барабанщица• 22 мая 2025
То є той налог на продаж на Олх чи немає?
Хочу дещо ставити з дитячих речей. Чи єсмисл витрачати час на це чи просто викинути
барабанщица
• 22 мая 2025
Ответ дляСало не люблю
Так все, наложка и олх доставка мониторится.
Пишуть скрізь. ЗМі не сильно вірю. На практиці як?
Люблю ХОЛОСТЯКА• 22 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Спробуйте, Розкажете потім
Грибной_Дождик• 22 мая 2025
Ой, також би хотіла щось продати зі своїх речей. Але мені здається це так важко і не починаю, але часто про це думаю...
А щодо податку, то зміни ще не діють. Ще не ухвалили і не підписала законопроєкт, чи не так?
Гарні диньки• 22 мая 2025
А що хіба відмінили щорічні декларації?
Ну продасть, ну визвуть.
Скажете в кінці року декларацію здам
Ну продасть, ну визвуть.
Скажете в кінці року декларацію здам
Так. Є той налог.
Ви коли з першого кліку увійшли на сторінку ОЛХ, навіть ще не входите в свій аккаунт, то відразу висвітлюється віконечко з попередженням про згоду щодо обробки персональних даних та використання персонального індкоду. Ще місяць назад цього не було.
Тому я припинила торгівлю на OLX та ШАФА.UA!
барабанщица
• 22 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Так. Є той налог.
Дякую.
А де вони інефікацвйний код беруть? Ми ж його ніде не вказуємо в Олх
Отчебучкина• 22 мая 2025
Ответ дляВидна міленіалка
Ще нічого немає
Як тільки оформлюється олх доставка тотгроші надходять через платіжні систем юа пей и новапей. З новапей продавцю навітьч еки смсками нвдходять. Так ці платіжні системи подають дані в податкову....Ну і можна висновки зробити, що бачать хто і скільки продав.....От з карти на карту перекази здається ще не можуть моніторити...
Ответ длябарабанщица
Дякую.
Він автоматично підтягується під час оплати будь-яких транзакцій за Вашим номером телефона. Можете перевірити, якщо будите оформлювати будь-які документи в ЦНАП і поводити проплату в терміналі. Я сама була здивована.
барабанщица
• 23 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Страшно просто ві цієї цифровізації. А якщо номер телефону інший?
Ответ длябарабанщица
А телефон той же самий. Ви одного разу засвітились електронним платижем, і підтягуватиме індкод постійно. Хочите, перевірте на своїх пристроях. Здивуєтесь. Якщо навіть зміните телефон, його номер, але поки не пройдете електронну ідентифікацію, нічого не проплатите.
Сало не люблю• 23 мая 2025
Ответ длябарабанщица
Ось так: