Результат:
вже голосів:
305 (53.23%)
Віддати області які хоче ворог
187 (32.64%)
Ваш варіант в коментарях
81 (14.14%)
Воювати далі, роки
Мама Никитки-2• 23 мая в 22:27
Ответ дляgaga-48ba
Не подаю .Хватає ж совісті звалити з країни та ще клянчити у тих, хто виживає під ракетами. Немає слів.
Шось малувато трагізму у вашому дописі… як там у кацапського станіславського- не вірю.
Perfect look• 23 мая в 22:27
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Удалено администрацией...
Вы сами писали, что заграницей. К чему ваше хамство ?
Mira29-c3c3• 23 мая в 22:28
Ответ дляPerfect look
Нет, я не запуталась. Спрашиваю кто сдал страну раше? Люди простые, они армию развалили и рашу пустили ?
Так и не ответите на этот вопрос ?
Люди привели до влади кого ???
Доля вини є і їхня .
Мама Никитки-2• 23 мая в 22:29
Ответ длявиктория7аас
. Москва одновременно была и столицей РСФСР,
Не викручуйтесь
Ответ дляМама Никитки-2
Та нема в мене грошів, жіночко, на сітки останні віддала, відчепіться.Ще й кацапів цитує, жах просто.Шо ото, на правила форуму дозволяють тут жебракувати? Не тот розділ, мені здається.
SantaMonika• 23 мая в 22:31
Ответ дляMira29-c3c3
Ви мене не здивували .
То від слова»офіцер» тільки одна назва і
дерибан грошей . Паскуди .
Але ,на щастя, є ще й справжні .шкода що їх меншість . Таким шана .
дерибан грошей . Паскуди .
То ким збираєтесь воювати? Офіцери погані, Миколи тікають
Далі ?
Ну виловлять ще сотню тисяч влітку план, то на три місяці, на ті бойові дії, що на сьогодні, а що влітку ще невідомо
Далі що? Нові підростуть? Не буде такого, у 17 рочків поїзд на Перемишль і ручкою вам помахають
Далі ?
Perfect look• 23 мая в 22:32
Ответ дляMira29-c3c3
Люди привели до влади кого ???
Доля вини є і їхня .
Ну, кто голосовал, тот пусть отвечает за это .
SantaMonika• 23 мая в 22:33
Ответ дляPerfect look
Вони вже з Америки пишуть
виктория7аас• 23 мая в 22:34
Ответ дляAksinia 111
Москва всегда жировала и паразитировала на шее республик .
Это так, фото для общего развития . А то тут рассказывают как пенсионеры при совке в шоколаде были . В деревнях так особенно . На 30 руб пенсии .
Не впадайте в крайности мои родители отец инженер мать врач имели нормальные зарплаты соответственно пенсии и бесплатную трешку от государства в украинском областном городе Как кому
Mira29-c3c3• 23 мая в 22:35
Ответ дляSantaMonika
Далі ?
Миколи там ,взагалі,не повинні бути .
Але ж 😡😡😡😡то офіцери оті ,вони хворі ,інваліди , і .д. В окопи вони не йдуть . Вони в теплих кабінетах сидять 😡😡😡
І замість себе відправляють на 0 тих ,хто до військової служби немає ніякого відношення.
Mira29-c3c3• 23 мая в 22:35
Ответ дляPerfect look
Та ті що голосували уже пишуть що вони сюди ніколи не повернуться
Ответ длявиктория7аас
Ну я з жахом згадую совок, мої інженери були обидва, жили так собі.
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:38
Ответ дляPerfect look
До того ж до чого ваші брехні. Що саме вам не подобається? Правда?
Мама Никитки-2• 23 мая в 22:38
Ответ дляgaga-48ba
І нашо я питалась про вашу логіку? Видно ж, що навіть в гості вже не заходить.
П.С відкрию вам таємницю, щоб були гроші люди роботу работають, а не в соцмережах сидять
Aksinia 111• 23 мая в 22:39
Ответ длявиктория7аас
Инжинер, небось партийный . Врачи и тогда и сейчас всегда имели помимо зарплаты. Поэтому ничего удивительного .
Но Вы конечно же будете отрицать )))
Почему крайности ? Так жила моя бабушка . Пахала в колхозе 40 лет и пенсия 30 рублей . Родители помогали .
Но Вы конечно же будете отрицать )))
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:40
Ответ дляgaga-48ba
Тільки не розплачтеся
можете ще номер картки виставити - на сітки (с)
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:41
Ответ длявиктория7аас
Ну і скільки ж нормальної ЗП мали ваші інженери?) 180 ре? Ото щастя
Безтурботне життя, морозиво по 22 копійки і ковбаса по 2.20, ага
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:43
Ответ дляgaga-48ba
Не сумніваюсь. Судячи з вашої писанини - у вас їх купа від різних психіатрів
Perfect look• 23 мая в 22:44
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Бог он всё видит !
Не чіпай - вб ю• 23 мая в 22:45
Ответ дляgaga-48ba
Удалено администрацией...
А якби ви чемно приймали згідно виписаних вам рецептів - то дивись і кацапів на форумі б бачили)
Solar Cloud• 23 мая в 22:50
Ответ дляiroman
Сегодня все прямо как сговорились: и Лавров, и Верещук, и глава МИД Польши. От их ’высказываний’ реально возникает полное чувство безысходности. Этот информационный фон создается явно не просто так.
А поляк, что сказал?
Solar Cloud• 23 мая в 22:52
Ответ дляgaga-48ba
что нам 20 лет воевать, размечтался, гаденьіш
Ааа, это ещё ничего. Береза на днях сказал, что мы можем ещё лет 80 воевать будем
Solar Cloud• 23 мая в 22:54
Ответ дляgaga-48ba
только они ж все не про себя
Та в том то и дело.. уже просто все и всё заколебало до такой степени…нет никаких сил