Морковна• 26 мая в 12:05

Зелені соплі більше тижня у дитини

Як їх позбутися ?
Чекаю завтра• 26 мая в 12:06
Промивати ніс і висякувати
Каркуша Клара• 26 мая в 12:09
Скільки років дитині? Пробиваєте сунозвужуючими краплями, за 15 хв промиваєте соленим спреєм. Після цього пшикайте Дефлюсілвер. Від 2 років Сінупрет, я беру краплі, допомагає найкраще, але не одразу.
Шукаю трусики• 26 мая в 12:09
Промивати ніс, зволожувати повітря, більше пити води.
автор Морковна • 26 мая в 12:11
Ответ дляКаркуша Клара
Синупрет приймає, промиваємо.
Дефлю не купляла.
Це хороший препарат ?
автор Морковна • 26 мая в 12:11
Ответ дляШукаю трусики
Все так і робимо
Соплів зелених купа.
І вони не проходять
Каркуша Клара• 26 мая в 12:12
Ответ дляМорковна
Синупрет приймає, промиваємо.
Дефлю не купляла.
Це хороший препарат ?
Скільки днів приймає Сінупрет?
Дефлю має срібло у складі, вбиває мікроби в носі. Спробуйте.
Мальчижка• 26 мая в 12:13
Ответ дляКаркуша Клара
Сінупрет рулитьь
автор Морковна • 26 мая в 12:13
Ответ дляКаркуша Клара
Скільки днів приймає Сінупрет?
Більше тижня приймає.
В минулий понеділок робили знімок пазух, гаймориту немає
Бамбарбия! Кергуду.• 26 мая в 12:13
Бактеріальна інфекція, гайморит… варіанти є. Краще сходити до лора, особливо, якщо мала дитина. Від бактеріальної інфекції - краплі (лікар пропише, спеціальні з антибіотиком). Від гаймориту (треба знимок) інше лікування, слід дивитися стадію. А можливо все дійсно і простіше. Тому краще до лора.
Мальчижка• 26 мая в 12:14
Мені ще сульфацил подобався завжди від зелених соплів.
А так ждать, буває що затягуються
автор Морковна • 26 мая в 12:14
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Робили знімок.
У лора були.
Шукаю трусики• 26 мая в 12:14
Ответ дляМорковна
Все так і робимо
Соплів зелених купа.
І вони не проходять
Нема різниці якого вони кольору. Організм бореться, раз вони є. Продовжуйте, назавжди не залишаться. Боїться гаймориту, то сходіть до лікаря, зробіть рентген. Але якщо дитина при соплях нормально себе почуває, голова не болить, то не робіть з мухи слона, то просто соплі.
ХикориДикори• 26 мая в 12:14
Там схема,промиваєте спреєм,капаєте сидонозвужувальні,а потім через 20 хв.антибактеріальні.Ви до лікаря не звертались?
Бамбарбия! Кергуду.• 26 мая в 12:15
Ответ дляМорковна
Робили знімок.
У лора були.
І за тиждень ніяких покращень? А що лор приписав? Яке лікування та чи ви дотримуєтеся цього лікування?
дамаБезСобачки• 26 мая в 12:16
Я бы пошла к лору, обычные вирусные сопли за неделю проходят, если не совсем, то идут на спад значительно. Возможно присоединилась бактериальная инфекция
...аяприкольная• 26 мая в 12:16
я б уже сложные капли сама сделала и закапала) можете кидать тапки но работает
автор Морковна • 26 мая в 12:16
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Так.
Ну ще є кашель. Лікуємо і то і то.
Кашлю вже меньше.
А сьогодні зранку знов купа зелених соплів.
Вчора були прозорі.
Щира українка• 26 мая в 12:17
Ответ дляМорковна
Робили знімок.
У лора були.
Судя по тому что всякие синупреты назначил, лор так себе. Если нет воспалительного процесса, почему назонекс не назначил. Или вы в первые дни у лора были?
Щира українка• 26 мая в 12:17
Ответ дляМорковна
Так.
Ну ще є кашель. Лікуємо і то і то.
Кашлю вже меньше.
Вчора були прозорі.
Потому что за ночь просто загустели, застоялись, это нормально.
Каркуша Клара• 26 мая в 12:18
Ответ дляМорковна
Більше тижня приймає.
Продовжуйте промивати ніс і давати Синупрет. Не пропускайте. Не забувайте вишмаркувати через 5 хв після промивання, не втягувати в себе. У мене нещодавно місяць соплі були, спати не могла і дихати, не було ні темпи, ні головного болю. Це вперше в житті так довго. Але минуло.
Щира українка• 26 мая в 12:19
Ответ дляХикориДикори
И что вы каждый раз ребенку бесполезные антибактериальные капли капаете?
Они только полезную микрофлору там истребляют. Если действительно есть бактериальный восп процесс, то назначают антибиотик.
Бамбарбия! Кергуду.• 26 мая в 12:21
Ответ дляМорковна
Так.
Ну ще є кашель. Лікуємо і то і то.
Кашлю вже меньше.
Вчора були прозорі.
Почекайте ще день/два, промивайте, якщо покращень нема, то знов до лора. А чим промиваєте? А краплі лор призначав? Бо просто промивати і нічим не крапати, і соплі зелені довго, то слід і краплі додати лікувальні (але це після лора, не самовільно). Синупрет у вас у таблетках?
ХикориДикори• 26 мая в 12:55
Ответ дляЩира українка
Какая полезная микрофлора в носу с зелеными соплями,вы думаете что пишете.
Гомосноб• 26 мая в 13:08
Зелёные сопли как осложнение - это подсоединилась бактериалка. Лишь антибиотик лечит такое.
Щира українка• 26 мая в 13:34
Ответ дляХикориДикори
Я думаю, как цвет соплей влияет на определение воспалительного процесса? Никак. Зеленые сопли не равно воспаление. Часто они просто зеленые.
Снегопадка• 26 мая в 14:04
Промывание каждый час, и три раза в день закапывайте Окомистин 1-2 капли, 5 дней. Это наверно самое безобидное, что можно предложить без врача.
Рубаю олівлє• 26 мая в 19:33
Ответ дляМорковна
Синупрет приймає, промиваємо.
Дефлю не купляла.
Це хороший препарат ?
Прошмаркаться і запшикати ізофру, щоб вбити бактерії.