ЭмчЭндЭм• 25 мая 2025
Кому плохо? кто хочет поговорить?
120-120-120 (не худею)• 25 мая 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Може то в нього нервове. Щоб не чути тривоги, ,він ремонт робить.
У нас пока тихо. Но я тогда буду по батареям стучать, когда шахеды долетят, а это минут через 35-40. Спасибо за идею ))
120-120-120 (не худею)• 25 мая 2025
Ответ дляМамкиня доця
Вот же ж падла, ну какой ремонт ночью?)
Улыбаемся)
Иного нам пока не остаётся.
Їжак в панчохах• 25 мая 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Тоді треба від нього позбавлятись.
Да, я это понимаю. Но это будет мне сделать сложно. А он мне пишет и предлагает встретиться, когда ему удобно
Из Кукуева я• 25 мая 2025
Ответ дляМамкиня доця
Ооо, ну 15 - это прилично, конечно) Даже не знаю что и посоветовать)
В Макаронів майже 25. Як бачимо, нема нічого неможливого)
БлинчикБезСметанки• 25 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Это тупик. Пока не вычеркнете его из жизни, новое не появится. Но к этому нужно прийти- и чем скорее, тем лучше.
Мамкиня доця• 25 мая 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Так я не говорю, что невозможно) Просто, наверное, примеряю на себя, мой муж на 4.5 года младше
Чарочка діда• 25 мая 2025
Ответ дляМальчун-задирун
А в чем проблема? Я живу с таким же « малолеткой»😆 уже пятый год
Если не заморачиваться на мнения окружающих, то почему бы и нет
Реанимация• 25 мая 2025
дуже вчасне питання. Читаю коментарі і розумію, як багато кому зараз важко. Тривоги, невизначеність, переживання за близьких – це все дуже виснажує. Добре, що є можливість хоча б тут висловитися. Тримаймося, друзі! Бережіть себе.
Из Кукуева я• 25 мая 2025
Ответ дляМамкиня доця
Це як молоді дівчатка хочуть хлопця старшого, дорослого. Після сорока думки міняються) Чи то жінка стає досвідченою)
Мальчун-задирун• 25 мая 2025
Ответ дляЧарочка діда
У вас діти є? Власні чи спільні?
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
а кому сейчас хорошо?)
Якщо взяти попередню історію людей на Землі.То багатьом зараз дуже добре.Ніколи люди не були такими вільними від сраних панів.Але дивлячись з чим порівнювати,якщо рівняти нас з якоюсь розвиненою країною де бережуть людей,клімат,природу,довкілля,де думають за населення то звісно ми в очці глухому.Дивлячись з чим порівнювати.Все относительно сказал Енштейн.
Пффф 100%• 25 мая 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
чат джи пи ти без работы заскучал
До речі, нормальна штука, якщо поговорити немає з ким))) і поради такі прикольні дає. Я сьогодні просто розроблена вщент морально, а з ним попереписувалася - і якось легше)))
Ля-ля-ля• 25 мая 2025
Ответ дляПффф 100%
Согласна. У него все собеседники самые умные, самые осознанные, самые лучшие, самые самые короче)
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляПффф 100%
Ненавиджу штучний інтелект бо він створюється і розробляється виключно для того що б витіснити з Землі нас.Це наступний проект на Землі.
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ дляПерша на селі
Мне , у меня то сильно чувствую счастье и радость,то капец как страшно жить.
Резко всё меняется
Паники?
Чарочка діда• 25 мая 2025
Ответ дляМальчун-задирун
У вас діти є? Власні чи спільні?
У меня моих двое от предыдущего брака, совместных нет
Мне 40 лет
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
а кому сейчас хорошо?)
Понятно ч оо не очень но речь не о войне..
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ дляМалая Налегке
Мне плохо,хочу поговорить
Давайте поддержим друг друга?что у Вас случилось?
Перша на селі• 25 мая 2025
Ответ дляИз Кукуева я
А мы причём к макаронам
Ля-ля-ля• 25 мая 2025
Ответ дляДжага Джага
не пишите такое! вас же первой тавокнут, когда он власть захватит!
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ дляА вот недавно
Завтра на роботі важливий день, а я не можу спати… думаю як жити далі, знов шахеди летять. За дитину переживаю, вже постелили в коридорі
Понимаю.сложно учнуть когда такая беда вокруг...
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ дляМальчун-задирун
Мені, закохалася в хлопця молодшого від себе))
Так это не беда.если есть взаимность))
Из Кукуева я• 25 мая 2025
Ответ дляПерша на селі
А мы причём к макаронам
Ми про різницю у віці між чоловіком і жінкою.
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ дляБоневтікла
Спасибо, я уже сегодня наговорилась.
Даже не могу сосчитать, сколько раз меня сегодня здесь послали. За всю жизнь столько не ходила.
Да советчитца стала очень грубой.увы.я не пошлю.обниму.дай Бог Вам счастья
Джага Джага• 25 мая 2025
Ответ дляЛя-ля-ля
А ти що думала що штучний інтелект який тебе заміняє разом з роботами,створюють для того що б вони тебе обслуговували.Їх створююить для того що б вони тебе разом з всіма нами замінили.А ти ведешся на це і підтримуєш.
ЭмчЭндЭм
• 25 мая 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Мыши плакали, кололись, но продолжали грызть кактус?)
Знаете есть всегда надежла услышать поддержку
120-120-120 (не худею)• 25 мая 2025
Ответ дляЭмчЭндЭм
О мужиках значит.
Две беды у советчиц: мужики и мужики.