ЯспАкойнаЯ• 24 мая 2025

Скільки заробляє конкретно Ваш чоловік?

Мій 25 тис/міс. Почитала попередню тему - там чоловік автора має зп 20 тис. Та її там мало не заклювали. Це такі середні зп в невеликих містах. Таке враження, що всі навколо багатії, а ми жебраки всі. Цікаво послухати правду від інших жінок
Колгоспниця• 24 мая 2025
Ответ дляУдальонка
Блін, це жесть. Чому так, не розумію. Викладачі і вчителі - це висока кваліфікація, це вічна підготовка до занять. Це ненормально.
Так, це ненормально, але це дійсність. Ще більш печальна дійсність в тому, що наукове звання дає мізерну прибавку до базової ставки. Тобто навіть кар´єрне зростання в виші - примара.
Манкоголік• 24 мая 2025
В середньому 200 000-250 000.
Удальонка• 24 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Знаю. Я сама кандидат наук. Але не залишилась викладати, мені було 26 років і розуміла, що мені потрібно оплачувати оренду, одяг , продукти і так далі. Працюю зараз вже 10 років в іншій сфері, люблю свою роботу. Але маю вже дітей, і розумію що їм йти в університети.. І знаю наскільки викладач - це складно і як і насправді повинна оплачуватись ця робота. Залишилось, щоб не я з форума - це розуміла, а ті, хто своїх дітей в Британію відвозить вчитися.
Колгоспниця• 24 мая 2025
Ответ дляУдальонка
В мене батько був викладачем. І у моїх батьків була мрія, щоб я захистила кандидатську.
Як добре, що я пішла іншим шляхом, бо двом викладачам прийшлося би тяжко.
Зубачистка• 24 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ну если бы я столько зарабатывала мне было бы пофиг сколько муж, я бы сама свои потребности закрывала. Добрый и хороший должен быть , чтоб помогал мне.
Колгоспниця• 24 мая 2025
Ответ дляЗубачистка
Повірте, Вам не було б пофіг.
Я заробляю достатньо, щоб повністю закривати потреби основні свої, двох підлітків, кота і трохи чоловіка. І чесно, мені б було краще і легше морально, якби фінансове навантаження сім´ї не лежало в більшості на мені.
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ дляБаба Йога
90т
Чим займається?
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
70т.
Де працює?
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ для100pudov
2000$
Яка робота в нього?
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Мой среднегодовая 2024 вышла 424 000грн в месяц. Плохой год, было больше и в 22 и в 23 году. В 25 может чуть лучше будет.
Ого, це ким він працює?
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ длямадамГрицацуева
Конкретно зараз 85 тис грн, 5 місяців назад було 4 тис уе
Чим заробляє?
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ дляМанкоголік
В середньому 200 000-250 000.
Ким працює?
маска Ілона• 24 мая 2025
Щось типу ИТ, але не зовсім ИТ. Технічний спеціаліст іншими словами. Пам´ятаю що проходив 3 співбесіди
Позитивна• 24 мая 2025
У моего БМ перед войной была зарплата 80000 ,рабочий день 8:00-12:00 шестидневка
100pudov• 24 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Яка робота в нього?
гарна
Кітті_• 24 мая 2025
Ответ дляЧумачечая_
Многие тут самоутверждается и селят ерунду. Не берите близко к сердцу и не верьте прочитанному. Советчица и реальный мир - это две разные Вселенные.
Авжеж, тут кожна друга-третя замужем за мільйонером чи олігархом, кожній другій-третій дарять квартири і машини. Я вірю в те, що такі випадки бувають*, але ж далеко не так часто, як може скластися враження, коли читаєш Кідстафф. Шкода цього у тому, що деякі жінки, начитавшись таких повідомлень, починають жити ілюзіями, що треба терпляче чекати свого персонального мільйонера чи олігарха, хоч і до пенсії, вони ж он табунами навколо інших порадниць бігають, квартирами і машинами задарюють.

* У реальному житті знаю лише один випадок, коли чоловік подарив дружині машину, і то, вона не була утриманкою, а багато років працювала, отже робила вклад у сімейний бюджет.
Крихітка на всі• 24 мая 2025
Мой 5300, я 2200, доллары
Крихітка на всі• 24 мая 2025
Ответ длямаска Ілона
Зараз майже всюди мінімум 3 співбесіди. З рекрутером, з командою технічна і з замовником.
Кишмишная Мая• 24 мая 2025
Ноль - 0. Не работает, сидит на моей шее
автор ЯспАкойнаЯ • 24 мая 2025
Ответ дляКрихітка на всі
Мой 5300, я 2200, доллары
Чим займаєтеся?
Крихітка на всі• 24 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Чим займаєтеся?
Працюємо в ІТ компаніях на іноземного замовника
Вірю, я повірив• 24 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ого, це ким він працює?
Найманий працівник. Керівник міжнародної компанії. Раніше були дуже классні річні бонуси, а зараз майже нема(
ША! я прийшла!• 24 мая 2025
Ответ дляКолгоспниця
Викладач вишу
так само у мужа, у меня 60т
Невгамовна Бу• 24 мая 2025
Ответ дляУдальонка
Тому що ставки бюджетникам: освіта, культура, медицина, рахують не від мінімальної зарплати, а від прожиткого три тисячі грн і роками не підвищують. Зрівняли кваліфікованих спеціалістів з двірниками, на жаль таке відношення держави до інтелігенції.
Манкоголік• 25 мая 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Ким працює?
Власний бізнес. І не один напрямок.
Платье Длинное бальное• 25 мая 2025
Близько ста тисяч