Садова гойдалка• 24 мая в 10:47
Пилосмок - який?
Прошу, порадьте будь ласка пилосмок ручний, бездротовий. Хто який має та задоволений вибором.
Ціновий діапазон орієнтовно 15 т - 20 т
Можливо дешевше, чи дорожче.
Старенький Бош зламався. Ніби і не поганий був, так як порівнювався з класичними варіантами, але швидко акамулятор почав помирати.
Ціновий діапазон орієнтовно 15 т - 20 т
Можливо дешевше, чи дорожче.
Садова гойдалка
• 24 мая в 12:35
Ответ дляВкуси мене
У меня Дайсон, меня устраивает.
На Дайсон теж дивлюсь, але в них така різна цінова політика. І відгуки теж різні
А який у вас? І скільки в користуванні?
Вкуси мене• 24 мая в 12:37
Ответ дляСадова гойдалка
А який у вас? І скільки в користуванні?
У меня вроде 10 или 12, не самый крутой, короче. Если у вас нет ковров, то вообще 🔥.
Садова гойдалка
• 24 мая в 12:43
Ответ дляВкуси мене
Дякую за відповідь
Сама не знаю• 24 мая в 12:46
Купите на него новый аккумулятор. На бош их полно в продаже и запасной купите, чтобы продлить время работы
Садова гойдалка
• 24 мая в 12:50
Ответ дляСама не знаю
Там в нього поломка інша.
Акамулятор купували, пів року і починає активно «вмирати». Через рік заряду вистачає тільки на половину 3-х квартири. Та і слабкий він дуже.
Ищу-брожу• 24 мая в 13:18
Купила цей ні на що не сподіваючись. До цього була ровента.
Не шкодую - чудово тягне, нормальний акумулятор.
тяжкаялюдина• 27 мая в 19:50
Ответ дляИщу-брожу
Оце він?
I just found this on AliExpress:
US $162.63 | V14 Wireless Handheld Vacuum Cleaner 28kPa Powerful 8 in 1 Electric Vacuum Sweeper Cordless Home Car Remove Mite Dust Cleaner
I just found this on AliExpress:
Ищу-брожу• 27 мая в 20:14
Ответ длятяжкаялюдина
Оце він?
I just found this on AliExpress:
Yes 🙂