Можливо хтось мав такі засоби. У мене суха шкіра. Поділіться враженнями будь ласка.
Скокмоно - стокнуно• 26 мая 2025
Користуюся, подобається. Навіть пігментацію трохи прибрала після моря торік. Ще тонік беру з віт. С
ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2025
Ну таке, дивлячись з чим порівнювати. Як що це Ваш перший вітамін с, то може і сподобається. Але як на мене, то він того не вартий.
Пригаю-цибаю• 26 мая 2025
Никогда у меня не было такой ужасной кожи как с этой серией. Вся в прыщах ходила,и понять не могла почему. Позже узнала что Вит с может вызывать сыпь.
Ответ дляЯяяКакаджамбо
У мене зараз завершується Медік8 С тетра Люкс, мені вона не покращила тон, взагалі не зрозуміла її, використовую разом з Б5 інтенс.
ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2025
Ответ дляIndividualForce
Якщо є кошти, дуже раджу allies of skin.