Просто болталка• 22 мая в 13:35
Розкажіть про гепатит С. Чи можна прожити з партнером і не захворіти?
Секс не захищений.
Задача з зірочкою.
Десь у 2005 році брат чоловіка повідомив що в нього гепатит с. Підозрює стоматологію звідки він родом. Сказав щоб і мій чоловік перевірився.
Чоловік зробив антитіла - позитивний.
Тоді ми разом з ним здали якісний тест, я заразом на антитіла.
В мене все негативно. В нього якісний негативний.
Лікар пояснив що у чоловіка відбулось самозцілення.
Періодично робив УЗД внутрішніх органів - печінка в нормі.
Десь у 2019 ми про всяк випадок зробили тести на антитіла виявились негативними і в мене і в чоловіка
Лікар каже - можливо вже навіть антитіл немає.
( Таке буває?)
І ось зараз чоловік проходить влк і в нього .... Знаходять гепатит С.
Я роблю аналіз - в мене негативний
Чоловіка направили на додаткові обстеження.
А я хочу зрозуміти
Як таке може бути?
Чи це те саме зараження з 2000х років і я все життя прожила з хворою людиною
Чи він міг заразитись повторно?
Аналізуючи останні роки - тільки стоматологія, знову виходить
Задача з зірочкою.
Чоловік зробив антитіла - позитивний.
( Таке буває?)
Я роблю аналіз - в мене негативний
А я хочу зрозуміти
Як таке може бути?
Чи він міг заразитись повторно?
Просто болталка
• 22 мая в 13:41
Ответ дляTivoli
Эта стоматология, то вич занесут, то гепатит)
Опаснее только маникюр)
Автор, лапшу снимайте.
Опаснее только маникюр)
Автор, лапшу снимайте.
Які ваші варіанти?
Просто болталка
• 22 мая в 13:42
Ответ дляTivoli
Опаснее только маникюр)
Автор, лапшу снимайте.
Опаснее только маникюр)
Автор, лапшу снимайте.
Я розумію що ви натякаєте на не захищений секс.
Але тоді легше гонорею принести
І знову ж таки. Я свої аналізи і в тому числі зппп здаю регулярно
Але тоді легше гонорею принести
Кудесница_с_пургеном• 22 мая в 13:46
Ответ дляПросто болталка
Але тоді легше гонорею принести
це не так, автор, у мене був гепатит с, у чоловіка не виявили? при тому я не знаю де могла його підхватити, так як чоловік був єдиним у житті чоловіком . Також думаю або манік, або стоматологія в 90 -х роках
Просто болталка
• 22 мая в 13:49
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так. Ото ж.
Я не маленька і не маю рожевих окулярів.
Якщо я за двадцять років не заразилась напевно не так легко через секс передається.
Напевно через кров
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 13:49
Ответ дляПросто болталка
Але тоді легше гонорею принести
Зачем вы сдаете регуляно анализы на ЗППП?
Просто болталка
• 22 мая в 13:49
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Ви вилікували? Не підкажете вартість лікування?
Просто болталка
• 22 мая в 13:50
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Не те щоб регулярно. Раз в рік роблю обстеження у гінеколога і здаю в тому числі зппп.
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 13:51
Ответ дляПросто болталка
Лечение сейчас беслпатное, вам, ну или мужу, нужно встать на учет и в очередь в вашей инфекционной больнице.
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 13:52
Ответ дляПросто болталка
Так. Ото ж.
Напевно через кров
Вы все же не совсем зрелая, раз до сих пор не погуглили пути передачи. Гепатит С передается кровь в кровь. То есть если секс у вас не травматичный, то запросто можете не заразиться. У меня бы вызвали вопросы эти рандомные обнаружения и не обнаружения гепатита. Муж сдавал анализ методом ПЦР, на тела самого вируса?
Просто болталка
• 22 мая в 13:52
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Він зараз буде тільки здавати додаткові аналізи і обстеженя
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 13:53
Ответ дляПросто болталка
Ну вот пусть встает в очередь на лечение.
