Love_Love_Love_• сегодня в 11:13

Які ж ці москалі піда….., це ж треба щоб болото таким родючим було

вродило 140 мільйонів підарасів і жодної нормальної людини
KROX@• сегодня в 15:50
Ответ дляАстоновитесь!
Це мужик. І сам писав, шо живе він на расєї.
Шось потухли москалихи, воно так про Одесу хотіло тему розвивати і здулось

KROX@• сегодня в 15:53
Ответ дляЦветов Мне срочно
Удалено администрацией...
Може обсудим тему п´янства, все таки чого вона вас так тригерить, хто вас гвалтував вп´яному угарі чи мати ваша не просихала і зачала вас з синдромом фас, видно, що тема для вас нелегка, через слово ви пишете про алкоголь. Вискажіться і впм стане легше.
KROX@• сегодня в 15:59
Ответ дляАдляВасЯникто
У меня своя атмосфера
Болота
KROX@• сегодня в 16:00
Ответ дляАдляВасЯникто
У меня своя атмосфера
А так про Одесу заливав, вас тут шобло вузькочолих брехунів, фото зроблене весною якого року?
АдляВасЯникто• сегодня в 16:04
Ответ дляKROX@
Не понимаю о чем вы милочка? Это видимо какое-то недоразумение.
KROX@• сегодня в 17:57
Ответ дляАдляВасЯникто
Ви ж так чесали, що в Одесі, а виявилось, що зі своїх боліт не виїджали, ще й старе фото тараньки виклали.
Козяка-маляка• сегодня в 19:05
Ответ дляНачальник Анонимов
Цього не знаю, таким вона не вихвалялася. Знаю, що заправляє американськими авіаперевезеннями, пасажирськими, вантажними, а щочетверга навіть військовими.
А мне кажется она заправляет алкогольными перевезеннями. Точнее алкозаправками саму в себя
Козяка-маляка• сегодня в 19:06
Ответ дляЦветов Мне срочно
А, западнюки приезжают в Одессу и срут там в море и на пляже, про это уже все везде говорят
Западников надо запереть у них в фортеце