Кицюююня• 26 мая в 08:27
Что за ***? Написала мамаша из род. кома
Живём в Германии с 22 года. Из Харькова. Вчера пишет бывшая кл. руководитель сына, с просьбой связаться с мамой из родительского комитета. Написала. И вот, что я увидела. Это что такое вообще? Класс 9 выпускной, если что.
пьЯНА• 26 мая в 20:26
Ответ дляПрацівниця року
Про Європу. У мене дві доньки шкільного віку, одна в гімназії, інша у початковій школі. Четвертий рік жодного разу не здавали на подарунки вчителям чи на штори.
Люто плюсуюсь. Навпаки, школа на випускний накриває дітям символічний стіл )
Гуру троллинга• 26 мая в 20:59
Ответ дляпьЯНА
Знаєте чому я забрала дитину з української школи ? Бо вчителям глибоко нас...ти на всі норми, деякі з них вимагали виконання ВСІХ дз, щодня. І дитина, маючи заняття в іноземній школі від 8:15 до 16:00-17:30 щодня, маючи дз з іноземної школи, мала ночами робити дз для української школи. Рік так просочилися і пішли. Заради чого ті нікому не потрібні страждання?
Так це ваша провина, не вчителів. Ви чому не написали заяву , що ваша дитина буде навчатися за сімейною формою навчання? Де можно написати кр двічі на рік. Навіщо саме ви змусили свою дитину тягнути дві школи?
пьЯНА• 26 мая в 21:04
Ответ дляГуру троллинга
Ви в адекваті? Моя дитина,як і всі інші діти за кордоном, були якраз і переведені на сімейну форму за заявою батьків. І саме на сімейній формі деякі притрушені вимагали день у день здавати всі дз.
Гуру троллинга• 26 мая в 21:06
Ответ дляпьЯНА
Без заяви нікого не переводили. Якщо ви писали цю заяву, то чому терпіли рік і не звернулися до адміністрації? Вы в адекваті? Вам байдуже на свою дитину?
Тро Нью-Йорку• 26 мая в 21:38
Ответ дляПрацівниця року
В якій країні? В Польщі наприклад, є фонд класа і фонд школи. У сина приблизно по тисячі на наші туди і туди, у дочки десь тисяча школа на рік і 1500 грн на клас. І вчителів вітають. І все купують.
пьЯНА• 26 мая в 21:48
Ответ дляГуру троллинга
Якщо ви не зрозуміли з першого разу, скопіюю попереднє повідомлення, спробуйте прочитати ще раз:
Моя дитина,як і всі інші діти за кордоном, були якраз і переведені на сімейну форму за заявою батьків
Моя дитина була на СІМЕЙНІЙ формі. Адміністрація була чудово в курсі того, що відбувалося, але не втручалася. Єдине послаблення - прикрутили трохи вчительку трудового. Бо там працювали дві дорослі жінки, щоб задовольнити всі її забаганки по вишивці, в´язанню, поробкам і кінця краю тим фантазіям не було. Оце єдине втручання адміністрації. Все решта - без змін. Я прийняла єдино правильне рішення: забити і забути українську школу як страшний сон. Шкодую, що взагалі рік дистанційно вчилися і терпіли весь той жах з безкінечними забаганками деяких вчителів (не всіх, деякі були дійсно дуже пристойні, а були і ’прости Господи’).
Туся муся• 26 мая в 21:50
Ответ дляпьЯНА
Вас дивує лише це? Вас не дивує з якого дива автор взагалі має платити, якщо її дитина НЕ вчиться в українській школі? Ви не хочете скинутися на німецьку школу дитини автора?
Так перша відповідь моя, що не здавати, ні не хочу
пьЯНА• 26 мая в 21:50
Ответ дляТро Нью-Йорку
У Франції ніяких фондів нема, подарунків нема, квітів вчителям нема. Навпаки, вчителі приносять дітям цукерки/шукети та невеликі сувеніри для переможців у Kahoot.Купують на власну зпл, яка є зовсім невеликою.
Гуру троллинга• 26 мая в 21:53
Ответ дляпьЯНА
Напишіть будь ласка місто і номер школи
пьЯНА• 26 мая в 21:54
Ответ дляГуру троллинга
Напишіть будь ласка місто і номер школи
Навіщо? Щоб що? Скажу так, гімназія у києві) Безмежно щаслива, що все це в минулому. На щастя, є з чим порівнювати.
