Глаголиця• 24 мая в 14:10
Мій досвід яснобачення про кінець війни
В мене завжди була хороша інтуіція.
Сни, які попереджають. Іноді я просто відчуваю. Займаюсь серйозними практиками, але не суть.
Недавно, ради цікавості, провела сеанс яснобачення.
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Одне особисте збулось в точності. Питання було, коли я отримаю бажану роботу. Відповідь-коли побачиш червоний мак. В день коли я побачила червоні маки, минулої пятниці, я отримала офер.
Відповід про закінчення війни, була, коли розільється річка. Яка річка😂 неясно. Мабуть Дніпро. Буду чекати
Задала 4 питання.
3 особистих і одне про кінець війни.
Без Баяна• 24 мая в 14:13
Блин это как когда что-то там расцветет. Уже по тысячному кругу цветёт и никак.
У меня что в этом году точно не закончится🙄 а как там дальше пока хз
из_под_тишка• 24 мая в 14:14
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Ацетилсалициловая кислота• 24 мая в 14:14
Может Москва-река?
Разольется, и затопит росию к чертям
Янгол в камуфляжі• 24 мая в 14:15
Ответ дляЦікавий писочок
Так речки каждый год разливаются.
І маки квітнуть щороку. Чергова мамкина провидиця маячню на форум винесла
Пасти Ла• 24 мая в 14:15
До листопада місяця буде війна. То я дивилася на картах. І війна, і терор. А річка вже розвивалася в Херсонській області і то був Дніпро.
из_под_тишка• 24 мая в 14:15
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Причем, не сейчас цветут, позже. Но может это были конфеты.))
Сито для думок• 24 мая в 14:16
Ответ дляПасти Ла
Листопада якого року?
Без Баяна• 24 мая в 14:16
Ответ дляиз_под_тишка
Разольется речка - это опять весна. 😟
Ну или опять наводнение.
Разольется речка разве что из крови людей🫣 это же невозможно сколько гибнет...
Глаголиця
• 24 мая в 14:18
Ответ дляArctic777
Удалено администрацией...
Глаголиця
• 24 мая в 14:19
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
А те що саме в цей день надіслали офер? Совпадєніє?
Глаголиця
• 24 мая в 14:19
Ответ дляиз_под_тишка
У нас зараз
Мафиозная• 24 мая в 14:20
Интуиции нет, иногда раскидываю на картах
К концу лета затихнет, к концу года ноябрь-декабрь всё закончится.
Пасти Ла• 24 мая в 14:20
Ответ дляСито для думок
Листопада якого року?
Цього року. В мене день народження в листопаді у дитини. До листопаду цього року війна продовжиться.
Глаголиця
• 24 мая в 14:20
Ответ дляCopy-Paste
А що говорить ваша інтуіція про моє працевлаштування?
Я не займаюсь яснобаченням. Це було виключення!
Тим паче, я не знаю вашу енергетику
Їжак в панчохах• 24 мая в 14:20
Автор, дякую.
Цікаво.
В мене недавно сон збувся - один в один 😳.
Не про війну, і не на запит, просто.
Бувають сни ’пророчі’, але до чого вони були, дізнаюсь після того, як збулись
Цікаво.
Не про війну, і не на запит, просто.
Янгол в камуфляжі• 24 мая в 14:21
Ответ дляГлаголиця
Ви дуже наївна і кумедна. Це насправді добре в нинішніх умовах сьогодення)))