 мая 2025
Ответ дляЦукрові вишні
Мужем похвастаться ))
ну да, ухилянты, они такие
Капитошечка
• 21 мая 2025
Ответ дляЖинси на дитину
ну да, ухилянты, они такие
Забкли ще коронне, чого не в окопі 😉
Корсет_на_шурупах• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Сын всё правильно понял - нельзя женщину даже пальцем трогать. Даже якобы в шутку. Сын - мужик, муж - козло.
Love_Love_Love_• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Ну але ви оправдовуєте чоловіка. Для вас ок що вас по лиці бʼють
Капитошечка
• 21 мая 2025
Ну як би розлучатись я не планувала, але і йому, думаю, більше не захочеться так жартувати
Рассказница• 21 мая 2025
Ми з чоловіком в шлюбі 19 років, а він Овен, запальний, активний, гарячий. Всяке бувало за цей час, але я не можу собі уявити ситуацію, щоб він в суперечці «як би хлопнув мене по щоці». А ваш син вас захищав взагалі-то. От і судіть по вчинках, про який робити висновки у відношенні до вас людини
НеГолосую• 21 мая 2025
То есть, у вас в семье самый взрослый сын. И тоже уже пропитался насилием, не осознавая того и желая вас защитить. Печально.
БеллаДонна• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Значить є толк від того , що син зробив, це вже добре
НеГолосую• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Пффффф, он знает, что с вами так можно’шутить’, это не изменится, даже больше-драться будут и они теперь. Не позволяйте так к себе относиться. У вас растет сын, который впитывает поведение ваше семейное. Как он будет относиться к жене? Думаете, защищать? Вряд ли, его папа пару раз осадит и сын поймет, что слабого можно обижать, а кто слабее?) а как к маме относились? Правильно-будущая жена. И маме в старости в шутку по лицу дать не зазорно будет, модель же впитана…
Скоро_вчера• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Не здалося. Це дивно ’жартома’ бити по щоці. Ніхто ж, крім вашого чоловіка в оточенні не дозволяє собі такі ’жарти’, правда? Чи Вас так ’жартома’ і на роботі б´ють, і в магазині?
Шалена красуня• 21 мая 2025
Интересная шутка, чтоб показалось, что он вам леща дал.
Сын молодец, муж ваш козел
Жинси на дитину• 21 мая 2025
Ответ дляКапитошечка
Забкли ще коронне, чого не в окопі 😉
муж мой в окопе, могу справку показать 😎