Доктор Варвар• 22 мая 2025

В тех семейных парах где работают двое

Вам помогает муж в уборке, мытье посуды, готовке? Я работаю 3/2 по 11 часов, муж до пяти плюс забирает ребенка из школы. На свои выходные день начинается с разгребания стола и столешницы, просила помыть душ, мыла сама. Высказала всё, лежит дуется. Женщине проще жить самой. Работы меньше.
Маю декілька думок• 22 мая 2025
У мене нічого цього робити небуде, тому я і не йду на роботу.
Я зібралась було виходити з декретів (два підряд, діти 2 роки різниця), сіла і обговорила з ним, що все що я тягла на своїх плечах всі 10 років, треба тепер поділити на двох. Він подумав і сказав, що він це робити не любить не хоче, не вміє і дл дітей буде краще якщо я буду вдома, тому дві роботи буде тягти він. Грошей нам вистачає
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Да
Що - дає?
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Можно не скромный вопрос, всё равно под анонимом. Какая у мужа при этом зарплата, только честно, пожалуйста. Я уже захекалась так жить.
Всіх підсаджую• 22 мая 2025
Робить усе, але треба просити. Пишу на дошці список справ на щодень перед виходом на роботу. Для дітей теж. Сім´я - це командна робота. Привчайте. Хваліть, мотивуйте. Дується - то розслабте, приласкайте))
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Да
Що - да?
Маю декілька думок• 22 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Повністю підтримую. І рада що є такі мами як ви.
Ніколи не перестану дякувати своїй свекрусі за виховання мого чоловіка, вона виховувала трьох дітей сама і йому в голову не приходить що є якісь жіночі обовʼязки. Я ніколи в житті не прасувала в хаті не мила ні кухню, ні санвузли.
Тобто в вашій квртині світу це все чоловіча робота, якщо ви того всього не робите?!
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
То что прошу, на следующий день спрашиваю сделал? -нет. За что его расслабить. С этим если вы на это намекаете тоже не все окей. Походу простатит на горизонте. Короче все навалилось. Хочу на остров.
Домовенок Кузя• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
и я хочу
лежать и лениво недельку ножкой песочек перебирать ногами
полетели?
Маю декілька думок• 22 мая 2025
Ответ длянаКоблучках
Це ж Порадниця🥴Зараз більшість напише, що у них хатні робітниці. Половина з тих, хто залишився, напишуть, що чоловік заробляє до&уліард, готує їсти п´ять днів на тиждень, годує молодших синів грудьми, а старших возить в школу, зі школи і по всіх гуртках. Ну і, звичайно, прибирає завжди і в кожному куточку сам, три рази на тиждень(а унітаз до блиску натирає)))) Інші промовчать. Але особисто я не знаю жодної родини, де б чоловік розділяв побут(а не допомагав, бо це дім настільки ж його, як і її). Останнє опитування довело, що майже у 80% чоловіки абсолютно свідомо саботують справи, які їм довіряють їх мамки-дружини, щоб більше не зверталися за допомогою. Це дуже показово.
Да 100%
Теж всі знайомі сім´ї такі, що чоловік повноцінно не ділить пополам побут. Так іноді допомагає, але не є взаємозамінними з дружиною
Love_Love_Love_• 22 мая 2025
Ответ дляМаю декілька думок
В моїй картині світу немає чоловічої і жіночої роботи в побуті, в кого виходить краще, той це робить, бо люди які живуть разом це партнери , а не обслуговуючий персонал
Ганцю в кєдах• 22 мая 2025
Готовим оба. Посуду моет посудомойка. Через день ездит пылесос, сам. Остальная уборка вместе или на том, кто свободен.
наКоблучках• 22 мая 2025
Ця картинка дуже яскраво ілюструє ставлення українських чоловіків до побуту і жінок в цілому. Це масштабне дослідження 2018 року, яке ініціювало ООН в Україні, не думаю, що щось змінилося. Ну а Порадниці, звичайно, десь поза зоною опитуваних чоловіків. Доречі, опитування назвали ’Терпіти та погоджувати’, дуже влучно.
Маю декілька думок• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
