Творческий типаж• 24 мая в 16:57
Сильно посварилася з чоловіком... тепер не знаю як мені бути...
Почав виставляти до мене претензії, що бачте він працює, а нічого дозволити собі для себе не може, я просто в шоці....🤦♀️. Ітак, працюємо обоє, зп по 20 тисяч в кожного. Я собі до слова взагалі нічого не купую, економлю на всьому, де тільки можна. Часто ламається авто, і практично все йде на нього, продукти і комуналка. Як шось полагодити - то тільки майстра, бо сам не вміє нічого, заробляє свою зп і на тому все. Живемо в моїй дошлюбній готовій квартирі. Я в шоці з такої наглості. Сьогодні ще й зірвався ніби я винна у всьому. Цікаво як би ми жили, якщо б я не працювала і що б тоді співав....я не знаю що мені робити далі....😰
А Я Самая Самая• 24 мая в 22:01
Ответ дляЧудо в декрете
У меня есть дети и в курсе сколько платило государство,а ,и декретный были
И что такое ремонт знаю
Коли ? В неї це було в 2012, 2016 роках.
А Я Самая Самая• 24 мая в 22:01
Ответ дляЧудо в декрете
И что такое ремонт знаю
Різні ремонти бувають
Творческий типаж
• 24 мая в 22:01
Ответ дляЧудо в декрете
Ну если в их картине мира оплата свадьбы родителями ,когда детям под 30,это ок,то получается да,думают что можно быть только бедными на шее
А скажіть, будь ласка, Чудо в декрете, ким і де ви працювали? І скільки?
А Я Самая Самая• 24 мая в 22:02
Ответ дляЧудо в декрете
Фраза звучала так:дом за детские деньги
А теперь вы добавили накопления и кредитку
Коробку дома+ фундамент
Чудо в декрете• 24 мая в 22:02
Ответ дляА Я Самая Самая
Мои 2009,2010,2021,так что в теме
Мания-Величия• 24 мая в 22:02
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Больше, например, мужчине сейчас не заработать, сами понимаете почему
У нас появилась дочка, у мужа была зп 19 тыс это было 5 лет назад+детские+помощь родителей
Все ребенку хватало
Сейчас у мужа 20 тыс, зп не подымают, хорошо хоть так, да, живём скромно, для меня важна семья
Если думать, что только богатые могут иметь детей, то это не так
Все ребенку хватало
А теперь представьте себе, что у ребёнка проблемы со здоровьем, как например случилось у меня с сыном. Речевой диагноз. Сколько денег вложено в занятия, логопеда. Что бы Вы делали в таком случае с зп мужа , в 20 тысяч? Я привела, только лишь один из примеров, а их миллион.
Love_Love_Love_• 24 мая в 22:02
Ответ дляЧудо в декрете
Мы своей критикой спасли семью автора))теперь ее муж лучший для нее ,а мы обзавидовались)тк он некурящий и непьющий
100% так і є.Серйозний мужик
Залишилось ще зʼясувати як жити за 20к при шаленій інфляції і витратах на машину 20к.
Ну допустимо продукти передають батьки чоловіка з села. А дитині як?
А Я Самая Самая• 24 мая в 22:04
Ответ дляЧудо в декрете
Мои 2009,2010,2021,так что в теме
Хочте прикол в мене грошей найбільш чим у подруги але ми так не зможемо. Ми любимо комфортне життя. А вони так вирішили і так було.
Творческий типаж
• 24 мая в 22:04
Ответ дляМания-Величия
Якщо так судити, то дітей можна мати тільки багатим
А Я Самая Самая• 24 мая в 22:04
Ответ дляТворческий типаж
Деякі так і вважають і не мають. Це їх вибір.
Але вам раджу задуматися , ви дуже вчасно все зрозуміли а не як я.
Десь вам гарно порадили зараз знайду повідомлення
Творческий типаж
• 24 мая в 22:04
Ответ дляLove_Love_Love_
100% так і є.Серйозний мужик
А у вас є діти?
