Невгамовна сила• Изменено 24 мая 2025

Дівчата, в кого чоловік водолій? Які ви за характером?

Хочу дізнатись які йому жінки подобаються
Джага Джага• 24 мая 2025
Ответ длякуркулиха
Ні. Тільцям треба жити з Раками.Скорпіоном.Дівою.Козерогом. тільцям ніякі знаки повітря не підходять. Я не люблю ні Близнюків.ні Терези. Мені треба стабільність. Гроші.працьовитість. гарний секс. Це прекрасно дає Скорпіон наприклад. Раки теж. Другий чоловік Скорпіон. - це шикарний чекс.я забезпечена усім від манікюру до взуття . Будь-яка хотелка. Сніданки готує. Обожнює. Цілує , обнімає. Ніжний капець. Заради мене гори зверне. Зароьить.купить. аби ябула задоволена
Ей що Близнюки погано займаються сексом!?
Джага Джага• 24 мая 2025
Ответ длякуркулиха
я забезпечена усім від манікюру до взуття . Будь-яка хотелка. Сніданки готує. Обожнює. Цілує , обнімає. Ніжний капець. Заради мене гори зверне. Зароьить.купить. аби ябула задоволена - це чіздець . Ні ну вам зручно з таким жити мабуть.Але чи ви його хочете і течете від такого підлабузника то я сумніваюся.
куркулиха• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Не знаю. Мені цей знак не відповідальний
Пекельнi Борошна• 24 мая 2025
Ответ дляСапай вазони
Встречалась с водолеем, про жлоба в точку. Там все копеечки сдачи забирал (даже 1-2 копейки), подарки копеечные, попросила его продать свой старый телефон и купить новый тк он этим занимался - я докладывала какие-то копейки, а то новый дороже вышел. Ездили на отдых, каждый сам за себя.
Но веселый, душа компании, интересный. Сколько у него гражданских жен было, я уже и не сосчитаю)))
П.с я телец, мой муж Рак
Мой родственник тоже любитель загулов и тусовок (если это можно так называть). Кстати жлобится он именно на себя и семью (жена, дети, родители). А вот на гульки совсем ничего не жалко)))
куркулиха• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Він не підлабузник.о ні)) скорпіони не бувають підлабузниками. Вони дуже горді.але для коханої зроблять все.в його понятті, якщо ти взяв жінку заміж то вона має бути забезпечена усім , абсолютно всім.ніхто ніколи не спитав про мою зп.скільки отримую і куди витрачаю. Щаслива і задоволена жінка= щаслива сім´я. Це розуміють одиниці.
Лорка-хлорка• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я Близнюк.Що поганого скажете про Близнюків?
Найбільш гулящий знак
Чай не пью, только кофе• 24 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Самые брехливые.
Синди Кроуфорд• 24 мая 2025
Знаю нескольких Водолеев. Бл@дуны по жизни конкретные. И при чем до пенсии!
Джага Джага• 24 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Самые брехливые.
Я Близнюк.Я не брехун зовсім.
НашлаПерепискуМужа• 24 мая 2025
А я люблю свого водолія ♥️. Хоч він наче дитина, не дуже в побуті щось вміє, але гарно заробляє, то простимо)
Оптиміст. Мені з ним дуже спокійно.
Мені 40, але каже мені, що виглядаю, як дівчинка) Тобто зовнішність важлива йому, хоча вона ж всім важлива. І не любить конфліктів. Ми рідко сваримось.
Чай не пью, только кофе• 25 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
Я Близнюк.Я не брехун зовсім.
Ну, они себя, наверное, тоже не называют такими. 24, 27, 31 мая. Все гулящие и брехливые.
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Ну я наприклад коли в мене з дівчиною все добре і порядок вдома то ніколи не буду дивитися на інших дівчат.Для чого мені це робити якщо в мене з моєю все добре?Я ніколи цього не розумів.
Злива інформації• 28 мая 2025
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Оптиміст. Мені з ним дуже спокійно.
Ви мене заспокоїли трохи, у мене син Водолій, йому 20, як почитала, то аж страшно стало
Телячі ніжноСті• 28 июня 2025
Ответ длякуркулиха
Вас зрозуміють тільки жінки водоліїв або колишні жінки водоліів. Бо вони про таке тільки мріють.
куркулиха• 28 июня 2025
Ответ дляТелячі ніжноСті
Звичайно. Водолія нехлюя жлобливого я покинула