Тішуся неперетішуся• 24 мая 2025

Який продукт точно не купуєте вже багато років і чому відмовилися?

Можливо, через склад, смак або особистий досвід.
Лепетун• 24 мая 2025
Лимонади, газовану воду, соки. Ковбасу, копченості.
Ще такий сирок, колись його дуже любила, але мабуть в дитинстві переїла, плюс ще 300 калорій і 30 гр жиру на три куся якось перебір)
Лепетун• 24 мая 2025
Ответ дляtarveldy
Воно ще існує, його хтось купує?
Існує, ще по ціні не набагато дешевше за сир.
Мнята• 24 мая 2025
Цукор, сік, солодку воду, ковбасу, шинку, булки/батони, солодкі йогурти та сиркову масу, свинину...
Замрійлива• 24 мая 2025
Ответ дляПлакулька
Авокадо, бо 🤮🤮🤮
Вы не умеете его готовить к употреблению)
Плакулька• 24 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Ресторани певно також🤣
Фляшка на трьох• 24 мая 2025
Ответ дляспальное место
Свинину. Не по религиозным соображениям. Мне она воняет и люди, которые ее едят тоже воняют (для меня!)
Люди воняют свининой?
А те что курицу/телятину едят? Дичь?
Сладкий лимончик• 24 мая 2025
Подсолнечное масло
Вільний митець• 24 мая 2025
Ответ дляМати драконів
До речі, довели, що сприйняття смаку кінз закладене генетично. Я суху (насіння) їм, а зелень теж не можу і ніхто з моїх рідних
Вот да, к кориандру у меня претензий нет)
Кстати, родители у меня любят кинзу, и сын тоже нормально к ней относится. Похоже, в моем случае все-таки не генетика, а травма детства))