Ms. Доброта• 21 мая в 15:13

Де купити квартиру за 15 т доларів

Можна без євроремонту, але щоб вода, газ, і не барак.
І до зони бойових не менше 100 км
Королева ганделику• 21 мая в 16:18
Однушку можна без ремонту в Кременчуці за такі гроші знайти. І місто не маленьке, Дніпро
Дай подивлюся• 21 мая в 16:23
Ви не переживаете что придется снова переезжать из военных действий? Я тоже ищу хатку, но у нас эти 5 тыс дол.единственные , больше не будет возможности насобирать даже столько. Потому я очень волнуюсь , вдруг куплю , а они снова придут, куда тогда без денег совсем..
Кошка Мурка• 21 мая в 16:26
Ответ дляMs. Доброта
Це який сайт, бо я тільки на олх дивлюсь
Не знаходжу цю квартиру
https://dom.ria.com
КротоТо• 21 мая в 16:26
Фастів ще подивіться. Є електричка на Київ, багато людей їздять на роботу. Наприклад можна знайти бухгалтером віддалено у Києві, але раз на тиждень приїжджати.
мистерЛяпсус• 21 мая в 16:44
Ответ дляMs. Доброта
Вбите житло я не потягну .
Я не по розраховую на ремонти.
Але потрібне житло де можна прожити років 5, поки назбираю на ремонт
Може краще розглянути інший підхід?
Київ це дорого, але та ж Буча це 40хв до Києва, і можна хрущ(в області) взяти під єОселю, однокімнатна це мало, можна глянути 2кімнатну і це буде не дуже дорожче і з розстрочкою по єОселі, а зарплати київські до інших не порівняно вищі
Аноним ФЕЯ• 21 мая в 16:50
В селищах хіба.
Ось перше що попалось. Але ж там роботи нуль.
Блакитна устриця• 21 мая в 17:03
Ответ длямистерЛяпсус
Може краще розглянути інший підхід?
Під єселю не можна купити хрущ.
Королева ганделику• 21 мая в 17:08
Ответ длямистерЛяпсус
Може краще розглянути інший підхід?
Нащо в Бучі купувати, ви що не пам´ятаєте, що там було в 2022?
Відповів всім• 21 мая в 17:11
Ответ дляOrganic
А что плохого купить такую дешёвую квартиру в той же Болгарии?
за 15 тис дол только будку собачью в Болгарии
Бува і таке• 21 мая в 17:33
Ответ дляOrganic
И почему там так дёшево стоят квартиры ?
Таких цен уже нет. Это пишут не цену, а размер первого взноса. Там много квартир в рассрочку, часто без процента на пару лет.
Диверсификация• 21 мая в 18:00
Только вчера в Днепре увидела объявы в малосемейку. От 16 до 18 тысяч. Хорошие комнаты, санузлы, с ремонтом.
mari262• 21 мая в 20:21
Ответ дляOrganic
А работать удаленно и получить ВНЖ там можно или нет?
Никогда не рассматривала такие ’депрессивные ’страны для проживания.Менять шило на мыло
mari262• 21 мая в 20:21
Ответ дляШирли-Мырли
Согласна. Я тоже на что нибудь бы обменяла свою квартиру в Донецке.
потерпите немного,поменяете))
ДеньгиНеСдаю• 21 мая в 20:26
Ответ длямистерЛяпсус
Черкаська область, бо далеко від фронту, близько до Києва, далеко від кордону (на відміну від тої ж Житомирської області) і близько до Києва (всі лікарні, роботи інфраструктура і т.д)
Люто плюсуюсь . И природа, и речки, и клімат
ДеньгиНеСдаю• 21 мая в 20:35
Тут була подібна тема з тією ж сумою. Тоді на першому місці було якесь містечко в околицях Каменець - Подільського, забула назву, але близенько.
ДеньгиНеСдаю• 21 мая в 20:54
И еще бьіла тема с селами на границе с Румьінией под Черновцами. Там тоже дешевле ЗУ значительно,но хитрая автор ту тему удалила))). Я сама в восторге от Ракитного возле БЦеркви, но цен там не знаю, к сожалению
Галя-краля• 22 мая в 01:28
Світловодськ або Горішні плавні, обидва поруч з Кременчуком. Якщо добряче пошукати і почекати, можна впіймати і в самому Кременчуці. Минулого року якраз продавали двушку за 16т на Московській.