Хвильоватиша• Изменено 22 мая в 14:01
Реабилитационный центр ребенку (ортопедия) Киев
Добрый день. Подскажите хороший реабилитационный центр в Киеве ребенку. Нужны физкультура, массажи и в идеале плавание +
У ребенка кифосколиоз, деформация грудной клетки (воронкообразная), деформация стоп
Спасибо
Виправлялочка• 22 мая в 16:45
Теж послухаю. Цікавить Дарницький, Дніпровський райони. Поки дитина в державну поліклініку ходить. Масаж непоганий, а ЛФК ніяка.
Хвильоватиша
• 23 мая в 04:04
Ответ длябювет_в_обед
Где живете?
Есть ли инвалидномть?
Соломенский район. Инвалидность есть.
Знаю есть перечень центров, которые предоставляют реабилитацию, но сейчас больше интересует чтобы помогло
бювет_в_обед• 23 мая в 07:14
Ответ дляВиправлялочка
По Дарницькому є центр на ХШ біля оптики Фелманн і ще невеликий на Бориспільській 28б наче адреса.
З сином ходила. Але там потрібно оформити документи і щоб була інвалідність. Результат є. Безкоштовно.
бювет_в_обед• 23 мая в 07:15
Ответ дляХвильоватиша
Соломенский район. Инвалидность есть.
Так, вам потрібно подивитись де є центри вашого району. Їх нові повідкривали навіть в війну. Вони безкоштовні і непогані
Виправлялочка• 23 мая в 12:41
Ответ длябювет_в_обед
Інвалідність є, але не по спині. Спину вже потім як супутнє дописали.
Але дякую, узнаю, може вийде
бювет_в_обед• 23 мая в 14:10
Ответ дляВиправлялочка
Але дякую, узнаю, може вийде
Там більше по ДЦП і іншому, сина зі спиною взяли