Байрактара• 24 мая в 18:12
Що останнім часом подорожчало настільки, що почали задумуватись перед покупкою?
Поділіться своїм “шоком із цінника”.
Обращеница• 24 мая в 18:35
Ответ дляЦигарний шланг
Яблука
Це точно, шок в шоці
Спочатку очам не повірила, як ціну побачила
Замороженная селедка• 24 мая в 18:39
Ціни в аптеці також не стоять на місці. Але іншого виходу немає
Жена брата Админа• 24 мая в 18:42
Ответ дляАннуитет
Не задумуючись купую. Землі купили 2 га, по ’ старій ціні’
Под поля ? Где купили ?
Аннуитет• 24 мая в 18:43
Ответ дляЖена брата Админа
Под поля ? Где купили ?
Майже біля дому, в горах.
Під будівництво.
Жена брата Админа• 24 мая в 18:43
Ответ дляАннуитет
Майже біля дому, в горах.
Під будівництво.
Классно, поздравляю !
Від цін на продукти втрачаю апетит. На всі. Стараюсь монопродукти купляти: не так різноманітно кожного дня. Зате фігура буде краще. От взуття укр виробників і одяг не укр виробників ( в гіршому варіанті польські) беру по потребі - більше задоволення получу чим витратити тисячу в магазині продуктів за раз. Продукти це біль українців, все інше ще можна деколи купити.
Сирожено_пирожено• 24 мая в 18:50
Ответ дляА_мій_самий_самий
Та конечно, мясо 200 футболка 800-1300
Так на сколько вам хватит килограмма мяса и одной футболки? Вы ее задень сносить? Нет. А мясо на 1 день.
Цигарний шланг• 24 мая в 18:50
Ответ дляОбращеница
Це точно, шок в шоці
70-80
Посудомойка• 24 мая в 18:53
Я працюю в супермаркеті 7 років з продуктів овочі, мʼясо, ковбаси, сигарети. Хороша доглядова проф косметика, українські бренди одягу загинають ціни…
маска Ілона• 24 мая в 19:01
Ответ дляАннуитет
Шо по чем?
миссДавеча• 24 мая в 19:10
Ответ дляА_мій_самий_самий
А 70 грн за нечищенные бананы, тоже жалко
70 за банани - це вже вже навіть дешево зараз.
У Велмарті вже були по 86 грн, потім трохи знизили ціни.
миссДавеча• 24 мая в 19:11
Ответ дляФорточка
Мойва сырая, велмарте брала пару недель назад 109, а сегодня 217
Це точно, ціна на мойву вражає. За останні місяць-два подорожчала удвічі.
Зазвичай, коли радять купувати дешеву рибу, то називають мойву. А тепер і вона зовсім недешева.
миссДавеча• 24 мая в 19:15
Ответ дляиз желе я
Меня тоже, но когда обратила внимание, то стала покупать апельсины.
Они, кстати и сейчас дешевле, 54, а яблоки от 70
А в яких магазинах Ви купуєте смачні апельсини?
Я купувала і в АТБ, Форі, Варусі - всюди несмачні, кислі і сухуваті.
из желе я• 24 мая в 19:19
Ответ длямиссДавеча
В моєму АТБ та Сільпо були смачні. Купувала тижні два назад, зараз на дієті, то не підкажу якість
Куколка-мяуколка• 24 мая в 19:25
Откладываю на кроссовки, это прямо очень ощущается когда нужна обувь, продукты.. Промолчу
Твоя космішна• 24 мая в 19:55
Особисто мене вразила ковбаса по тисячі грн за кг і черешня по 850. Це мені держава таку зарплатню платить, що я спеціаліст з вищою освітою, працюючи повний робочий день, можу після сплати комуналки купити три кіло ковбаси і пару-трійку кіло черешні. І все. Гроші закінчились. Більш нічого. Навіть на мило і шкарпетки не останеться.
Тому звісно нічого такого не купую. Тільки дивлюсь.
Чемодан-Вокзал-Майами• 24 мая в 20:07
Ответ дляА_мій_самий_самий
Та конечно, мясо 200 футболка 800-1300
Футболку можно дешевле 800 купить
Левайс новые 7-12$ и т.д.
И футболку каждую неделю, месяц не нужно покупать
Левайс новые 7-12$ и т.д.
Глубоководная селедка• 24 мая в 21:12
Яблука, банани, сир кисломолочний, мʼясо, кава. Намагаюсь моніторити акції.
Форточка• 24 мая в 21:19
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вы жарить на сковородке или в духовке?
Я жарю на сковородке .
волосатое стекло• 24 мая в 22:08
Ответ дляСонячний день
А ничего, что их из Эквадора везут? А картошка по 35 нечищеная не смущает?
А що там їсти в тих бананах? Половина ваги банана- шкірка