П´яна вишня• 24 мая в 21:34
Я закінчую 11 клас. І всі ці роки вважала себе тупою, бо не розуміла тієї матема
Ще і вчителька сувора попалася, що й оцінки занижала. Короче всі психічні травми через оцю математику. І не сприйняття себе (що зі мною не так), і низька самооцінка, батьки які кричали за погані оцінки. Якщо чесно то я
думала, що одна така
Потужна махіна• 24 мая в 22:10
Ответ дляВалерия-6ef9
Хочу Вас підтримати) у мене в житті було все один в один
Закінчила школу з оцінкою 5 з алгебри і 6 з геометрії ( всі інші предмети норм)
Отримала бакалавра, магістра з відзнакою і працювала…… тададам…… економістом))))
Все у вас буде окей
Не слухайте тих гадюк
Все у вас буде окей
Не слухайте тих гадюк
А як вступили, ви здавали математику?
Та й в універі - курс вищої математики ще той)
Люблю Украину• 24 мая в 22:15
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Так сучасні діти вже цього робити не будуть, бо джіпіті знає і порахує :)
Got безбожно брешет. Но ошибки вижу там где я понимаю , а сколько еще не вижу, так как просто не в теме 🤦♀️
Физрукая• 24 мая в 22:16
Ответ дляДама_с_караваем
Це не в балах, це в навичках.
Це разрахувати кількість борошна у рецепті, кількість фарби для волосся, кількість рулонів шпалер, площу піци (щоб зрозуміти, що вигідніше - дві середні, чи одна велика).
Ви думаєте тут багато хто може площу піци порахувати?)) Тут не знають від нуля міряти чи від одиниці.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 24 мая в 22:33
Автор, розкажу про своє токсичне оточення. Молодшу школу опишу коротко - перший клас - одна школа, 2-4 інша, це глухе село, де в одному кабінеті вчиться два класи. Мій другий клас - це аж 3 дівчинки і 4 клас - дві дівчинки. 5 клас знову нова школа. Тут вже повноцінний клас, але йти треба було в сусіднє село по грунтовій дорозі 40 хв.
Строгі вчителі - укр мова/література/російська/німецька і МУЗИКА.
Математика /фізика одна стара вчителька, яка втомлена своїми городами/коровами. На уроках тему просто переписували в зошит. Знань по математиці 0.
8 клас - мої батьки розлучаються (додам, що їм діла до нашої науки не було, аби по господарству помагали) і знову нова школа.
А в ній нема німецької, а є англійська. Нема російської, але дуже важкі вчителі по матем, фізиці, хімії і англ, якої в мене не було. І так, як ми переїхали в листопаді, книжок мені ніхто не дав, а жили ми на хуторі, найближчий однокласник за 30 хв від мене жив. З´їхала я по оцінках страшно, але нічого, до 11 класу мала всього три 10. Не було ні інтернету, ні репетитора.
А що Вам заважає вчитися?
Дама_с_караваем• 24 мая в 22:39
Ответ дляФизрукая
Так, я це помітила, коли купувала дітям взуття по об´яві.
Я це написала до того, що не об´язково знати інтеграли. Але бажано добре знати ті розділи математики, які будуть корисні у звичайному житті.
Дама_с_караваем• 24 мая в 22:42
Ответ дляЛичко Невеличке
Сначала все говорят , что математика не нужна, а потом спрашивают сколько это 2/5 таблетки.
А иногда нужно рассчитать, сколько мг или мл лекарства нужно на 1 кг веса ребенка. И это важно!
Налогообложу• 24 мая в 22:55
Мой сын - гуманитарий, никогда не дружил с математикой. Но благодаря нормальному репетитору не был запущен в целом школьный материал, в итоге после нормальной подготовки сдал ЗНО по математике кажись на 178 баллов и поступил на бюджет.
Валерия-6ef9• 25 мая в 00:54
Ответ дляПотужна махіна
А як вступили, ви здавали математику?
Я ж здавала ЗНО
Там був тоді вибір з 4 предметів
Зараз же НМТ
в університеті в мене була математика на комп’ютері
Вчили ексель з усіх боків, і якийсь був додаток що там і приклали вирішуєш і навіть графіки малюєш
Типу все за нас робить
Там був тоді вибір з 4 предметів
Зараз же НМТ
Типу все за нас робить
Джем Шакіри• 25 мая в 08:51
Ну, мне пригодилась. Помогать решать домашку и объяснять детям школьникам, вместо репетитора)