Просто болталка
• 22 мая в 13:53
Ответ дляДеньгиНеСдаю
В 2005 пцр - негативний
Зараз я не знаю яким способом, бо кров брали в поліклініці
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 13:56
Ответ дляПросто болталка
В 2005 пцр - негативний
Ну раз негативный, то у него нет гепатита С. Сейчас скорее всего брали на антитела, которые у него очевидно высеиваются. Теперь сделает ПЦР, и посмотрите. По поводу брата и стоматологии, я бы скорее поставила на эксперименты в юности с иньекционными наркотиками вместе с братом. Это намного более реалистичная картина, чем стоматология) Вы себя представляете, что он приходит в стоматологию, там лежат окроввавленные инструменты, которые они берут и засовывают ему в рот?)
Просто болталка
• 22 мая в 13:56
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Протягом життя в мене питань не виникало.
На той момент я знаю що він був інфікований, але в хронічну стадію хвороба не перейшла.
Потім ще аналіз негативний то я і спокійна.
Чоловік каже що не знає як таке може бути ( бо мені на хвилинку теж не хочеться заразитись)
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 13:58
Еще можно совместно набивать татушки. Тоже хорошая история для гепатита)
Просто болталка
• 22 мая в 13:59
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я категорично проти всіляких видів наркотиків .
Я можу достеменно знати що чоловік не вживає їх протягом нашого спільного життя.
Але звісно я не можу на 100 відсотків знати що було до мене.
Брат чоловіка нормальний
Але виключати я не можу нічого
Брат чоловіка нормальний
Але виключати я не можу нічого
Просто болталка
• 22 мая в 13:59
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Це не наша історія. Тату не маємо
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 14:01
Ответ дляПросто болталка
Брат чоловіка нормальний
Але виключати я не можу нічого
Брат чоловіка нормальний
Але виключати я не можу нічого
Ну я же не говорю, про сейчас. И то что вы против, не означает что ваш муж того же мнения) И конечно он вам не расскажет. Короче, теперь уже не важно как и что, вопрос только в том, чтоб действия, которые изначально привели к заражению, не повторялись. Я поэтому об этом написала, и о магической стоматологии. Потому что если теперь ему высеют пцром вирус, станет очевидно, что он делает что-то (и, надеюсь, не с братом), что приводит к заражению.
очки_ннадо• 22 мая в 14:03
Ви хочете сказати, у нього гепатит зараз активний, чи просто антитіла показали? Це може бути рецидив, бо гепатит протягом життя треба раз на рік здавати аналізи. Так, не завжди партнер підхоплює хворобу, як повезе.
Просто болталка
• 22 мая в 14:05
Ответ дляочки_ннадо
Я не знаю. Там щ тієї лабораторії не такі аналізи як з платної. На сірому клаптику латинська абревіатура червоною пастою плюс
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 14:06
Ответ дляПросто болталка
Пусть сдаст в платной лаборатории методом ПЦР.
Безсовісна кума• 22 мая в 14:06
при чем тут секс и муж вообще? геп С - это НЕ зппп, он передается только через кровь, напрямую. что у мужа есть не означает, что и у вас должен быть
очки_ннадо• 22 мая в 14:06
Ответ дляПросто болталка
А, ну то скоріш за все антитіла. Бо щоб побачити чи гепатит активний, треба пцр аналіз, це дообстеження виходить.
Просто болталка
• 22 мая в 14:07
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Так. Зараз поїхав на Узд печінки, назавтра в лабораторію
ДеньгиНеСдаю• 22 мая в 14:08
Ответ дляБезсовісна кума
при том, что если секс травматичный, то можно заразиться.
Мій не такий• 22 мая в 14:16
Ответ дляПросто болталка
Але тоді легше гонорею принести
зачем живя в браке вы регулярно сдаете зппп?
Бабулька• 22 мая в 14:17
В мого тата геп В років 15 ніхто не знав навіть , мама здорова.
Час від часу тебе перевірятись
Мій не такий• 22 мая в 14:17
Ответ дляПросто болталка
зачем? впервые о таком слышу
неверны мужу? так может это вы гепатит принесли?