Булькаю• 25 мая 2025
Засіб для вмивання
Порадьте з досвіду хороший засіб для вмивання, маю суху шкіру. Користувалась Obagi , подобався , але по ціні кусається.
З понеділка на дієті• 25 мая 2025
Не знаю ціну на обаджи, але раджу allies of skin. Чудесний засіб.
Щедрик ведрик• 25 мая 2025
Так Обаджи одни из самых бюджетных умывалок, по соотношению цена и период, на который их хватает
Моторошні троянди• 25 мая 2025
Согласна с девочками выше, на олх можно за 1500-1700 взять 200 мл, на год хватит
Одні думки• 25 мая 2025
Allies of skin не рекомендую категорично
Барахло повне. Ще і за немалі гроші
Вічний двигун• 25 мая 2025
Ответ дляSo_so
Medik8 Cream Cleanse, у них есть мини версия.
Чем хорош - не сушит кожу, у меня сушит всё(
А глаза ей можно умывать?
Добро с Кулаками• 25 мая 2025
Ответ дляОдні думки
Барахло повне. Ще і за немалі гроші
Да Ви що
А я тільки придивлятись почала, ціни кусючі(
Вічний двигун• 25 мая 2025
Ответ дляSo_so
Макияж я отдельно снимаю мицеллярной смывкой (одной и глаза и тон), а потом уже умываюсь.
Я тоже отдельно, бальзамом, но после него нужно умыться. Я уже вычитала, что можно и вокруг глаз его использовать.
Мавка• 25 мая 2025
Мне очень нравится cerave , значительно лучше обаджи и медик, медик вообще ни о чем, спф не убирает, обаджи у меня был с гранулами синими , большая банка, просто выбросила, очень сушит кожу
іронічна антитеза• 26 мая 2025
Мене тут зараз заплюють мабуть, але все-таки розкажу) в мене короче купа вмивалок різних - типу клінік і тп. А тут мені подарували в якості презенту зі Львова вівсяну вмивалку Львівської мануфактури. Презентували як супер-пупер класну. Ну таке
В мене дуже сильно пересихає шкіра і я тих вмивалок перепробувала вже мільйон, все мені не те. Цю я спочатку навіть не розглядала, просто поставила банку, потім думала викинути, бо якось ну не може ж бути так, що мені вмивалки за 700+ гривень не подобаються, а тут щось до 200 за банку. Але мені ще подарували від них натуральний дезодорант, а його я спробувала, бо в пошуках свого ідеального, бо кристали мені не дуже, а все-таки хочу щось без алюмінію. Ну і дезодорант класний був, думаю, перед тим як викидати цю вмивалку - хоч спробую
Ну, сказати, що я була вражена - це нічого не сказати
Шкіра не суха взагалі, вона реально дуже класна. Я тепер не знаю куди всі ті банки клінік і тп дівати, бо вони навіть поруч не стояли.
Я потім правда ще кілька продуктів їх собі замовила - думала вау бренд зʼявився, але ні, дива не сталось, все інше дуже так собі, але тепер їх дезодорант (правда, в нього форма не зручна, але по ефективності він бомба серед натуральних) і вмивалка ця в мене на поличці завжди
Правда, я не знаю, як вона в плані глибокого очищення - я використовую багатоетапне очищення, вмивалкою я змиваю гідрофілку
Кукусикиииииии• 26 мая 2025
Так пиаш эксфо же, дешевле, универсально, кстати, сколько обаджи стоила умывалка ваша?
Мне карт нравится, но я для Жирной юзаю, там есть и для вашей.