Непогодка• 25 мая в 14:46
6й пологовий будинок для КР
вартує того, щоб його розглядати, якщо мова йде про вагітність з ризиками? спочатку думала про 2й пологовий і про лікаря Гогісванідзе Давида Зауровича, але тепер хочеться ближче до дому, тому дивлюся в бік 6ого.
Не скажу именно про кс, но сам роддом хороший.
Ремонт конечно не ах, но почему-то именно его выбрала после экскурсии, не 7й (перинатальный центр), хотя там красивее и новее все.
Врач, которая вела экскурсию, очень душевной показалась.
Собственно, провела я там несколько дней, пришлось ложиться в патологию - все врачи приятные, рожала с дежурной бригадой - отношение хорошее, когда было надо привели в чувство, не дали истерике развиться, но аккуратно мягко и без хамства :) конечно, потом отблагодарила врачей, но сам факт, что все прошло достойно безо всяких договоренностей.
Непогодка
• 25 мая в 15:03
Ответ дляAesonne
В 7м у меня был опыт - ничего хорошего. Никакой душевности, хотя да, ремонт красивый. Была у них в 2014, потом пришла еще раз, в 2018м во время второй беременности на экскурсию - впечатление, что ничего не поменялось.
Фізик-ядерщик заочно• 25 мая в 15:24
У мене було два КР у 6-му.
Перший екстрений з черговою бригадою. Щось пішло не так у пологах, хоча вагітність була без проблем.
Другий плановий і з лікарем я домовлялася.
Плановий КР мені сподобався. Я швидко відновилася, лікаря обрала такого, що не залякував, швидко виписали теж, бо я додому хотіла і не було ускладнень. КР був у вівторок, у суботу вже вдома.
З невеликих незручностей - лікар сказав не їсти після 18:00 і не їсти і не пити після 21:00 у день перед КР, щоб легше пройшов наркоз. Але це насправді неважко.
Їжа у пологовому теж пристойна.
Фізик-ядерщик заочно• 25 мая в 15:25
І ще у 6-му гарна дитяча реанімація.
На жаль, зі старшим сином це знадобилося :(
Непогодка
• 25 мая в 15:26
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
І ще у 6-му гарна дитяча реанімація.
Дякую, це важливий для мене пункт. А підкажіть, будь ласка, прізвище лікаря?
Фізик-ядерщик заочно• 25 мая в 15:31
Ответ дляНепогодка
Лікар у мене був Нестерович Віталій Миколайович.
Там чимало хороших лікарів.
У знайомої пологи приймала Кучма, вона теж задоволена.
Не дуже відгуки чула про Ломикіна і Орчакова. Але то давно було, не знаю, чи вони ще там працюють.
Там чимало хороших лікарів.