Як міряти?• 24 мая в 10:40

Хорватия - пакетный тур или самостоятельно?

Какие плюсы и минусы?
Я для себя вижу плюс отеля, что как в Турции - не думаешь за еду и может повезёт, то и анимация для младшего ребёнка будет. Минус - предлагаемые отели далеко от цивилизации, вряд ли что-то увижу еще кроме моря, а ведь это очень красивая страна.
Пасхальний тролік• 24 мая в 10:42
Без авто вы в любом случае кроме моря ничего не увидите
Пишна молодиця• 24 мая в 10:46
Ответ дляПасхальний тролік
Сорі, це автору писала ) Самостійно. Бо готелі рівня Туреччини коштують дорожче Туреччини. Громадський наземний і морський транспорт чудово розвинений
автор Як міряти? • 24 мая в 10:46
Ответ дляПасхальний тролік
Ну я думаю если б я самостоятельно приехала и поселилась в Сплите, то оттуда не проблема добраться до чего угодно.
Или там с транспортным сообщением не очень
автор Як міряти? • 24 мая в 10:47
Ответ дляПишна молодиця
Дякую за відгук. А де порадите самостійно оселитись, щоб кілька разів без проблем виїхати звідти?
Я дивиламь на спліт, ну дуже міський відпочинок.
Пишна молодиця• 24 мая в 10:48
Ответ дляЯк міряти?
Абсолютно ок з транспортом
Пишна молодиця• 24 мая в 10:52
Ответ дляЯк міряти?
Я торік була на Чіово з дітьми. В Трогір пішки або на кораблику, є й автобуси постійно. В Спліт автобусом недалеко, теж регулярно з автовокзалу Трогіра. По островах на катері поплавали, в КРКА автобусом + катер
Там все розмивчато• 24 мая в 10:53
Я ездила с Феерией, отличный тур и много экскурсий и плюс неделя на море и ночёвки в транзитных отелях, поэтому не сложно было автобусом ехать. Много всего увидели,закупались, отличный тур
жінка незаміжня• 24 мая в 10:53
З транспортом наче ок, але іноді не приходить потрібний автобус, розклад є тільки на автостанціях, і проїзд дорого коштує. Це я маю на увазі між містами.
Для себе вирішила, що в Хорватію тепер тільки на авто поїду.
автор Як міряти? • 24 мая в 10:54
Ответ дляПишна молодиця
А як добиралися в Чіово? Літак + автобус?
66сезон666серия• 24 мая в 10:56
Їздимо на авто , винаймаємо апарти
Вдень пляж , ввечері різні містечка
автор Як міряти? • 24 мая в 10:57
Ответ дляТам все розмивчато
У меня младшей 4 года, все таки рановато для автобуса. А вообще спасибо за отзыв, сама я такие комплексные поездки очень люблю и нормально переношу.
автор Як міряти? • 24 мая в 10:58
Ответ для66сезон666серия
Їздимо на авто , винаймаємо апарти
Вдень пляж , ввечері різні містечка
Для меня очень напряжно из Украины на авто так далеко одной. Если бы с мужем 50 на 50.
66сезон666серия• 24 мая в 10:58
Ответ дляЯк міряти?
Це так :(
Жена аллигатора• 24 мая в 10:58
Ого ви багачка
Пишна молодиця• 24 мая в 10:59
Ответ дляЯк міряти?
Автобус із Києва до Трогіра й таксі 10 хв. Можна літаком до Спліта і далі автобус
66сезон666серия• 24 мая в 10:59
Ответ дляЯк міряти?
З Варшави поїзд запускають
Але переваг над літаком немає
Джага-джага• 24 мая в 11:04
Їжджу в Хорватію самостійно , на аірбнб житло, добиралася потягом Будапешт Спліт, дуже зручно. Є сніданки та комфортні купе. Відпочивали в Каштелі багато разів, чисте море. Але я з дітьми, меншій було 4 , то особливо не їздили, тільки пляж. Зі старшою їздили в парк Кірка самостійно, то чудово. Хорватія my love. Готелі дорого, навіть дуже.
Джага-джага• 24 мая в 11:07
До Будапешті теж потягами, довго, але меншій було майже 4 , то по іншому не ризикнула, їхала маршрутом знайомим. Спека єдине була, то трохи важко. У потязі кондиціонер, то трохи ожили....Потяг нічний, вранці сніданок і вийшов в Спліті, дуже класно....
автор Як міряти? • 24 мая в 11:08
Ответ дляДжага-джага
У мене теж молодшій 4 і маю старшу, якій треба щось гарне побачити як і мені.
Як до Каштелі добиратись зі Спліту? Як там взагалі з таксі, якщо не встиг на свій міжміський транспорт наприклад пвд час прогулянки?
І як з їжею в кафешках до речі по цінах?
любименькая• 24 мая в 11:14
Їздила з двома дітьми автобусом зі Львова, переїзд нормально пережили, бо чи літаком чи потягом все одно з України треба добиратися довго, а автобус везе куди вам треба, на який потрібно курорт, ми їхали до Макарськоі. Апартаменти шукала в хорватських групах на фейсбуці, їх там багато, і ціни значно дешевші букінгу і арнбі. Готелі там зазвичай дорогі дуже, і мало їх, більшість туристів в апартаментах відпочиває. Подивитися так є на що, автомобілем звичайно ідеально би було. Але можете в Спліт, Трогір зʼїздити автобусом погуляти, а на острови є екскурсії корабликами.
Пасхальний тролік• 24 мая в 11:19
Ответ дляПишна молодиця
Мы ездили на авто, общественного транспорта я не видела чтобы он без конца мимо проезжал
Пишна молодиця• 24 мая в 11:20
Ответ дляПасхальний тролік
Я ним користувалася - двічі в Хорватії відпочивала) У них дуже популярні катери-маршрутки)
Пишна молодиця• 24 мая в 11:21
Ответ дляЯк міряти?
Таксі Болт і Убер користувалися торік
Пасхальний тролік• 24 мая в 11:41
Ответ дляПишна молодиця
Ну они везде популярны. В той же Италии тоже, например. Но все равно это подстройка под время итп
Вкаблучках• 24 мая в 12:12
Ответ дляТам все розмивчато
А расскажите, пожалуйста, подробнее. Что по ценам, пообедать +- сколько? Вы с детьми ездили?
Там все розмивчато• 24 мая в 12:33
Ответ дляВкаблучках
Я ездила сама, но с детьми там тоже были. Я не обедала, в отеле были завтраки и ужины, шведский стол, плюс напитки, очень достойное питание, что мне и обед не нужен был.
Пишна молодиця• 24 мая в 12:52
Ответ дляПасхальний тролік
Ну звісно, по часу) Але з цим нема жодних проблем - кудись дістатися
Котя_люлю• 24 мая в 14:15
Ответ длялюбименькая
Посоветуйте группу на фб пожалуйста. Хоть примерно название
любименькая• 24 мая в 14:47
Ответ дляКотя_люлю
Вводьте в пошук в фейсбуці хорватською apartmani Hrvatska, там вам покаже багато груп. Також сайти є https://www.apartmanija.hr/, https://apartman-hrvatska.com.hr/
Джага-джага• 24 мая в 22:22
Ответ дляЯк міряти?
Є автобус, але треба трохи пройти до станції. Ми цей раз вийшли з потяга раніше, Каштела Старі є зупинка, спустились вниз до центральної вулиці і під´їхали на автобусі. Я таксі після Болгарії трохи побоююсь.