Кицюююня• 26 мая 2025
Что за ***? Написала мамаша из род. кома
Живём в Германии с 22 года. Из Харькова. Вчера пишет бывшая кл. руководитель сына, с просьбой связаться с мамой из родительского комитета. Написала. И вот, что я увидела. Это что такое вообще? Класс 9 выпускной, если что.
ЗдохниПуйло• 27 мая 2025
Ответ дляБиблиотекарь
А чому ви не видалитесь з чату? В нас , чкщо хтось вибуває, тл видаляється. Навіщ читати кучу інформації. Садочок закінчили, видалилися, підготовчи курси, теж видалилися, забрал документи, змінили школу, навіщо тримати і читати непотрібне?
Ну ви що, у автора хоч якась робота, пальчиком гортати чат, робити скріни
Тріль!• 27 мая 2025
Ответ дляСирОжино пирОжино
Какая средняя 2,5 тыс.?
Да тут 90% живут на минималку 1600-1700 евро.
А если мужчины зарабатывая чистыми 3000 ( это они считают тут отличная зарплата для немцев, даже айтишников) - но что- то эти немцы не тянут семью, детей, квартиру, услуги, алименты И один мужчина не тянет семью.
Так что девочки наши мужчины самые лучшие и самые богатые))) И жен , и детей обеспечивают.)
даже 1500 евро зарплата и 300евро при том что цені сейчас в Украине уже на уровне Европы
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛапка
Ниють про зп, ниють що діти не такі а працюють нормально одиниці.
Та вчителів як послухати, прямо найскладніша робота у них. Тільки я от скільки вчителів не питала, ніхто не відповідає - невже коли вони йшли вступати до педагогічного, не знали, що на них чекає? Чи це якась таємниця була? Нащо тоді йшли, на що розраховували?
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
Ви ж в курсі, що оті всі подарунки, то по факту корупція? Чи ета другоє?
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
нє. вважаю це просто вияв вдячності, а не ’спасіба’.
така традиція з давніх давен.
Котомафия• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
така традиція з давніх давен.
Жаль, що без вдячності з давніх давен вчителі не спроможні вже робити свою роботу.
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
така традиція з давніх давен.
То здивую вас - це корупція. Хто хоче подякувати - будь ласка, але за межами школи і в індивідуальному порядку. Чи ви така наївна, що вважаєте, що от прям весь клас хоче подякувати у вигляді певної суми?
А якщо немає у мене грошей? Зараз багато переселенців і тих, хто втратив роботу. От не здатна я здати а ні скільки. Що тоді? Чи от не вважаю я, що вчитель заслужив на подяку. Далі що?
Повторюся, хто хоче - індивідуально і за межами школи. Без отих поборів.
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Спочатку от такі змалечку привчають дітей, що без ’вдячності’ нічого не порішати, а потім скаржаться, що на ЗСУ прості люди мають збирати
А воно ж все з малого починається, з самого низу. А потім влада погана. А те, що самі таку владу виховали, не помічають чомусь
Лапка• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
така традиція з давніх давен.
она зарплату получает. Это её работа.
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
тоді з вас ’спасіба’. що ж з голого можна взяти?
і я точно знаю що вчитель в курсі, що ви переселенці, то до вас ніяких вимог і побажань ніхто не висуває.
а навіть якщо родком запропонував,то ви відмовте навіть не пояснюючи причин.
в темі автора мова йде не про переселенців,а про укрфрау,що не хоче вчителю здати гроші на подарунок.
навіщо ви мені пишете про переселенців, а вчора ще одна правдолюбка
розказувала про три школи, в яких навчалась її дитина (((
давайте по темі, а не про себе і свої життєві обставини.
якщо вам потрібен посуд або одяг я можу вислати.
Котомафия• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Я й сьогодні тут). Вітаю
.
Ви там як, здаєте ж на корпоративи і на подарунки на минулі роботи?
Чи це тільки виїхавші лохи повинні здати у всі місця, які вони колись відвідували? А ви етодругоє?
. Ви там як, здаєте ж на корпоративи і на подарунки на минулі роботи?
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Переселенців я навела, як приклад. Я не переселенка. Але вчителю на подарунок здавати не буду. Бо вважаю це корупцією і вимаганням грошей. А я свою дитину з малечку привчаю, що корупція - це злочин. І вчитель, який заохочує корупцію, нічому хорошому дітей навчити не може.
І не брешіть, якщо хтось не хоче здавати грошей, батьківський комітет витрусить. Списки будуть публікувати, боржників соромити. І все це з погодження вчителя, бо в 99% вчитель в курсі цих нюансів. До речі, батькивський комітет у нас є незаконним угрупуванням, якщо ви не в курсі.
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
брешут собаки
90% советчиц в состоянии ответить на такие вымогания,что родком запомнит надолго. странно слышать о таком инфантилизме взрослых.
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
брешут собаки
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
Я хоч тільки одну помилку зробила. І лексичний запас трохи маю
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
ото ж і воно, що трохи))
а я маю запас і не трохи.
те, що я російськомовна -так це моє право.
я ж вас не обслуговую, що маю спілкуватись державною.
а я маю запас і не трохи.
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
ото ж і воно, що трохи))
а я маю запас і не трохи.
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляКотомафия
Я й сьогодні тут). Вітаю
.
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 27 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 27 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...
Мая твая не панимать• 28 мая 2025
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 28 мая 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Удалено администрацией...