Хомо_сапиенс• 25 мая в 14:34

Знаю, що це є дивно.

Чи є хтось тут такий, що поводиться як я. Не вмію я приймати сюрпризи.Це не тільки мова про подарунок на день народження.А взагалі, люба несподіванка для мене є шоком і я не знаю як відреагувати відразу. Потім ,через деякий час я би вже по іншому поводилась.А в той момент я в ступорі і у даруючих спантеличення і потім ображаються шо я не вдячна. А я не знаю чому так відбувається.
Хочу барабульки• 25 мая в 15:12
Ответ дляХомо_сапиенс
Я працюю у вчительському колективі, і є спокійні гарні люди,а є відверті зміючки кар’єристки.
Так это везде есть. То, что вы сильно зависите от чужого мнения это заметно. Не стоит подвергать сомнению свои действия и поступки если в душе вы все же уверены, но из-за комплексов и низкой самооценки начинаете сомневаться ища поддержки извне, а она не всегда есть.
Лия-dc17• 25 мая в 15:14
Ответ дляХомо_сапиенс
В мене ще є версія на рахунок цього всього.Ви не думали шо це може бути комплекс меншовартості? Мені в голову приходить думка що та невже це для мене хтось старався? а чим я заслужила? і мені навіть не зручно стає,що для мене хтось щось зробив.
Так ви абсолютно праві, автор ви себе недооцінюєте, можливо маєте комплекси стосовно зовнішності. Вимкніть ці всі дурниці з голови і не з ким себе не порівнюйте, ви індивідуальність і сама найкраща і заслуговуєте на знаки уваги і подарунки. Мабуть ви ще дуже сором´язлива, я була така сама до війни, все старалась усім вгодить, а тепер змінилась, життя одне і невідомо скільки в нас є часу.... Тож цінуйте себе, успіхів вам.
Хочу барабульки• 25 мая в 15:14
Ответ дляХомо_сапиенс
Мене так виховали що потрібно рахуватися з людьми,і жити в соціумі і не бути відлюдником. Навіть переступаючи свої інтереси але догодити людям. А я опираюсь цьому .Хитро не вмію це робити, і від того страдаю.
Зачем прикидываться тем, кем вы не являетесь? Старайтесь найти баланс между отшельником и подлизой) Зачем людям угождать, я не поняла))? Ну попользуются и забудут. Если это взаимовыгодное дело, тогда понятно. Бартер. А так...
автор Хомо_сапиенс • 25 мая в 15:15
Ответ дляЛия-dc17
Дякую вам.Зовнішність не є погана, ну багато компліментів як була молодшою чула)
автор Хомо_сапиенс • 25 мая в 15:18
Ответ дляХочу барабульки
Дякую вам за поради. Мудрі життєві речі тут почитала.Дякую ще раз. От ще би це все змогти втілити в життя. Не дала мені природа смекалку і життєву хитрість.Виживаю як можу...