Чудо в декрете• 24 мая в 22:05
Ответ дляТворческий типаж
Я ни копейки у своей мамы не взяла с 18 лет и ещё ей помогаю до сих пор,этого знания с вас достаточно
Просто как для финдира у вас туго с арифметикой
Хотя с другой стороны,вы себе сами организовали что хотели,чтобы не хуже других.Свадьба,квартира,муж ,авто,теперь бебик обязательный пункт биографии.Просто ваш муж пытается докричаться,что ему эта суета не нужна и он хочет жить в свое удовольствие,а не вечно ужимаясь ради ваших целей
Чудо в декрете• 24 мая в 22:06
Ответ дляLove_Love_Love_
100% так і є.Серйозний мужик
Ребенку секонд,непонятно как с медициной только
Творческий типаж
• 24 мая в 22:08
Ответ дляЧудо в декрете
Ни копейки не взяла - это не заработала. Подозреваю что содержанка обыкновенная со своими скелетами в шкафу, но у каждого свой путь
Love_Love_Love_• 24 мая в 22:08
Ответ дляА Я Самая Самая
Якщо дивитися на середню зарплатню по країні можна зрозуміти які зарплати і рівень життя і більша частина яку тут пишуть брехня.
Ви розумієте що коли в чоловіка за 10к це можна пережити, всяке буває, сьогодні так, завтра вигріб з цього, можна привести чоловіка в свою дошлюбну квартиру ( особисто мені було б так комфортно) можна взагалі все витерпіти, основне це поруч з ким і заради чого?
Не у всіх чоловік олігарх, але коли ти не маєш чоловічого потенціалу, коли ти до 30 років 0, то про які претензії мова? Яке ти маєш право щось вимагати?
Ну ну може вона щомісяця спускає на ту калимагу 20 к заради « а що люди скажуть» і він реально замахався, просить її продати а вона: ні, бо в подружок є машина. Ну тоді я його розумію.
Чудо в декрете• 24 мая в 22:10
Ответ дляТворческий типаж
Скелеты в шкафу 🤣🤣🤣
Мания-Величия• 24 мая в 22:10
Ответ дляТворческий типаж
Не только богатым. Но очень интересно, посмотреть на семью , живущую на одну зп мужа, в нынешние времена . Вы давно в магазин ходили?)
Пособие, 860 грн. в месяц на ребенка, если что)
Творческий типаж
• 24 мая в 22:11
Ответ дляА Я Самая Самая
Та так само як і ви пізно вже. Але знаєте, як казали старі люди, кожен наступний чоловік гірший за попереднього....в принципі я бачила на що йшла. А ті забезпечені кандидати, які в свій час претендували на мою руку і серце нічим не були кращі. Їх вибрики за їх кошти я була терпіти не готова ні тоді, ні зараз
Чудо в декрете• 24 мая в 22:11
Ответ дляМания-Величия
Тут рекомендуют на пособие дом построить
Мания-Величия• 24 мая в 22:11
Ответ дляЧудо в декрете
В этой теме, или вообще на советчице?))))
Чудо в декрете• 24 мая в 22:12
Ответ дляМания-Величия
В теме)))
Вот думаю,что то на троих одни расходы без конца,никакого дома на 860 ))
Творческий типаж
• 24 мая в 22:15
Ответ дляЧудо в декрете
Скелеты в шкафу 🤣🤣🤣
Не хотіла образити. Ну от ви, наприклад, півжиття в декреті і 3 дітей, на 1 зарплату чоловіка живете?
Творческий типаж
• 24 мая в 22:17
Ответ дляМания-Величия
Ви знаєте, зі мною на підприємстві більше 1000 людей працює і майже в усіх діти. Як вижили?
Чудо в декрете• 24 мая в 22:18
Ответ дляТворческий типаж
Да я уже вообще в разводе,слава богу
Да,в браке семья жила на деньги мужа,мои это мои.Иначе не вариант.Вы просто реально не осознаете,что женщина с ребенком в разы уязвимее мужчины
Чудо в декрете• 24 мая в 22:19
Ответ дляТворческий типаж
Вам муж сегодня утром четко сказал,что ужиматься и выживать не хочет.
Творческий типаж
• 24 мая в 22:20
Ответ дляЧудо в декрете
Ну и пускай не хочет...тогда буду как вы в разводе, что уж тогда
Love_Love_Love_• 24 мая в 22:21
Ответ дляЧудо в декрете
Секонд-хенд ок, я про їжу, лікування і різні чисто дитячі потреби
А Я Самая Самая• 24 мая в 22:22
Ответ дляТворческий типаж
347 пункт читайте
Чудо в декрете• 24 мая в 22:23
Ответ дляLove_Love_Love_
Массажи,очки,брекеты,лагеря,кружки,витамины