Мій не такий• Изменено 26 мая 2025
Чехія - працювала по візі, приїхала раніше в Київ і назад не хочу
І страховка відкрита
І візі відкрита
Я можу це зробити онлайн чи треба їхати в Київ?
Чи можуть мені нарахувати штраф за страховку
І візі відкрита
Мій не такий
• 26 мая 2025
Ответ дляЯ не Тролль
шо зробити?
Я кожного місяця плачу страховку
То треба якось зупинити її
Я не Тролль• 26 мая 2025
Ответ дляМій не такий
Я кожного місяця плачу страховку
То треба якось зупинити її
А при чем тут поездка в Киев? Откройте свой страховой договор и читайте. Позвоните в страховую компанию и спросите.
Дівка в намисті• 26 мая 2025
Чого вам їхати в Київ, якщо ви так в Києві?
Чи ви питаєте, чи тре ба в Прагу повернутись, щоб все закрити?
Мій не такий
• 26 мая 2025
Ответ дляЯ не Тролль
То кажуть треба особиста присутність щоб страховку закрити
наКоблучках• 26 мая 2025
Ответ дляМій не такий
Я кожного місяця плачу страховку
То треба якось зупинити її
Вам скорее всего письмо отправлять надо
Все будет, но потом• 26 мая 2025
Ответ дляМій не такий
Не знаток.
Щоб закрити потрібна особиста присутність, але на сайті є форма щоб призупинити, можно спробувати так.
З приводу візи, на сайті консульства в Києві, також була форма закриття, але потрібно було особисто засвідчити її підписом (тобто роздрукувати форму, записатись на прийом і поїхати в консульство).
Дуняша• 26 мая 2025
Закрыть или приостановить (вроде на 6 мес можно) страховку в чехии надо лично, иначе насчитают и придётся платить. Визу, если решили не возвращаться - тоже закрыть можно только лично.
Без QR коду• 26 мая 2025
Та кому ви така тут треба, не хочете, то і сидіть там , знайшли кому писати
Дама_из_рекламы• 26 мая 2025
Спочатку закрийте візу в посольстві Чехії, потім відправте письмо про закриття візи, на емейл, в страхову компанію це і буде причиною закриття страховки