Показушница• 23 мая в 00:51

У кого мами діви? Це правда, що вони дуже авторитарні?

Холодні та безсердечні?
автор Показушница • 23 мая в 14:00
Ответ дляТень льва
В гороскопы верят только нарциссы и люди с низким интеллектом — шведские психологи.
https://tsn.ua/ru/tsikavinki/v-goroskopy-veryat-to...

https://bigfive-test.com/uk/articles/belief_in_ast...
можете кидать тапки)
Шо по тарологам?
Тень льва• 23 мая в 14:01
Ответ дляПоказушница
Шо по тарологам?
Не интересовалась.) По гороскопам в новостях мелькнуло, запомнила.)
Колгоспниця• 23 мая в 14:34
У мене мама діва. Найкраща мама в світі. Ніколи нічого не навязує. Може висловити свою думку, але якщо я зроблю по-іншому, нічого проти не скаже.
Крихітка на всі• 23 мая в 14:38
Ответ дляПатриоточка
Діви дуже в’їдливі бувають. Задовбують всіх і кожного своєю критикою, не дивлячись на те що їх не питають))) Маніпулюють і вміють вичавлювати з інших те, що їм треба.
Щодо любові, вони не вміють її показувати і виражати навіть до дітей, але це не значить що вони не люблять. Вони показують любов через дії - забезпечують дітей, вибивають для них найкраще, готові ’загризти’, а от приголубити, обійняти, поцілувати, сказати ласкаві і ніжні слова - це вони не вміють. Не дано від природи..
Я не такая. Ребенка зацеловываю, хоть ему уже 16 лет. Коты уже боятся ко мне подходить😁 Порядка особого нет, но да, обеспечиваю всех домашних необходимым. Контроля тоже нет, отношения с сыном построены на доверии
Колгоспниця• 23 мая в 14:54
Ответ дляПатриоточка
Мені 43 роки і у мене мама діва. Вона і зараз мене обіймає, приголублює і каже що любить.
Elani• 23 мая в 16:43
Ответ дляPrervana
Скорпионы хорошие мамы) Это они по отношению к чужим - адовые монстры. А своих в обиду не дадут)
100%
КротоТо• 23 мая в 16:53
Ответ дляПатриоточка
це опис найкраще підходить до моєї мами, але вона козеріг. я теж козеріг, народилась в той самий день, в материнстві геть інша.
СирОжино пирОжино• 23 мая в 21:57
Я мама -діва , маю двух дочок )
Вони кажуть мені , що я найкраща мама в світі , особлива молодша , яка зараз за кордоном і побачила инших мам )
Щедрик• 23 мая в 22:23
Ответ дляПатриоточка
Діва останньої декади?
друга декада
автор Показушница • 23 мая в 22:24
Ответ дляСирОжино пирОжино
Я мама -діва , маю двух дочок )
А що другі мами?
СирОжино пирОжино• 23 мая в 22:57
Ответ дляПоказушница
А що другі мами?
Кажуть , що ті холодні наче , а ти у нас така тепла )
автор Показушница • 23 мая в 23:07
Ответ дляСирОжино пирОжино
Скучили за вами❤️