Магиня• 26 мая в 09:04
ФОП та олх доставка на двох сторінках
Доброго дня,підкажіть будь ласка,якщо ми з сестрою продаємо речі,у кожній своя сторінка шафа ,олх ,продажів не багато,відкривати кожної ФОП не вигідно,планую відкрити на себе ФОП,фактично буде на двох
Якщо давати реквізити,то без проблем,а якщо безпечна оплата або олх доставка на другій сторінці,чи можна буде вставити ту саму картку ФОП? Якщо карту ключ,то вийде другий відправник,а платіж на іншого.Може хтось знає?
Дякую за відповідь
Магиня
• 26 мая в 09:15
Ответ дляБритоножка
можна и отправителем Вас указывать. Это не имеет значения
Відправник вказується автоматично в замовленнях на Шафі та олх,якщо це інша людина,а карта ФОП на іншу?
Поторописька• 26 мая в 09:15
Як тільки я ввела в данні ОЛХ доставки картку ФОПа (вона легко ідентифікується по першим цифрам), то отримала від ОЛХ повідомлення, що якщо це бізнес продажи, то мене переведуть в бізнес аккаунт.
А у бізнес-пакетах на ОЛХ не вигідні умови.
В мене не бізнес продажи. Просто хотіла перестрахуватися та приймати всі платежі на карту ФОП. Спеціально для цього відкрила додаткові КВЕДи. Але не склалося.
Магиня
• 26 мая в 09:22
Ответ дляПоторописька
Дякую,карту фоп як варіант,але покупці переважно олх доставкою замовляють
Магиня
• 26 мая в 09:24
Ответ дляТа никада в жизни
Олх доставка реквизиты фоп нельзя указать
Вже можна
Магиня
• 26 мая в 09:24
Ответ дляНебоброїдка
Продавать вещи с того аккаунта, на ком будет открыт фоп
Дякую,за базу
Анонім Перший• 26 мая в 09:32
Ответ дляМагиня
Вже можна
Можно привязать свой айбан? Отлично, если так.
Если не привязывается счёт на второй аккаунт, я бы открыла второй счёт для своего фоп в другом банке и его привязала. Все лучше чем платить налоги за второй фоп.
Магиня
• 26 мая в 09:39
Ответ дляАнонім Перший
Дякую)
Ласковая_львица• 26 мая в 10:00
Ответ дляПолБатона
Олх блочит, если на двух аккаунтах используется одна и та же карта.
Нужно иметь доверие у покупателя. Продаю, но часто по предоплате.
Магиня
• 26 мая в 10:03
Ответ дляПолБатона
Фізична карта,не має значення зовсім
Магиня
• 26 мая в 10:07
Ответ дляЛасковая_львица
Так,це без проблем,але справа не в довірі,є примірка одягу,якщо не підійшло,то безкоштовно поїде до відпрпвника
Ласковая_львица• 26 мая в 10:19
Ответ дляМагиня
Одяг... Шию. Повернень не було. Все по розмірах.
ФОП...Була вже тема. Відповіді були однакові: А навіщо він вам? Хіба крутий бізнес.
Магиня
• 26 мая в 10:24
Ответ дляЛасковая_львица
Дякую,шукала,шось не знайшла,може воно і так,але зараз лякають штрафами,не знаємо що робити,налоги треба платити,якщо б не так багато та ще так заплутано,поки розбірешся,штраф прилетить