Гуру троллинга• 26 мая в 21:58
Ответ дляпьЯНА
Номер гімназії? Вы ж там вже не навчаєтеся, то чому не можете написати? Країна повинна знати своїх героїв
пьЯНА• 26 мая в 22:03
Ответ дляГуру троллинга
Кому потрібно, той і так знає. Це все ні до чого. Все зведеться до того, що гімназія суперова, а виїхавші - гівно. Це ж очевидно по подібним темам.Це ж я’винна’, бо дитину ’не перевела’ на сімейне навчання, не ’скаржилася’ адміністрації, і взагалі ’винна’, бо виїхала. Люди читають ’закордон’ і все решта не має значення, ніхто не читає ЩО ти пишеш, зате зразу поллють брудом і виправдають все що завгодно - он у темі вище хабарі з вибувшої дитини виправдовують - ну а що вам, шкода вчителю на подарунок задонатить?))) Це просто зріз суспільства, його цінності, його сьогодення. Можна лише радіти, що ти далеко від цього всього і все позаду.
Кружите меня,кружите• 26 мая в 22:09
Ответ дляГалябалована
Как можно не учиться и числиться? Ребёнок за 3 года не написал ни одну контрольную и его из класса в класс переводят?)
Молча, у нас человек 10 таких. Сидят в Германии, документы из киевской школы не забирали. Вот и числятся. Занимают чье то место
Библиотекарь• 26 мая в 22:18
А чому ви не видалитесь з чату? В нас , чкщо хтось вибуває, тл видаляється. Навіщ читати кучу інформації. Садочок закінчили, видалилися, підготовчи курси, теж видалилися, забрал документи, змінили школу, навіщо тримати і читати непотрібне?
Галябалована• 26 мая в 22:45
Ответ дляКружите меня,кружите
И их переводят три года в следующий класс без сдачи экзаменов?)
ЛолитаНеРазлита• 26 мая в 22:59
Ответ дляКотомафия
Діалоги ведуть в особистій переписці. А це публічний форум, відкритий для всіх думок і питань.
От я і запитую у тих, хто вважає, що автор має здати кошти у школу, яку дитина не відвідує (забрали документи): якщо забрали документи з трьох шкіл, в яку здавати на випускний?
повторяю:я отвечала автору темы,которая живет в Германии.
создавайте свою тему и там развивайте свои мысли и рассказывайте о своих обстоятельствах.
Котомафия• 26 мая в 23:13
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Іще раз: це відкритий форум. Я можу писати що захочу і кому захочу. І для цього не потрібно створювати окрему тему.
Якщо метод на пальцях заходить краще, то я також пояснюю: Якщо документи зі школи вже забрали — палець загинаємо й переходимо до наступного пальця. А отже, й до наступної школи. Все просто: кожен зігнутий палець — це пройдений етап! За скільки таких етапів треба заплатити?
ЛолитаНеРазлита• 26 мая в 23:15
Ответ дляКотомафия
Удалено администрацией...
Котомафия• 26 мая в 23:19
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
ЛолитаНеРазлита• 26 мая в 23:27
Ответ дляКотомафия
Удалено администрацией...
Котомафия• 26 мая в 23:32
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Удалено администрацией...
Все б нічого, тільки бубочка, як ви висловилися, не навчається в випускному класі цієї школи. В іншій вчиться, там не збирають.
За такою логікою можна здати на корпоратив, в компанію з якої вже звільнився. Чого б ні? Люди хороші там, душевні
.
Гуру троллинга• 26 мая в 23:46
Ответ дляпьЯНА
Дякую за відповідь. Очікувано. Номер гімназії велика таємниця, нікому не можна розказувати, бо що? Бо у вас була інша ціль
Кружите меня,кружите• 27 мая в 07:22
Ответ дляГалябалована
В конце года присылают свои оценки полученные в немецких школах. Всё
И какие экзамены в Украине?
Галябалована• 27 мая в 07:30
Ответ дляКружите меня,кружите
И какие экзамены в Украине?
Контрольные работы. Сын заканчивал год школу в Украине. Все контрольные писал. Как можно перенести оценки по украинскому языку, литературе, например? Ему только английский поставили по оценке из другой школы, так как это англоязычная страна. У вас там бардак какой-то) Но я бы 350 грн сдала на выпускной, если там за три года оценки с потолка нарисуют)
Тро Нью-Йорку• 27 мая в 08:26
Ответ дляпьЯНА
Купують за власну зп?? Та не смішить. В школі є на це фонд. Про подарунки запитаю, моя родичка там з двома дітьми зараз
ЗдохниПуйло• 27 мая в 09:00
Ответ дляЧервона калина
Якщо дитина не вчиться в школі, то в блок цю жіночку та й все.
Автор могла давно вийти з чату
ЗдохниПуйло• 27 мая в 09:01
Ответ дляMs. Dolly
Ну так и напишите ей, что вы уже давно не числитесь в этой школе и в этом классе. Может та родительница и не в курсе этого, т.к. учеба в Харькове онлайн.
Так це не авториці писали, а в загальний чат, з якого авторша мала видалитись ще 3 роки назад