Завжди недо...• 22 мая 2025
Когда вы крестили своих детей?
Ребенку 5 месяцев.
Реально не могу найти крестных, точнее не лежит душа не к кому…
И думаю стоит ли вообще крестить..
Результат:
вже голосів:
28 (24.78%)
Вообще не верю в это
17 (15.04%)
До 3х месяцев
16 (14.16%)
До 6 месяцев
15 (13.27%)
До 40 дней
15 (13.27%)
До года
14 (12.39%)
После года
8 (7.08%)
Результат
Тишком нишком• 22 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
вибрала випадково до 3х міс, хрестили до 40днів, точніше 37днів було.
Нас тільки виписали з лікарні в пт (лежали від народження), в нд похрестили.
Так віра ввійшла в моє життя....
Коли дитина в реанімації, ти повіриш в будь що... Військові які зараз воюють, теж до війни не вірили..
Тому смішно читати коменти про атеїзм), просто Слава Богу, що ви не зіштовхнулись зі хворобами/тваринним страхом. Звісно це вибір, але з часом може все різко змінитись, не зарікайтесь. В колі знайомих є декілька таких прикладів.
Так віра ввійшла в моє життя....
Я першу дитину хрестила в реанімації. Не допомогло. Взагалі не вірю після його смерті ні в що, тільки в людей.
Дружная семейка• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ахаххаха, у нас 3й ребенок и этот лайфак уже не работает, так как всех брали, и они нас брали кумовьями 😀
в чому проблема аби одна й та ж людина була хресною для 1го і для 3го ?
Пиу!Пиу!• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
У нас просто большая семья и спокойно относимся к перекрестному и повторному кумовству))
Жінка з перцем• 22 мая 2025
Крестили на 40 день, как положено. Крестного определили сразу, с крестной было сложнее. Честно, мне не важно кто крестные. Общаемся не часто.
Само крещение нужно ребенку, а не Вам какие-то крестные чтобы были.
Летюча помилка• 22 мая 2025
Ответ дляТишком нишком
це страшний біль(, засуджувати чи шукати вину когось не буду
можливо одного хрещення було мало...
можливо материнської молитви було мало..
можливо це якийсь страшний кармічний урок для вас, дитинка цього не відчула
на жаль, якраз люди часто зраджують, коли довіряєш їм все найцінніше
можливо одного хрещення було мало...
Тишком нишком• 22 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
можливо одного хрещення було мало...
бажаю вам пережити все те, що пережила я. щоб ви даремно не теоретизували. може, так це допоможе вам приносити більше користі людям.
до того, як у мене померла дитина, я була набагато кращою людиною, ніж зараз. я волонтерила майже десять років з дітьми-сиротами, займалась благодійністю і т.д.
Слухи-руки не распускаю• 22 мая 2025
Крестили в три месяца спонтанно, специально не планировала. Соответственно крестные выбраны особо не раздумывая. С кумой общаемся, с кумом уже много лет как потеряли связь. Ребенок его даже не помнит. Но я к этому спокойно отношусь, меня вообще крестили лет в 10 без всяких крёстных и ничего не изменилось от этого в моей жизни
Слухи-руки не распускаю• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ну вот этот момент больше всего и напрягает
Чего вы ждёте от крёстных? В подавляющем большинстве они не выполняют свои обязанности. Просто традиция.
Несу пургу• 22 мая 2025
Ответ дляЛетюча помилка
можливо одного хрещення було мало...
Такі як ви задурують людям голови своєю вірою. Ви у своєму розумі таке писати? Що значить, кармічний урок? Це ви говорите мамі, яка втратила свою дитину?