Виннипуховна• 25 мая в 12:18
Тести на визначення овуляції
Почала робити тести с 11 дня циклу,і ось на 16 день смужки стали чіткіше)І тепер думаю коли наступний тест робити,бо мені здається що скоро повинна бути овуляція)
Виннипуховна
• 25 мая в 12:27
Ответ дляЗвезда в шоке
А Ви тільки тести робите,чи й сексом займаєтеся?
С чоловіком плануємо дитину,але не зараз)В мене є проблеми с циклом,не регулярний(
Вирішила для себе дізнатися чи взагалі є овуляція )
Зоя Жорівна• 25 мая в 12:30
Ответ дляВиннипуховна
Тести для цього не показник. Робіть фолікулометрію, де буде видно чи відбулась вона. Тести показують рівень певного гормону, але овуляція може і не відбутись
Люблю_смаколики• 25 мая в 12:30
Ответ дляВиннипуховна
Лучше измеряйте базальную температуру и график стройте, этотдостовернее
Снегопадка• 25 мая в 13:39
тесты на овуляцию надо делать утром и вечером,чтоб не пропустить пик гормона