Щаслива Я• 21 мая 2025
Який паштет або мясні намазки купуєте?
що смачне і без дивного присмаку? і нормальна ціна.
Звоночек• 21 мая 2025
Послушаю. Посоветуйте именно в консерве, чтобы долго можно хранить без холодильника.
Оябунчик• 21 мая 2025
рідко купую, але з тих що нормальні мені на смак - Алан паштет домашній в ковбасці і Одеські паштети печінкові (звичайний і з грибами).
В моїй хаті моя правда• 21 мая 2025
Куриный печеночный паштет - легче простого сделать. При наличии блендера
Зато будете знать из чего он
Покупное - всё рога и копыта , перемолотые
Зато будете знать из чего он
ТаЕщеОптимистка• 21 мая 2025
Беру в Смачна індичка зрідка, бо там зрозумілий склад. Але зберігається лише кілька днів, бо нема консервантів.
ТаЕщеОптимистка• 21 мая 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
фото
Тут також до речі норм склад заявляють, я навіть здивувалася, бо вони зазвичай навіть в хліб дрянь пхають. І дійсно смакує.