Виниловая пластинка• 23 мая в 13:30

Слова мого мужчини трохи зачепили мене

Ми зустрічаємось 4 роки, загалом в стосунках все влаштовує, він дбає про мене, готує їсти🥰, ну і я звичайно теж, бере на себе більшість витрат, інколи може трохи грошей дати, як треба. Живемо не разом, але часто то я в нього ночую то він в мене. Якось так, такі стосунки мені довподоби якщо чесно😉. Було таке що я в нього залишалась, але потім приїздили його батьки і він просив, щоб я в себе побула деякий час, хоча з друзями він мене знайомив. Але ось в чому суть, нашій знайомій хлопець зробив пропозицію, їй 22 роки, дівчина щаслива і це прекрасно💕. Ми з ним обговорювали цю новину і я сказала про себе "я б напевно так рано не змогла б вийти заміж, але вона щаслива і це чудово". На що він мені сказав "Можна подумати тебе хтось кличе, чого ти". І я така думаю собі, мда до чого це було сказано
Барабасиха• 23 мая в 13:59
Автор это мне напомнило мои отношения, секс, встречи, всё пополам. Встречались так 2 года, потом благо до меня дошло поднять тему посерьезнее, потому что эти потрахушки то у меня, то у него, меня достали, ия поняла что никаких серьезных планов у него нет. И я ушла от него, да и он не останавливал. И я очень рада что сделала такой шаг, я помню как я рыдала ночами, не знаю что делать, расходиться или нет. Но благо я ушла и встретила своего мужа.
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:02
Ответ дляИграйМойГормон
Так вы бы и спросили его прямо’ то есть ты мне предложение делать не будешь и замуж не зовёшь?’ Был как раз подходящий момент.
Я не хочу заміж, мені це не потрібно, я не готова. Мене влаштовує так як зараз, але він мені якось по хамськи відповів тоді
Ответ дляЦвірінь
А когда будет не рано?
Я раніше 30 не планую, а там видно буде. Ідеально в 33-35, це якщо я буду готова
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:03
Ответ дляArctic777
На квартиру себе собрали?
Ні, але на свої хотілки мала
Злюка-закусюка• 23 мая в 14:03
Прочитала стартпост. У меня тут вопрос- он ’ваш’ мужчина или ’свой собственный’? И согласен ли он, с тем, что он ’ваш’? Думаю, что тут как раз и будет искомый Вами ответ
Arctic777• 23 мая в 14:03
Ответ дляВиниловая пластинка
Бо бо
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:04
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну вернитесь к этому вопросику лет через 5, когда он вас бросит и через месяц женится на другой и они быстренько родят ребенка)))
А вы такая вся независимая!
А навіщо мені дитина і заміжжя?) Для мене це не в пріоритеті
Arctic777• 23 мая в 14:04
Ответ дляЗлюка-закусюка
Он нашёл удачно лохушку
Злюка-закусюка• 23 мая в 14:04
Ответ дляВиниловая пластинка
А почему Вас задело? ответьте себе честно, нам не надо
Сиамская сороконожка• 23 мая в 14:04
Ответ дляВиниловая пластинка
Так к чему вообще эта тема тогда, если вас все устраивает)))
Злюка-закусюка• 23 мая в 14:05
Ответ дляВиниловая пластинка
А что у Вас в приоритете?
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:05
Ответ дляПолуничка
Тоже не верю, что мужчина такое озвучил )
А по сабжу из жизни: мужик может встречаться/сожительствовать 5-6-7 лет и больше с одной дурехой, а потом встретить женщину и жениться в течение полугода и меньше )))
Ми не сожителі. В нього своя квартира, я на зйомі живу. Інколи я в нього ночую, інколи він в мене. Я часто хочу побути сама, то його не кличу, лишаюсь в себе
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:06
Ответ дляПоліцейський патруль
Я б замилилась над його словами. Він не бачить вас своєю дружиною
Мене влаштовує, що він дбає про мене, може забрати з роботи, відвезти на роботу, щось допомогти по дому, гроші дати
Ответ дляИграйМойГормон
Почему рано ? Вы 4 года вместе. Или вы вообще замуж не хотите ?
Чесно, мене влаштовує моє життя
Arctic777• 23 мая в 14:06
Ответ дляВиниловая пластинка
Дети это дорого
Барабасиха• 23 мая в 14:07
Ответ дляВиниловая пластинка
Ясно, тема просто от скуки, вас всё устраивает, этот цирк. Скоро будете ненужной никому старухой и жить на сьеме в ободранных штанах и обхаживать писюн, который по любому уже обхаживает другую бабу, потому что вы ему нафиг не нужны, а просто как вариант от скуки для потрахушек.
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:07
Ответ дляКіна не буде
Для чого бути з ідіотами? Не вірю що за 4 роки це перший раз з нього гавно бризнуло
Не перший раз, було і раніше, але то якось було в форматі жартів. А це він з такою насмішкою сказав
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:08
Ответ дляГомосноб
В принципе, если Вам не нужна семья и Вас такие отношения устраивают, можете и дальше тратить свое время.
Який сенс в сім´ї? В мене тільки тільки почало з роботою щастити, я не хочу тих декретів, дітей, готовок
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:09
Ответ дляВредняжка
А як Ви його сприймаєте? Якщо просто як перехідного типа для сексуальніх утіх, то ок, але якщо плануєте якесь майбутнє з ним, то прийдіть до себе. Він Вас використовує і навіть не приховує цього
Просто як мій мужчина, який прийде в трудну мить
Ответ дляПоліцейський патруль
А коли для вас не рано? в 40?
В 28 це немає чого бачити, я молода, в мене ще якесь друге дитинство в попі грає😆
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:11
Ответ дляArctic777
Так вам было 24 на момент встречи, уже старееете, он вас юзает и замуж не зовёт
Та яка старість🤣🤣ви чого, дівчатка?)
Ответ дляArctic777
Бегите от него
Куди?
Arctic777• 23 мая в 14:11
Ответ дляЗлюка-закусюка
Потому что он её не позовёт замуж
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:12
Ответ дляПоддакиваю иногДА
так Вы типа постоянной простигосподи у клиента?
ходит потрахивать и периодически дает денег?
Фух ні він мені не лише гроші давав, він дбає про мене, готує їсти, на роботу з роботи може забрати
Кіна не буде• 23 мая в 14:12
Ответ дляВиниловая пластинка
А поваги до себе хочете? Тотоже....а її немає. Чоловік, який поважає людину поряд, ніколи не скаже: там кому ти треба . А його слова саме так звучать
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:13
Ответ дляКукарикуууууу
Чого авторці погано?
Гроші дає , секс дає, варити їсти, прати шкарпетки не потрібно.
Ідеальні стосунки.
Тааа, ви зрозуміли про що суть❤️
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:14
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну не знаю для кого чий, для мене мій
Arctic777• 23 мая в 14:15
Ответ дляВиниловая пластинка
Наоборот, он будет бежать от вас когда трудности начнутся
автор Виниловая пластинка • 23 мая в 14:15
Ответ дляArctic777
Он нашёл удачно лохушку
Шось ви агресивно настроїні🤣
Гомосноб• 23 мая в 14:15
Ответ дляВиниловая пластинка
Да кто Вам вообще запрещает так жить. Живите на здоровье.