Бибер-анонимер• Изменено 24 мая в 20:29
Пані за 40 років - хто коле ботокс - вы зону очей (гусячі лапки) колете?
Роблю межбрівя і пару разів лоб в комплексі. Ось бачу акцію на три зони. Що роблять лоб - межбрівя і навколо очей, щоб гусячі лапки прибрати. Як ставитесь до цієї процедури і чи краще вколоти і це?
Перекус беру завжди• 24 мая в 21:00
Ответ дляБибер-анонимер
Який ефект? Помітна різниця?
колю всегда комплексом, да, нравится!
МУСЯкомарова• 24 мая в 21:00
Ответ дляБибер-анонимер
Півроку тримає. То супер. Я ходжу в тренажерну та в сауну після тренувань. То в мене досить швидко відпускає. 3 місяці максимум. Та І то раніше
Так. Це значно скоротшує час дії ботулотоксинів, як і прийом вітамінів групи В
КарамбОлька• 24 мая в 21:12
Люблю себя и свои гусиеые лапки. Я - звезда даже с морщинами
А если какому то мужлу не нравится - тот идёт на йух
Душка-свекрушка)))• 24 мая в 21:20
Ага, с 40ка до 47ми колола и лоб весь и лапки. Я слепая всю жизнь, щурюсь
Иванка Бур• 24 мая в 21:26
Ответ дляБибер-анонимер
Дякую. Тоді буду продовжувати дві зони. В мене лоб довше тримається а міжбрівя швидко відпускає. То так і ходити чекати, щоб обидві зони відпустило? Як гадаєте?
Частіше , ніж раз на півроку вам притомний косметолог колоти не буде
Иванка Бур• 24 мая в 21:28
Ответ дляЩира українка
Я думаю про те, що якщо я потім не зможу оплатити ботокс. Яким буде моє обличчя? Все обвисне?
Навпаки, буде менше зморшок, ніж було б, якщо б ніколи не кололи
Значит надо• 24 мая в 22:26
Ответ дляЯ така бойова
Робила морфеус, рф, фракс, фактору
Це загалом такий досвід
Дякую за відповідь
Люблю пиво• 24 мая в 23:04
Ответ дляКидстаффовка
Можно просто смириться...в Украине все равно долгожителей почти не будет, все равно в гробу у всех лицо разгладится. А кто конечно многое пройдет и переживет, тот и так молодец, даже с морщинами.
А губы как разгладятся)) губы торчать будут
Люблю пиво• 24 мая в 23:05
Ответ дляЯ така бойова
Я не колю, але в мене і немає зморшок біля очей. Мезо курсом і апаратні процедури роблю в зоні очей
Расскажите за мезо и аппаратные процедуры какие?
Я така бойова• 25 мая в 11:12
Ответ дляЛюблю пиво
Я писала вище, які апарати були.
Щодо мезо - в цьому році Feijia Pure Collagen, в минулому jalupro young eyes. До цього був мезоай, але його зняли з виробництва