спальное место• 23 мая в 19:43
Когда в Киеве отроют ИКЕА? срочно надо
Не заздріть тьоті• 23 мая в 19:47
Продавцем к ним хотите? Или в чем срочность или незаменимость икеи?
спальное место
• 23 мая в 19:49
Ответ дляНе їм після шостої
Хто там морду ліпить, відкриті магазини
я не лепила, а вот интересно где єто в Киеве откріто? Шановні покупці!
Наша діяльність наразі призупинена, доки не буде вирішено, що ми можемо запропонувати безпечне та надійне робоче місце для наших співробітників і клієнтів. Усі нереалізовані замовлення будуть скасовані, і вам буде повністю повернено кошти якомога швидше. Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете перевірити статус свого замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами через контактну форму на сайті.
вкрации• 23 мая в 19:50
Ответ дляспальное место
Нападут на нас??? Опять??
Не їм після шостої• 23 мая в 19:53
Ответ дляспальное место
Гугл зазначив лише один закритий, поки на веб не перейшла.
Тоді, ніяк.
Вони нестресостіцкі
Тоді, ніяк.
Вони нестресостіцкі
Янка-угомонись• 23 мая в 20:00
Сама чекаю коли відкриють. Там дуже багато цікавих побутових дрібничок. Перед новим роком (якщо не помиляюся) були якісь розмови,що скоро відкриють, але мабуть не склалося.