Одуванчик number one• 23 мая в 16:08

Який вихід ви бачите, з цієї безкінечної війни?

Результат:
вже голосів: 573
305 (53.23%) Віддати області які хоче ворог
187 (32.64%) Ваш варіант в коментарях
81 (14.14%) Воювати далі, роки
Шеллар• 24 мая в 01:58
Ответ дляgaga-48ba
Мій варіант - відкрити кордон и дати поїхати тим, хто хоче, військових теж відпустити, хто захоче. Хто хоче воювати далі - хай воює.
Ваш варіант - найкращий.
Leliss• 24 мая в 02:31
Ответ дляJul-Ap
Мой вариант - создать ядерную бомбу и скинуть на маскву.
А какие области враг хочет? Все?
157 верящих в сказки это лайкнуло🤦‍♀️
vasilisa-l• 24 мая в 09:28
Ответ дляlus_so
Ще не перевелись наївні ’квіточки’, які думають, що кацапи прийшли за 4-5 областями. Неймовірна стерильність в головах.
Там ще одна доводить, що через наміри України йти в НАТО. Думаю вони всі - вата
tanysha777• 24 мая в 09:38
На сьогодні вже немає виходу
Остаточно зрозуміло, що зе сам не піде, а саме він і є гарантією для путіна становлення диктатури в Україні і закріплення на довгі роки лояльної до рф влади
Не розумііти таких очевидних речей- це клініка
BigSize_• 24 мая в 10:20
На сегодняшний день нам бы хотя-бы остановиться как есть. И дальше уже вести переговоры, и тд...
Argesha• 24 мая в 10:59
Ответ дляYuliashkaYulichka
Так пусть ВСЕ идут воевать, а не только нищебродов без связей пихают, ловят как скот. Или реально все, или зачем такое государство вообще нужно прогнившее где всё только для избранных. Пусть блатные сами свои ’хатынки’ от кацапов защищают, а остальным откройте границы. А то эти бляди уже открыто с людей издеваются. И зелупа в открытую уже ржёт с людей своим ехидным пухлым ебальником ’а я не бачу бусыфикации’. Хуесосы.
Я за те, щоб воювали усі, хто бачать в цьому сенс.
Лицемірне , що дуже цінує власну шкірку, але завжди ЗА воювати чужими життями - зараз хутко тиснуть фіолетову тьотку)
Argesha• 24 мая в 11:01
Ответ дляMira29-c3c3
Я?
Е ні. Офіцери,які жили за рахунок держави,будуть сидіти на дивані ,а жінки в окопи ?
Дзуськи вам. Нехай оті тилові щури ідуть воювати .
Ніц нового😂
Нехай хтось там, аби хто, але не я))))))
Mrs.Ochmonek• 24 мая в 11:32
Ответ дляsyperrizhik
К сожалению у нас нет выбора, нам просто не повезло родиться а такой период истории или в такой стране. И ничего хорошего нам не светит, если логично смотреть на это все, дело времени и страны нашей не будет
З варварським людожерським сусідом нам не пощастило.
Mrs.Ochmonek• 24 мая в 11:35
Ответ дляОдуванчик number one
Ваші варіанти, вони дійдуть до Львова, нам всім пакувати валізи на Європу???
З такими темпами просування , як зараз, то до Львова дійдуть наприкінці століття. А от кошмар ти хоч Львів, хоч Чернівці, можуть і зараз, що і роблять час від часу
Mrs.Ochmonek• 24 мая в 11:37
Ответ дляgaga-48ba
Тобто, нехай виїдуть всі. і Європа просто прийме 30+ млн
Mrs.Ochmonek• 24 мая в 11:38
Ответ дляgaga-48ba
ну з тим, що зараз, він там і так буде, тільки ще розвалять пару міст та положать пару мільойнів людей, так краще?
Скільки місяців пуйло ось ось візьме Покровськ?
Mrs.Ochmonek• 24 мая в 11:41
Ответ дляArgesha
Воювати мають ті, хто зобов´язаний по закону . Хто бачив сенс бути громадянином України і користуватися її паспортом.
А ви лицемірно зображаєте тут захисницю життів, коричнева купка
Mrs.Ochmonek• 24 мая в 11:44
Ответ дляLeliss
157 верящих в сказки это лайкнуло🤦‍♀️
У вас комплекс меншовартості так проявляється? У вашій градації українці нижче за іранців, півн.корейців, ізраїльтян? Хто ж так попрацював з вами)
Argesha• 24 мая в 21:35
Ответ дляMrs.Ochmonek
Дододо.
Будь-хто, окрім вас.
Типова риторика типової коричневої купки.)
Mrs.Ochmonek• 25 мая в 11:47
Ответ дляArgesha
Дододо.
Будь-хто, окрім вас.
Дододо, любителько купок. Саме так , як я написала: є права, і є також і обов´язки. Хоча куркам хочеться лише прав, на які вони і не заслуговують
Наивка• 31 мая в 13:01
Ответ дляPerfect look
Как интересно. Израилю дикари забор поломали и с палками вломились и сразу там объявлено состояние войны, у нас ракеты и дроны каждый день чуть не по всей стране, раша захватила 20% территорий и нет никакого состояния войны . Как же так ! А как же как в Израиле ? Это другоЯ, да ?
Так раша ж нам войну не объявила - откуда у нас война возьмётся? Или вы намекаете, что мы должны объявить войну раше и стать военными преступниками? 🤔