Уси Пуси• 23 мая в 09:39

Хто приймає прегабалін (Зонік) від болю?

В тілі , ногах , спині… як довго приймаєте , яке дозування. Приймала майже 2 міс в дозуванні 25 мг вранці, ввечері. Поки приймала , так не відчувало різко біль. Але ж цей препарат не можна приймати на постійній основі. Болі невротичні , також приймають ад
Святатабожа• 23 мая в 09:47
Лірика це ж воно? Призначали на 10 днів, мені не допомогло. Трійчастий нерв запалення
Лінива, не каюсь• 23 мая в 09:50
Теж не допомогло 🤷‍♀️
Найкраще був дулоксетин
Ніяких болів,коли відмінили і я аху@ла
Я вже забула що таке болі …
So_so• 23 мая в 09:54
Я пила, мне не помог, но это очень индивидуально, врач отнёсся спокойно, перешли в другой группе препаратов.
В итоге помог Клофранил.
Молчавочка• 23 мая в 09:55
Пила, не помогло.
автор Уси Пуси • 23 мая в 10:04
Ответ дляСвятатабожа
Чим ви спасаєтесь ?
автор Уси Пуси • 23 мая в 10:05
Як ви живете з цим болем 🫣?
автор Уси Пуси • 23 мая в 10:08
Лежала в неврології восени … куча крапельниць , уколів, блокаду ставили… потім сильний стрес … знову звернулась до невролога , курс ліків. Прегабалін приймала по місяцю… З квітня на ад
Святатабожа• 23 мая в 10:12
Ответ дляУси Пуси
Чим ви спасаєтесь ?
Знайшли причину (нерв зуба поряд з трійчастим запалився) як пролікували то стали допомогати простіші ліки. Ще пару років прихвачувало тоді відпустило.
Зі рекомендували голкотерапію ще