Ms. Доброта• 21 мая в 15:13
Де купити квартиру за 15 т доларів
Можна без євроремонту, але щоб вода, газ, і не барак.
І до зони бойових не менше 100 км
Ширли-Мырли• 21 мая в 15:35
Сегодня или вчера тут девушка спрашивала, как быстро продать квартиру в Запорожье...35 м , 14700.
Organic• 21 мая в 15:36
Ответ дляПолуничка
На олх виставила межу 700тис грн - лише Болгарію пропонують та Фінляндіюю
А что плохого купить такую дешёвую квартиру в той же Болгарии?
Organic• 21 мая в 15:36
Ответ дляПолуничка
И почему там так дёшево стоят квартиры ?
Organic• 21 мая в 15:36
Ответ дляКошка Мурка
Чортків тільки що знайшла, взагалі пошукайте самі на dom.ria, ставите фільтр ціни і відкриваєте мапу і там легко дивитись по всій Україні
По фото Так ещё и хорошее состояние
Organic• 21 мая в 15:37
Ответ дляОце потужно
Конотоп, двушка за 10, жд есть
Это наверное рядом с рашкой?
Полуничка• 21 мая в 15:37
Ответ дляШирли-Мырли
не відповідає критеріям ’І до зони бойових не менше 100 км
’
Полуничка• 21 мая в 15:38
Ответ дляOrganic
в тому то й справа, що нічого.
Organic• 21 мая в 15:39
Ответ дляmari262
Потому ,что работы нет.
А работать удаленно и получить ВНЖ там можно или нет?
мистерЛяпсус• 21 мая в 15:40
Черкаська область, бо далеко від фронту, близько до Києва, далеко від кордону (на відміну від тої ж Житомирської області) і близько до Києва (всі лікарні, роботи інфраструктура і т.д)
Оце потужно• 21 мая в 15:41
Ответ дляOrganic
Это наверное рядом с рашкой?
да где рядом..100 км от Сум
Ms. Доброта
• 21 мая в 15:41
Ответ дляШирли-Мырли
Обміняю на квартиру в Херсоні
мистерЛяпсус• 21 мая в 15:41
Ответ дляШирли-Мырли
Це треба бути дивною, щоб хотіти придбати щось біля лінії бойових дій і там де постійно прилітає
мистерЛяпсус• 21 мая в 15:42
Ответ дляMs. Доброта
Обміняю на квартиру в Херсоні
Треба бути не притомною, щоб придбати житло в херсонській, запорізькій, донецькій, луганській, харківській чи сумській області
мистерЛяпсус• 21 мая в 15:43
Ответ дляMs. Доброта
Це який сайт, бо я тільки на олх дивлюсь
Не знаходжу цю квартиру
Подивіться в фейсбук Ріелтор Зло
Ширли-Мырли• 21 мая в 15:43
Ответ дляMs. Доброта
Обміняю на квартиру в Херсоні
Согласна. Я тоже на что нибудь бы обменяла свою квартиру в Донецке.
Не прохожу мимо• 21 мая в 15:51
Ответ дляMs. Доброта
Обміняю на квартиру в Херсоні
Буквально вчора переглядала своїм знайомим з Чорнобаївки у нас на Франківщині будинки з приблизно такими ж критеріями, як у Вас. Попадались непогані варіанти, як на таку суму.
Ms. Доброта
• 21 мая в 15:52
Ответ длямистерЛяпсус
Подивіться в фейсбук Ріелтор Зло
Дякую ❤️
Ms. Доброта
• 21 мая в 15:54
Ответ дляНе прохожу мимо
Немає на фоанківщині таких цін. Я зараз в цьому регіоні проживаю. Тут мега дороге житло.
За 15000 хата в дальньому селі
Ms. Доброта
• 21 мая в 15:55
Ответ дляБорщичок
это я так только зашла, до 15 полно предложений
Я вище писала - не бараки.
Це все алконаркоманські райони
Впораюсь зі всим• 21 мая в 15:55
Кременчук, Полтавська обл. Можна знайти вбитий однокімнатний хрущ.
Ms. Доброта
• 21 мая в 16:00
Ответ дляВпораюсь зі всим
Вбите житло я не потягну .
Я не по розраховую на ремонти.
Але потрібне житло де можна прожити років 5, поки назбираю на ремонт
Я не по розраховую на ремонти.
Совбез• 21 мая в 16:03
Подивіться Богуслав,Миронівка,Тараща - це Київська область. На Київ їздять маршрутки,але можна й ближче десь пошукати роботу.
Неначасі• 21 мая в 16:09
Мої родичі живуть в м. Бердичів. Вони люблять це місто. Не знаю як зараз, а раніше це місто було з досить культурним осередком. Житло там відносно недороге. Ціни правда не підкажу. Є певні проблеми з комунальними послугами, але це напевно в багатьох невеликих містах.
Спілкуюся періодично, то кажуть, що в них тихо. Лише сирени бувають як і всюди.
Не прохожу мимо• 21 мая в 16:09
Ответ дляMs. Доброта
За 15000 хата в дальньому селі
А я тут ціле життя живу. В якому дальньому?
ось один з варіантів, що своїм скинула
Чебураха з перцем• 21 мая в 16:10
Моя мама влітку купила в Києві за 10 тис у.о. убиту двушку у своєї подруги, яка не планувала повертатись і мала погані спогади, пов´язані з цією квартирою. Так що чудеса трапляються.
У ФБ є група ’продам будинок’ - там часом трапляються гарні варіанти на Вашу суму. Є великі села, де є робочі місця і розвинена інфраструктура.