Доброго ранку! Маю 40років і незаплановану вагітність (9 тижнів). Дитина є. Цікавить схожий досвід, саме після 40. Що спонукало вас народити? Що було найважчим у прийнятті рішення? Про всі ризики знаю, тому і маса сумнівів.. Завчасно дякую, що віднукнулися.
Результат:
вже голосів:
38 (64.41%)
Народжувала після 40
21 (35.59%)
Не народжувала(аборт)
Я народжувала в 44, це третя дитина, другого в 38,не змоги з чоловіком прийняти рішення щодо аборту, зараз старшій доньці 25, сину 10, молодшій 4, в нас чудові дітки. Авторе, все буде добре, а ризики це із-за того що невеличкий відсоток мамочок які народжують після 40, тому і відсоток ризику більше, а ризики є завжди хоч 20, хоч 40
Роллс-Ройс• 18 апреля в 08:08
Я в 39 родила, считается?
Делала НИПТ, а так все нормально, не жалею, такое счастье бегает.
Romashka5577• 18 апреля в 09:31
Автор, для меня только один критерий- какой у вас муж, насколько крепкая ваша семья, все остальное: возраст, деньги и тп- не так важно
Vita_Nikita• 18 апреля в 09:33
Автор,у всех людей разное здоровье,материальное положение и т.д(список бесконечный).Вам с мужем нужно решать,чужой опыт Вам врядли чем-то поможет.
Графиня Шезвездицкая• 18 апреля в 10:22
Родила в 40 ( через 2 месяца исполнилось 41).Это второй ребенок.
Делала генетический анализ( амниоцентез). Когда с мужем обсуждали, что делать с этой беременностью и приняли обоюдное решение рожать, я сказала, что анализ делать буду и он должен быть готов к тому, что если будут генетические нарушения - я прерву беременность. Я была не готова рожать ребенка с особенностями.
И именно со вторым ребенком у меня комфортное материнство.
Ответ дляRomashka5577
Чоловік і сім´я в мене чудові, з матеріальним станом теж все добре. Мабуть це більше власні страхи і переживання. Перша дитина в 35, навіть не думала. Вагітність була суперлегкою, працювала до останнього дня. В моєму випадку багато хронічних болячок зникло по сьогоднішній день. Вона мене наче зцілила. До цього 5 років відчаю і сотні спроб і біганини по лікарях.Ця вагітність, як грім серед ясного неба. Проаналізувала ситуацію і зрозуміла, що то був єдиний за останні роки раз, коли не було контрацепції під руками. Ось така іронія долі.
Romashka5577• 18 апреля в 10:35
Ответ дляSvitlana Mako
Народжуйте, у вас все для того є, і, навіть, якщо, і втретє завпгітнієте, хоч в 50, теж народжуйте, вік тут ні до чого, головне - у вас є сім´я
моя кума родила в 45 в декабре 2024.
рожала потому что муж на 6 лет моложе, у них как бы все есть, а ребенка нет. но и он выстрелил очень в карьере, понятно, что она тоже хотела около него закрепиться.
она вообще такая энергичная по жизни, живая. самое интересное, что судя по всему материнство ей в кайф, она уже ганулялась, мозги на месте и вся в ребенке.
например, меня в 30 лет колбасило от того, что времени свободного нет, что не могу в зал в любое время поехать и т д