Кондуктор троллейбуса• Изменено 24 мая в 01:40

Я неправильно своє життя прожила.

Зараз мені 28, а таке відчуття, що мені 58. Відчуваю себе не молодою. Дивлюсь у дзеркало і зморшки на чолі, втомлений вигляд і сильне бажання сексу. І любові. Бо я замість отримувати віддавала постійно, переживала і нервувала.
А я не правильно своє життя прожила. Рано вийшла заміж, а нащо питається? Є дитина.
І просто зрозуміла, що не треба було мені йти заміж. Зараз вже разом не живемо, але усвідомила що років 8 я витратила на те, аби задовільнити іншу людину: так не вдягайся, такі нігті не фарбуй, так не говори.
Нащо мені то все треба було?
Якби я могла повернути життя назад, то я би багато вчилась, працювала, мала б багато сексу з різними людьми, і будувала б карʼєру. А заміж… А могла б й не йти. Могла б просто так народити дитину і жити для себе і ростити її. Одна знайома американка сказала мені такі слова :marriage is a scam, і це правда. Ну шо там доброго? А нічого.
Дуже шкодую, страшенно. То така моя маленька сповідь тут, адже так нікому в житті і не скажеш.
Божа кульбабка• 24 мая в 01:40
Ви ще нічого не прожили, 28 років, все життя ще попереду.
ЗновЗдоров• 24 мая в 01:41
Главное осознали, у вас все впереди, вам 28 всего лишь..
автор Кондуктор троллейбуса • 24 мая в 01:41
Ответ дляБожа кульбабка
Я себе відчуваю дуже старою, чесно. Нещасною з вигляду і в душі і старою. І некрасивою. Нема вже того блиску в очах і легкості
Коржик• 24 мая в 01:41
Харе причитать, хустку на голову і чекайте листоношу з пенсією мовчки.
автор Кондуктор троллейбуса • 24 мая в 01:42
Ответ дляКоржик
😂
Не служанка• 24 мая в 01:44
Либо тролль либо раздвоение личности ’сильне бажання сексу’ ’я відчуваю себе старою’. Автор, начать прыгать по херам никогда не поздно, разводитесь и вперёд, раз уж это ваш предел мечтаний
Белая и пушистая• 24 мая в 01:44
Ніхто не знає як правильно
автор Кондуктор троллейбуса • 24 мая в 01:44
Ответ дляНе служанка
Я вже розведена можна сказати. А бажання сексу немає нічого спільного з віком. Припиніть бачити всюди тролів.
Кондуктор автобуса• 24 мая в 01:44
Строить карьеру и секситься на все стороны как раз совсем не поздно. Дерзайте.
автор Кондуктор троллейбуса • 24 мая в 01:45
Ответ дляБелая и пушистая
Ніхто не знає як правильно
Дуже шкода, що досвід наш вчитель. І найдорожчий вчитель який коштує життя
Заикальница• 24 мая в 01:45
Сильне бажання сексу, когда жизнь прожита - это сильно.
Душераздирающая история, конечно.
Коржик• 24 мая в 01:46
Ой, про секс я не дочитала. Знімайте хустку, ще не всьо потєряно
Не служанка• 24 мая в 01:46
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Припиніть сочинять. Матерям моих друзей и моей в 65 тот секс нужен как собаке пятая нога, они устали от мужиков. Так что не смешите
автор Кондуктор троллейбуса • 24 мая в 01:46
Ответ дляКондуктор автобуса
Дякую. Просто в моїй голові така установка дурна що от вже пізно.
Не служанка• 24 мая в 01:46
Ответ дляЗаикальница
Душераздирающая история, конечно.
Автор на ходу сочиняла)))
Ответ дляНе служанка
Мені 28, не 65. Ви трішки переплутали роки)))
Коржик• 24 мая в 01:47
Ответ дляНе служанка
Ой, та прям. Якшо жінка хоче сексу, то це пригать по херам. А як чоловік - то мачо.
Леплю из пластилина• 24 мая в 01:47
Яке ви там життя прожили?Люди тільки вчитись в 27 починають.
А на панель взагалі ніколи не пізно.Буде і секс і гроші.
Не служанка• 24 мая в 01:47
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Вы только что писали что чувствуете себя старой. Прекращайте бухать
Заикальница• 24 мая в 01:47
Автор, раз секса хочется, то не все потеряно.
У вас еще лет 30 есть на то чтобы заниматься сексом со многими. А может и больше. Дерзайте.
Кучерявочка• 24 мая в 01:48
Вам лише 8 років знадобилося щоб це затямити? То ви щасливиця. Головне - зробіть виснови та не забувайте.
Я майже в сорок зрозуміла те що ви.
автор Кондуктор троллейбуса • 24 мая в 01:50
Ответ дляНе служанка
А я сьогодні твереза якраз😂🔥
Ответ дляЗаикальница
❤️🔥
Не служанка• 24 мая в 01:50
Ответ дляКоржик
Никогда не считала что лядун мужик это мачо, это отмазка для лохушек либо между собой они хвастаются. Я когда узнала примерное количество партнёрш у бывшего мужа, чмырила его каждый раз при случае
Чарівне зіллячко• 24 мая в 01:50
Я бы еще поняла, если бы вам было реально 58, а так идите и живите свою правильную жизнь.
sim_sims• 24 мая в 01:51
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А що то значить - на чолі сильне бажання сексу?
Не служанка• 24 мая в 01:51
Ответ дляКондуктор троллейбуса
А я сьогодні твереза якраз😂🔥
Ну значит то белая горячка, пройдёт
Там все розмивчато• 24 мая в 01:55
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Выведите себя из обстановки, где находитесь, и уровень гормонов стресса уменьшится и ваше лицо станет другим, более светлым, морщины разгладятся.
Кошка Мурка• 24 мая в 01:59
Ответ дляКоржик
Там ще шалено сексу бабця хоче: якщо листоноша чоловік, то буде непереливки.
Ростки жимолости• 24 мая в 02:00
Учитесь на своих ошибках, вы еще молодая. Прежде чем связываться с мужчиной, узнавайте его со всех сторон. Ну как можно рожать ребенка человеку, которого совсем не знаешь