спальное место• 23 мая в 19:43

Когда в Киеве отроют ИКЕА? срочно надо

Замурмишка• 23 мая в 19:43
Срочно не откроют
Не їм після шостої• 23 мая в 19:44
А що, закрили?
Брехушечка• 23 мая в 19:45
Икеа и срочно - несовместимые понятия
Не заздріть тьоті• 23 мая в 19:46
Сегодня не успеют 100%.
Не заздріть тьоті• 23 мая в 19:47
Продавцем к ним хотите? Или в чем срочность или незаменимость икеи?
Не їм після шостої• 23 мая в 19:48
Хто там морду ліпить, відкриті магазини
вкрации• 23 мая в 19:48
Это тот магазин с барахлом?
автор спальное место • 23 мая в 19:49
Ответ дляНе їм після шостої
Хто там морду ліпить, відкриті магазини
я не лепила, а вот интересно где єто в Киеве откріто? Шановні покупці!
Наша діяльність наразі призупинена, доки не буде вирішено, що ми можемо запропонувати безпечне та надійне робоче місце для наших співробітників і клієнтів. Усі нереалізовані замовлення будуть скасовані, і вам буде повністю повернено кошти якомога швидше. Якщо у Вас виникли запитання або Ви хочете перевірити статус свого замовлення, будь ласка, зв’яжіться з нами через контактну форму на сайті.
вкрации• 23 мая в 19:50
Ответ дляспальное место
Нападут на нас??? Опять??
Не їм після шостої• 23 мая в 19:53
Ответ дляспальное место
Гугл зазначив лише один закритий, поки на веб не перейшла.
Тоді, ніяк.
Вони нестресостіцкі
Янка-угомонись• 23 мая в 20:00
Сама чекаю коли відкриють. Там дуже багато цікавих побутових дрібничок. Перед новим роком (якщо не помиляюся) були якісь розмови,що скоро відкриють, але мабуть не склалося.
Верочка 100%• 23 мая в 20:00
Сначала вернут билеты на спектакль, потом сразу откроют Икеа
Я пані прохана...• 23 мая в 20:24
А разве он не открыт в БлокБастере?
Чарівне зіллячко• 23 мая в 20:41
экскаватор выехал