Творческий типаж• 24 мая 2025
Сильно посварилася з чоловіком... тепер не знаю як мені бути...
Почав виставляти до мене претензії, що бачте він працює, а нічого дозволити собі для себе не може, я просто в шоці....🤦♀️. Ітак, працюємо обоє, зп по 20 тисяч в кожного. Я собі до слова взагалі нічого не купую, економлю на всьому, де тільки можна. Часто ламається авто, і практично все йде на нього, продукти і комуналка. Як шось полагодити - то тільки майстра, бо сам не вміє нічого, заробляє свою зп і на тому все. Живемо в моїй дошлюбній готовій квартирі. Я в шоці з такої наглості. Сьогодні ще й зірвався ніби я винна у всьому. Цікаво як би ми жили, якщо б я не працювала і що б тоді співав....я не знаю що мені робити далі....😰
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Та так само як і ви пізно вже. Але знаєте, як казали старі люди, кожен наступний чоловік гірший за попереднього....в принципі я бачила на що йшла. А ті забезпечені кандидати, які в свій час претендували на мою руку і серце нічим не були кращі. Їх вибрики за їх кошти я була терпіти не готова ні тоді, ні зараз
Так і є життя складне
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ребенку секонд,непонятно как с медициной только
В нас безкоштовно і народна медицина
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ну и пускай не хочет...тогда буду как вы в разводе, что уж тогда
Ну,мой нынешний кавалер лучше бывшего,несмотря на поговорки про хуже предыдущего
Love_Love_Love_• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Кожен наступний чоловік гірше за попереднього?
Ясно, я вам ще додам життєвих постулатів на озброєння:
1. Бʼє значить любить
2. Дав Бог дитину- дасть і на дитину.
3. Життя прожити - не поле перейти!
4. Всі терплять і ти терпи
1. Бʼє значить любить
2. Дав Бог дитину- дасть і на дитину.
3. Життя прожити - не поле перейти!
4. Всі терплять і ти терпи
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляМания-Величия
Не только богатым. Но очень интересно, посмотреть на семью , живущую на одну зп мужа, в нынешние времена . Вы давно в магазин ходили?)
Пособие, 860 грн. в месяц на ребенка, если что)
Я ходжу і зараз . Знаю ціни. Я зможу
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Те если что вы уже готовы быть с ребенком и алиментами 5000?
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Тут рекомендуют на пособие дом построить
Не всі це можуть але кому треба зроблять
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
А я не бачила в мене була любов морков красивий височенний ))
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Погуглите хоть нынешнее пособие детское и цены на бетон и тд
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Ви знаєте, зі мною на підприємстві більше 1000 людей працює і майже в усіх діти. Як вижили?
Запам´ятайте нікому нічого не доказуйте навіть чоловіку
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Батьки є?
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
А в моєї знайомої ні. Вона в шоці. Перший був гуляка, другий теж ще й сварив.
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Люди дістають залишки за копійки якщо треба . Це не значить що вони купують в дорогих супермаркетах це все.
Мій знайомий з будівництва додому все тащить взагалі безкоштовно .
Робота на будівництві це частина дому)
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Робота на будівництві це частина дому)
А,так речь о просто воровстве?тогда да))
Но не сказка дом за пособие
Борщик• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
В шлюбі, на гроші, подаровані на весілля
Перегоните машину знакомым ) а потом вышвырните это чмо изъявшего жилья ) можно с тцк
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Ну може у вас виняток з правила. Або ще не зовсім його знаєте
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Но не сказка дом за пособие
Ні . Все добровільно віддають якщо не треба вже. Залишки продають за копійки. Ніхто не купує в магазині. Так що кому треба крутиться.
На олх віддають якщо не треба лише б винесли з хати
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Я ходжу і зараз . Знаю ціни. Я зможу
Не можу сказати зі 100%впевненістю, бо ще не мама, але думаю зможу. І сама також!
Чудо в декрете• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Ну да ,или заказчикам в счет просто больше материалов
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
По скільки вам років? Може ще не все втрачено? І колись та буде краще?
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Зможете. Ви фінансово грамотна.
Запропонуйте чоловіку іншу роботу. Ось візьміть в запропонуйте десять варіантів. Якщо не погодиться скажіть я тебе підтримала ти не погодився так що звиняй
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Залишки є завжди
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляБорщик
Які ж всі жорстокі
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Та він завжди спочатку псіхує і не хоче. А потім каже: як добре що так зробили
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Я живу дитиною
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Це нормально
А Я Самая Самая• 24 мая 2025
Ответ дляБорщик
А зачем терпеть чмошника ?
А у вас який сімейний стан діти є?
Творческий типаж
• 24 мая 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Зможете. Ви фінансово грамотна.
Він би сам з радістю перейшов на іншу. Недавно мав пропозицію на 40 тис., але там нема броні. Тож Слава Богу, що є як є, якось викрутимось. Думаю, що це теж одна з причин, що зірвався на мені