ПешитеБесАшипок• 23 мая в 19:59

Допоможіть розібратися в ситуація. Сукня

Замовила сукню в інстаграмі, мій розмір за індивідуальним пошивом , внесла 50%. Отримала замовлення , поміряла замовлення , сукня виявилась мала в грудях , талії, я змогла її вдягти, але було незручно , некомфортно, ґудзики зовсім інші , ніж на фото. Повернення немає , як виявилось. Але я звісно відправила її назад , для пере пошиву 🫣Ціна питання 3… тис.
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:21
Ответ дляЗамрійлива
Могли см попросити у оператора нової пошти
Ну тепер чекайте шо вони скажуть….
Гроші повернути просили ви?
Та звісно ніхто не поверне … але хоча б перешили…
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:21
Ответ дляАноним_1857
Я теж замовляю онлайн.
Але, коли треба пошити, то не раз на примірку і перемірки ходила, бо навіть і тоді, коли сукня ще остаточно не пошита, десь треба припустити, десь підніти, десь затягнути більше
Куди ходити … це онлайн 🫣
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:22
Вони просто економлять на тканині …
Аноним_1857• 23 мая в 20:23
Ответ дляПешитеБесАшипок
Куди ходити … це онлайн 🫣
Так а я вам про що?
З тих мірок, які модель сама з себе зняла, можна лише мішок пошити, а не сукню з гудзиками
Аноним_1857• 23 мая в 20:23
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вони просто економлять на тканині …
На вас ті 5 см? Не смішіть такою економією
ХвостПистолетом• 23 мая в 20:23
Покажіть сукню. Не показуйте сторінку, якщо не хочете. Просто цікава сама сукня
Аноним_1857• 23 мая в 20:25
Ответ дляПешитеБесАшипок
А як вони з тісного виробу зроблять вам ширше? Доточать вставки?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 23 мая в 20:27
Помогаю:
1. Не покупайте в инстаграме
2. Не вносите предоплаты
3. Индивидуальный пошив с замерами Вас швеёй
Детские_Будут?• 23 мая в 20:27
Ответ дляПешитеБесАшипок
Вони просто економлять на тканині …
если в переписке сойдется см отправленные вами и см готового изделия - то вы натупили
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:27
Ответ дляАноним_1857
Ну так чому не зробити вільніше
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:27
Ответ дляАноним_1857
Це мої проблеми ?
Аноним_1857• 23 мая в 20:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це мої проблеми ?
Да
Детские_Будут?• 23 мая в 20:30
Ответ дляПешитеБесАшипок
Це мої проблеми ?
нужно фото см параметров пришедшего вам изделия и скрин тех замеров что вы им дали - если они не совпали - это их вина - пусть шьют новое вам - если вы себя недооценили по объемам - это увы вина ваша
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:31
Ответ дляХвостПистолетом
ХвостПистолетом• 23 мая в 20:31
Ответ дляПешитеБесАшипок
фото
Симпатична. Але вона точно немає бути в обтяжку. Шкода, що так магазин поступає
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:32
Ответ дляДетские_Будут?
Ну виріб точно не повинен бути впритик чи замалий
Аноним_1857• 23 мая в 20:32
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну так чому не зробити вільніше
Мені здається, ви знайшли одне одного.
Ви заміри самі з себе знімаєте, та інста шиє по фізично некоректним замірам
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:33
Ответ дляХвостПистолетом
Ну звісно . Це легка зручна сукня на літо. Це не то що я дала замір на 10-15 см менше , ніж є насправді
Детские_Будут?• 23 мая в 20:34
Ответ дляПешитеБесАшипок
так добавили бы к своим замерам плюс 5 см и было бы ок - а так на будущее - берете платье в котором вам комфортно и с него все замеры - по себе то такое - только портные правильно при личной встрече снимут - вы ошиблись - извинитесь и ждите новое платье
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:35
Ответ дляХвостПистолетом
Ґудзики розʼїхались , груди не помістились , це при тому що ліф не обʼємний був
Будьте так ласкаві• 23 мая в 20:35
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви обговорювали, що сукня на вас має вільно сидіти в грудях?
Детские_Будут?• 23 мая в 20:35
Ответ дляПешитеБесАшипок
так может вы поднабрали еще пока его вам шили?
Покращена• 23 мая в 20:36
Ответ дляПешитеБесАшипок
фото
Гарна сукня, шкода, що не підійшла
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:36
Ответ дляДетские_Будут?
Шили тиждень
Детские_Будут?• 23 мая в 20:36
Ответ дляПешитеБесАшипок
Шили тиждень
ну значит пошьют еще одну
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:37
Ответ дляБудьте так ласкаві
Мене попросили заміри . Я бачила відео на моделі , 2 скрін. Вона вільна на ній. Мене запевнили , що все буде добре
Детские_Будут?• 23 мая в 20:37
Ответ дляПешитеБесАшипок
Шили тиждень
вы сделали легке повернення? оплачивали на фоп? остальную сумму оплатили при получении?
ХвостПистолетом• 23 мая в 20:37
Ответ дляДетские_Будут?
А чому авторка має додавати?
Кравчині самі мають розуміти
автор ПешитеБесАшипок • 23 мая в 20:38
Ответ дляДетские_Будут?
ну значит пошьют еще одну
З мене зроблять винну і втрачу кошти …
ХвостПистолетом• 23 мая в 20:39
Я такі дивилась на роботу ходити.
Біла 1300грн, рожева 700грн