У меня подруга есть. Ее не волновало как выглядела ее съёмная квартира, был любовник, выглядит как Барби. Сама хорошо зарабатывает. Купила машину. Сейчас в Италии. Человек живет свою жизнь. Думает о себе. Это прекрасно. У меня на себя нет ни сил ни времени ни денег.
Автор, ви явно задовбались, якщо такі думки крутяться.
Якась там подруга...
Це її життя, не має ніякого стосунку до вашої.
У всіх нас є подібні подруги. А ще в усіх сім´ї
Всіх підсаджую• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Ну, певно, я з молодості привчила. Теж забуває, Нагадую любенько. Об´єктивно варіантів 3 : тягнути самій, таки привчати (звісно, не зразу привчиться, тут теж треба хитрість і терпіння мати) або розходитися... Обирайте...)) І вище правильно радили : максимально перекласти на техніку: посудомийку, робот-пилосмок тощо.
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
и я хочу
полетели?
Куда полетим? А давайте в Бразилию? Снимем номер так чтобы на крыше бассейн был, только с одним не согласна, не на недельку. Хотя бы на месяц. Походим по паркам, пощупаем обезьян, поплаваем в океане..
СирОжино пирОжино• 22 мая 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Ключове у вашій історії - сіли і поговорили (!). І це правильно
Домовенок Кузя• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
хотела на Мальдивы но можем и в Бразилию
готовить не будем, кофе разве что с утра в номере, а так обед и ужин в ресторанах, фруктов на местном рынке наберем, алкоголь разный будем брать
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ длянаКоблучках
Поэтому когда наши женщины уезжают заграницу и начинают встречаться с иностранцами, выдыхают.. и наконец-то чувствуют себя в первую очередь женщинами. А наши заелись.
Маю декілька думок• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Середня. 70-80 тис.
Але я не жадна на гроші. В мене немає нездорової присирасті до догляду за собою, шмоток і тд.
Ми скромно живемо.
Я би і на 40 тис жила нормально
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Техника не помоет и не убирет кухню
Маю декілька думок• 22 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Так в автора виходить краще. Їй тепер довіку все робить, як і вашому чоловіку мить унітаз???
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Ну все. Когда выезжаем? Нужно еще как-то в Португалию добраться. Оттуда дешевле.
Домовенок Кузя• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
и гори оно все огнем - эти домашние обязанности
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Середня. 70-80 тис.
Ми скромно живемо.
Я би і на 40 тис жила нормально
У моего 27 тысяч)) до войны было если по курсу перевести 51..мы не проживём на эти деньги. У меня 25..отака $#ня малята
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
И хай ест свои сосиски и моется в грязном душе..
Домовенок Кузя• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Маю декілька думок• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Я розумію. Це не погано, що ви теж працюєте. Ви самостійна повноцінна одиниця.
Пробуйте ламати чоловіка, або трохи закривайте очі на срач.
Але я не змогла б
МашМааш• 22 мая 2025
У нас муж работает 10-16 часов 4-6 дней в неделю
Я - активно 20 часов в неделю , примерно 10 ещё на подготовку. Доход примерно них 40 процентов, его 60 от общей суммы.

Поэтому в основном ребенок, готовка и быт на мне. Чисто по принципу свободного времени.
Но все дела в саду делает муж и сложную еду готовит тоже он, я ежедневно но просто , не люблю это дело
Всіх підсаджую• 22 мая 2025
Ответ дляДоктор Варвар
Техника не помоет и не убирет кухню
Істотно допоможе: помиє посуд, підлогу, кахель. Гриль і мультиварка самі приготують. Витерти стіл і розібрати посудомийку треба привчити. Але конструктивні поради ви так відкидаєте, наче не за ними прийшли, а побідкатися та понаїжджати на чоловіків.
автор Доктор Варвар • 22 мая 2025
Ответ дляМаю декілька думок
Але я не змогла б
Вот и я не могу. Убираешь, через 3 дня тоже самое. А это мой отдых должен быть..