Бесконечность-не предел• 25 мая в 20:10

Бачили? Безкоштовно пакет корму для котів або собак

Акція від Purina др 31 травня, можна заповнити анкету і отримати пакет корму безкоштовно. Може, вже було раніше, але я щойно побачила. Можливо, комусь актуально
ШанельКуКу• 25 мая в 20:11
Тільки надавши фото, яке підтверджує кастрацію/стерилізації тварини
автор Бесконечность-не предел • 25 мая в 20:11
Посилання, сподіваюся, можна на акцію https://www.purina.ua/promotions/chow-pack-exchang...
ШанельКуКу• 25 мая в 20:12
Ответ дляБесконечность-не предел
А, ні, це інша акція. Я отримала від Пуріна набір кормів для кастрованих котів
https://www.purina.ua/brands/pro-plan/cat/steriliz...
автор Бесконечность-не предел • 25 мая в 20:13
Ответ дляШанельКуКу
Від кого ви отримали???
Я только за!• 25 мая в 20:13
Ответ дляБесконечность-не предел
Від кого ви отримали???
От деда кабаева)))
ШанельКуКу• 25 мая в 20:15
Ответ дляБесконечность-не предел
Від кого ви отримали???
Так би хотіла, не змогла б помилитися
размахер• 25 мая в 20:16
І так во за три копійки зливають свої персональні дані...а як заходить мова при взяття пальчиків при отримані паспорта то вооооооплів
ШанельКуКу• 25 мая в 20:17
Ответ дляразмахер
Що зливають? Адресу відділення нової пошти і телефон?
Там паспортні дані не вимагають ))
Галя-краля• 25 мая в 20:17
Я в позапрошлом году участвовала в подобной акции, так ничего и не прислали.
Хочу на Балі• 25 мая в 20:23
Ответ дляБесконечность-не предел
Написано, що акція завершена. І там ще треба було після модерації відправити їм пусту упаковку з-під корма. Ще з тою відправкою замарачуватись
Анонім Секретар• 25 мая в 20:23
Безкоштовний сир лише в мишоловці
Латексне альтер ЕГО• 25 мая в 20:26
Жаль что повторно нельзя (((
Миллениалка• 25 мая в 20:30
Ответ дляШанельКуКу
Фото котячих причандалів? Дуже хороша акція, насправді
Квітка папороті• 25 мая в 20:30
Срочно приму в дар пустую упаковку от корма Пурина, давайте сколько есть.
Печальки.нет• 25 мая в 20:31
дякую
Помилуйте мадам• 25 мая в 20:40
С 20% мяса, остальное рис, кукуруза, пшеница? Спасибо, не надо, у меня кот, а не курица и не свинья. Тот же Оптимил по составу лучше, с 35% мяса, хоть тоже и не фонтан.
Коленная ложечка• 25 мая в 20:48
Ответ дляШанельКуКу
Так, була така акція.
Тільки для кастрованих.
Ми також отримали.
Коленная ложечка• 25 мая в 20:53
Ответ дляКвітка папороті
Закончилась ведь эта акция, что автор выложила
Коленная ложечка• 25 мая в 20:54
Ответ дляПечальки.нет
дякую
нема за що
акція закінчилась
аромат Жука• 25 мая в 21:13
Ответ дляШанельКуКу
Я до речі теж заповнила анкету на кастрованих котів восени, прислали все як і обіцяно - сухий, вологий корм, фортіфлора пуріна. За 2 тижні вже отримала.
аромат Жука• 25 мая в 21:14
Ответ дляШанельКуКу
Ну це ж не проблема, якщо є ветпаспорт у тварини